31 Ekim 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

dediğine katılıyorum nihat hocaya twitterdan sorucam doksanları 2.5 reytingten 5 e çıkması için okuyup üflemediyse reyting sistemine inanmamalı
hacı dua bişeyin olması için yapılmaz yoksa nihat hocaya sorarsan seni kalaylayabilir diye söylüyom )))

hiç sanmıyorum sezonluk telif hakkını ödemiş kanal
bir bölümü 230 bin gibi rekor ücretle satiyi 3 reyting alsa da pat çat reklam veriyi

hacı dua bişeyin olması için yapılmaz yoksa nihat hocaya sorarsan seni kalaylayabilir diye söylüyom )))
kalaylasın gümüşlesin farketmez

Anne… Özür dilerim... Ben seni korumak istedim, üzmek istemedim... #yagmuricin

Reklam düzeninden sonra reytinglerde düşmüş bölümle doğru orantılı olarak.

Kayıpta kazanmadığını nerden biliyosun? Bilmeden yazmasak..
merhamet ab de 5 alıyor, fatih ise 1 buçuk. Şimdi bu ikisi aynı gelirimi sağlıyor? Çok inandırıcı cidden..

İntikam almıyor zaten son bölümlerde, bu koz unutulmuş sanki dizide halbuki dizi bunun üzerine kurulu
intikam alma uzatılınca yada yapılması gereken gibi yapılmayınca seyirci sıkılıyor ve diziyi bırakıyor. sürekli bu duyguyu ayakta tutmak lazım haklısın

Ne yani yalanmi söyleyelim
bu sezon tam bir hayal kirikligi. Gecen sezon yayinlanan müthis bölümlerden sonra beklenti büyüktü...
Abi ona bakarsak Star TV'den sonra ki sezonlar bana hiç tat vermedi ama yine bu sezon daha iyi gibi TNT sezonuna göre.

Kayıpta kazanmadığını nerden biliyosun? Bilmeden yazmasak..
merhamet ab de 5 alıyor, fatih ise 1 buçuk. Şimdi bu ikisi aynı gelirimi sağlıyor? Çok inandırıcı cidden..
kayıp herhefta gece 12'de veiyor reklamı dizi biterken başladığından beri hep 2 reklam verdi
merhamet buhafta 5 aldı oda ilk reklamı 23:45'te verdi toplam 2 reklam verdi
fatihi yazmaya gerek yok

sorum şu:kayıp ve merhamet 3-4 reyting ve 2 reklamla ne kazanıyor?

atv'de ben onu çok sevdim-tatar ramazan ve huzur sokağından bir şey kazanmıyor
bunlardan yaptığı zararı karadayı ve kurtlar vadisinden çıkarıyor

Kazanıyor ki kanal tutuyor.

hiç sanmıyorum sezonluk telif hakkını ödemiş kanal
bir bölümü 230 bin gibi rekor ücretle satiyi 3 reyting alsa da pat çat reklam veriyi

kalaylasın gümüşlesin farketmez
İmaj hiçbir şeydir susuzluk her şey diyorsun
Valla ben onu bunu bilmem Kanal D'nin Aşk-ı Memnu ve FSN ile destan yazdığı "Perşembelerin fatihi" imajı yerle bir oldu mu; oldu. İstediği kadar para kazansın, Fatih dizisi gibi yanlış ata oynayacağı X bir dizi ile o kazandığı paralar anında çöp olur. Ama Perşembenin fatihi Kanal D imajını biraz zor kazanır artık...

@Fks14 şimdi biraz bakıyorumda beren annesine değil ninesiyle konuşuyor gibi ))) ve diyaloglar çok kötü. annesine benim kimiliğimi açıklama sana istediğin kadar para veririm diyor ya ))) annesini paragöz olarak tanımlıyor ve anneden çıt yok. yani ben onun annesi olsam suratına tokadı basardım ben para peşinde dğilim diye .. furkan yeni senaristin iyi oldugunu hala düşünüyormusun )))