31 Ekim 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
:ok:dediğine katılıyorum nihat hocaya twitterdan sorucam doksanları 2.5 reytingten 5 e çıkması için okuyup üflemediyse reyting sistemine inanmamalı
hacı dua bişeyin olması için yapılmaz yoksa nihat hocaya sorarsan seni kalaylayabilir diye söylüyom )))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,358
Puanı
1,061
İntikam şu an kötünün iyisi. Eğer ki yeni yayına soktuğu diziler patlasaydı İntikam şu an final olmuştu ;) Neredeyse bütün dizileri battığı için İntikam yine memnun ediyor az da olsa kanalı. Yani 4 ayak üstüne düştü biraz da İntikam/Beren :)
hiç sanmıyorum sezonluk telif hakkını ödemiş kanal:) bir bölümü 230 bin gibi rekor ücretle satiyi 3 reyting alsa da pat çat reklam veriyi :F

hacı dua bişeyin olması için yapılmaz yoksa nihat hocaya sorarsan seni kalaylayabilir diye söylüyom )))
kalaylasın gümüşlesin farketmez:)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
kanal d'nin reklama girmesine kızıyorsunuzda bu kanal nasıl para kazanacak
fatih kayıp ve merhamette 2 reklam veriyor hiçbirşey kazanamıyor
intikam güneşi beklerken ve yalan dünyada para kazanacakki bu gemi yürüsün
Kayıpta kazanmadığını nerden biliyosun? Bilmeden yazmasak..:) merhamet ab de 5 alıyor, fatih ise 1 buçuk. Şimdi bu ikisi aynı gelirimi sağlıyor? Çok inandırıcı cidden..:)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
İntikam almıyor zaten son bölümlerde, bu koz unutulmuş sanki dizide halbuki dizi bunun üzerine kurulu
intikam alma uzatılınca yada yapılması gereken gibi yapılmayınca seyirci sıkılıyor ve diziyi bırakıyor. sürekli bu duyguyu ayakta tutmak lazım haklısın

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Kayıpta kazanmadığını nerden biliyosun? Bilmeden yazmasak..:) merhamet ab de 5 alıyor, fatih ise 1 buçuk. Şimdi bu ikisi aynı gelirimi sağlıyor? Çok inandırıcı cidden..:)
kayıp herhefta gece 12'de veiyor reklamı dizi biterken başladığından beri hep 2 reklam verdi
merhamet buhafta 5 aldı oda ilk reklamı 23:45'te verdi toplam 2 reklam verdi
fatihi yazmaya gerek yok

sorum şu:kayıp ve merhamet 3-4 reyting ve 2 reklamla ne kazanıyor?

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
atv'de ben onu çok sevdim-tatar ramazan ve huzur sokağından bir şey kazanmıyor
bunlardan yaptığı zararı karadayı ve kurtlar vadisinden çıkarıyor

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
kayıp herhefta gece 12'de veiyor reklamı dizi biterken başladığından beri hep 2 reklam verdi
merhamet buhafta 5 aldı oda ilk reklamı 23:45'te verdi toplam 2 reklam verdi
fatihi yazmaya gerek yok

sorum şu:kayıp ve merhamet 3-4 reyting ve 2 reklamla ne kazanıyor?
Kazanıyor ki kanal tutuyor.:)

Reaksiyon puanı
551
Puanı
195
hiç sanmıyorum sezonluk telif hakkını ödemiş kanal:) bir bölümü 230 bin gibi rekor ücretle satiyi 3 reyting alsa da pat çat reklam veriyi :F

kalaylasın gümüşlesin farketmez:)
İmaj hiçbir şeydir susuzluk her şey diyorsun :D Valla ben onu bunu bilmem Kanal D'nin Aşk-ı Memnu ve FSN ile destan yazdığı "Perşembelerin fatihi" imajı yerle bir oldu mu; oldu. İstediği kadar para kazansın, Fatih dizisi gibi yanlış ata oynayacağı X bir dizi ile o kazandığı paralar anında çöp olur. Ama Perşembenin fatihi Kanal D imajını biraz zor kazanır artık...

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
@Fks14 şimdi biraz bakıyorumda beren annesine değil ninesiyle konuşuyor gibi ))) ve diyaloglar çok kötü. annesine benim kimiliğimi açıklama sana istediğin kadar para veririm diyor ya ))) annesini paragöz olarak tanımlıyor ve anneden çıt yok. yani ben onun annesi olsam suratına tokadı basardım ben para peşinde dğilim diye .. furkan yeni senaristin iyi oldugunu hala düşünüyormusun )))

Forum İstatistikleri

Konular
170,544
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
fratgzr