2023 Mart Ayının En Favori Üyesi - xemrexxx ve The_Erinch

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
"Ayın En Favori Üyesi" final turunda 3 finalistimiz arasında en çok oyu alan eşit oylara sahip olan @xemrexxx ve @The_Erinch , 2023 Mart Ayının En Favori Üyesi seçildiler.
Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Etiketiniz @bazinga tarafından verilecektir.

Final oylamasına kalan @Angelica ’yı kutluyoruz.

Not:
Ayın en favori üyesi seçilen diğer 3 ay aday olamayacak fakat 3 aylık aradan sonra tekrar aday olma şansı olacaktır.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Oha o detayı bildiğim halde unutmuşum, yöneticiliği benimseyemedim henüz. :A
Haha belli ama ilerde belki bir şeyler yaparız. Böyle bir seçenek var ama ne zaman yürürlüğe girer belirsiz :A
  • Yöneticiler eskisi gibi Favori üyelerin seçildiği ankette yer almayacaktır fakat bununla alakalı ilerde yeni düzenlemeler gelebilir.

Bu arada kazananlar 2 ay yerine 3 ay katılamama olarak değiştirebilirim.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,344
Puanı
1,060

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,669
Puanı
560
Açılıııın Mart ayının (@Dosi 'nin katkılarıyla :J )ayın en favori üye graliçesi olarak tacımı devretmeye geldim :A

Öncelikle etkinliğin sahibesi @Dosi ciğimin emeklerine sağlık diyorum :ok:

Açtığı muhteşem ve eğlenceli konularla @The_Erinch ve forumun fitne fücur ihtiyacını son derece başarı ile karşılayan @xemrexxx i canı gönülden tebrik ediyorum :love1:Vee tacımı devrediyorum :Z

Season 9 Nbc GIF by The Office

Dip Not : Oylamada 3. sırada yer alan @Angelica mı da çok çok çok tebrik ediyorum :love1: @Dosi cim bir el mi atsan sende şu talihsiz kadere bizim gız 10 sene ile forumda Bazinga dan sonra devamsızlığı olan tek kişi her Allah'ın günü burada her konuda bir yorumu var artık şu ömrünün son demlerinde ayağının biri çukurdayken bir favori üyeliği hak etmedi mi sizce bir düşünün derim :J

Etti ettiiii :J

Merve Dizdar Gulben GIF by TRT

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Açılıııın Mart ayının (@Dosi 'nin katkılarıyla :J )ayın en favori üye graliçesi olarak tacımı devretmeye geldim :A

Öncelikle etkinliğin sahibesi @Dosi ciğimin emeklerine sağlık diyorum :ok:

Açtığı muhteşem ve eğlenceli konularla @The_Erinch ve forumun fitne fücur ihtiyacını son derece başarı ile karşılayan @xemrexxx i canı gönülden tebrik ediyorum :love1:Vee tacımı devrediyorum :Z

Season 9 Nbc GIF by The Office

Dip Not : Oylamada 3. sırada yer alan @Angelica mı da çok çok çok tebrik ediyorum :love1: @Dosi cim bir el mi atsan sende şu talihsiz kadere bizim gız 10 sene ile forumda Bazinga dan sonra devamsızlığı olan tek kişi her Allah'ın günü burada her konuda bir yorumu var artık şu ömrünün son demlerinde ayağının biri çukurdayken bir favori üyeliği hak etmedi mi sizce bir düşünün derim :J

Etti ettiiii :J

Merve Dizdar Gulben GIF by TRT
@Angelica geçmiş zamanlarda olmuş ama evet benim yönetimimle yeni zamanlarda tadarsa hiç fena olmaz :A
Tacı iyi muhafaza etmişsin :A
Uzun bonkör bir mesaj yazmışsın ama konunun kendisine cimri davranmışsın :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica and Zeyno

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

Zeyno