Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
Gelecek hafta Baba Candır olmadığı için ve Su Kutlu'nun rolünü merak ettiğim için göz ucuyla bakarım ama döneceğimi sanmıyorum. Ayrıca o da çok iyi bir oyuncu, Arkadaşlar İyidir'de döktürmüştü. Yani ben kefilim. :)
Gelecek hafta Baba Candır olmadığı için ve Su Kutlu'nun rolünü merak ettiğim için göz ucuyla bakarım ama döneceğimi sanmıyorum. Ayrıca o da çok iyi bir oyuncu, Arkadaşlar İyidir'de döktürmüştü. Yani ben kefilim. :)
Baba candır haftaya yoksa iyi haber , inşallah seviyor sevmiyor güzel bölüm olursa yükselme şansı var , biliyorsun Baba candır izleyicinin gideceği dizi ilk seviyor sevmiyor olur.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Evet değerli yarışmacılarım juri halkımız size süprizim var Acun beyle anlaştık ve tv8 ekranlarında MüsicSurvivorun 4.hafta sonuçlarını O ses Türkiyeden sonra yayınladık ve gün 1.ciliklerini kaptık hepimize tebrikler Acun bizi yayınlamaya devam eder artık :Z

vXR57v.jpg

qjRMp5.jpg

GP5Rg2.jpg

@dreamy @destere @MasacRE- @Bully @Harunnn60 @cevaa @vadikızı @Ahmad @EFE UYSAL @MayısKralı @OzaN @MEnes @Felon @Forumdash @soo @turkuazz @eskici @Maskeli Fedai @cookies @xemrexxx @denizz19 @Mr.At @dosimosi @mrt-06 @DarkLeqenD @sokak sanati @Sherlock @ozmoturk @FaJi @batuhankaralar @tolgab @Doğu @Tolstoyevski @Tzira @Billy Kane
komik miydi?

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bodrum Masalı yükselmiş harika, yakında 5 reytingi geçeceğiz inşallah, yolumuza bomba gibi devam ediyoruz :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,171
Puanı
410
Evet değerli yarışmacılarım juri halkımız size süprizim var Acun beyle anlaştık ve tv8 ekranlarında MüsicSurvivorun 4.hafta sonuçlarını O ses Türkiyeden sonra yayınladık ve gün 1.ciliklerini kaptık hepimize tebrikler Acun bizi yayınlamaya devam eder artık :Z

vXR57v.jpg

qjRMp5.jpg

GP5Rg2.jpg

@dreamy @destere @MasacRE- @Bully @Harunnn60 @cevaa @vadikızı @Ahmad @EFE UYSAL @MayısKralı @OzaN @MEnes @Felon @Forumdash @soo @turkuazz @eskici @Maskeli Fedai @cookies @xemrexxx @denizz19 @Mr.At @dosimosi @mrt-06 @DarkLeqenD @sokak sanati @Sherlock @ozmoturk @FaJi @batuhankaralar @tolgab @Doğu @Tolstoyevski @Tzira @Billy Kane
İngilizce'ye Ü ekleyerek devrim yapmışsın :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Seviyor Sevmiyor ab grubunda yükselme yaşamış sevindim kaliteli oyunculardan oluşan dizinin sonunda kiymeti bilindi @Aserat kesin dönüp son iki bölüme bakar . Su Kutlu kimdir abi söyleyin , o kadar süper oyuncular arasında bu kızın işi ne , neyse Zeynep Çamcı dizi bittikten sonra yeni diziyle görürüz inşallah atv peşini bırakmaz gibi duruyor . Reytingleri yükselten @Forumdash teşekkür ederim , bana gelecek bölüm tahminini söyle .
Ne demek atvde şuan izlediğim tek dizi tüm kanallarda dizim var maşallah :X Bu arada ben reytingi düşük bekliyordum ama ab iyi gelmiş :Z Kitlemiz bölünmese 8lik reytingimiz var aslında:confused:

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
540
Puanı
215
Ana kuzusu TRT1 total de en son sırada tekrar bölümü saat 13 te başlamış 19 da mı bitmiş ? ? tam 6 saat boyunca ??? haftanın tekrar bölümlerini mi yayınlamış ? ?????

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
beddua etmiştim zaten ama forum elektrikleri kapanacağına sokak sanatına yüksek voltaj elektrik verseler daha iyidi öyle pişmiş tavuğa dönseydi mükemmel olurdu :))

Reytingler zaten Çiğdem'in reytingi değil benim reytingim. Tek başıma ayakta tuttum konuyu sende gerilerden bizi izlemeye devam ettin.:A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

vXR57v.jpg

qjRMp5.jpg

GP5Rg2.jpg

Müsic demeni yerimm.:bhr::A:A