10 Ekim 2024 Perşembe Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Siyah Kalp - 5. Bölüm | Show TV

• Hudutsuz Sevda - 37. Bölüm | NOW

• MasterChef Türkiye 2024 | TV8

• İnci Taneleri - 18. Bölüm (Yeni Sezon) | Kanal D

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
10,236
Puanı
860
1715241891681-png.126796

FFGD.jpg

1715241908945-png.126797

• Beğendim
Reactions: Angelica
Tv izlemedim.

Siyah Kalbin ne fragmanlarına nede yayınına denk geldim. Başrolleri kim en ufak bir bilgim yok. Galiba yeni başlayan/başlayacaklarda en hakim olmadığım dizi :A

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Tv izlemedim.

Siyah Kalbin ne fragmanlarına nede yayınına denk geldim. Başrolleri kim en ufak bir bilgim yok. Galiba yeni başlayan/başlayacaklarda en hakim olmadığım dizi :A
Kadrosu yeni sezon arasında en usta isimlerin yer aldığı dizi bas rollerin kim oldugunu bilmemek icin sebep yok

Tv izlemedim.

Kötü Kan'a bekleriz. Aynı kanal sonuçta. Kumandanın tuşuna basmana bile gerek yok. 24 saat aynı kanalda kalman bile yeterli olur. :X:bhr:

Kötü Kan'a bekleriz. Aynı kanal sonuçta. Kumandanın tuşuna basmana bile gerek yok. 24 saat aynı kanalda kalman bile yeterli olur. :X:bhr:
Yeni dizi arayışında değilim :A o dizi final yaparsa bakarım belki. Ben böyle reytingi ortalama dizileri daha seviyorum. Reytingi çok olunca saçmalıyor çabucak :A