Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kim Milyoner Olmak İster? | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,082
Puanı
410
Eda Ece'nin hatrına bir grupta 3+ almalıydı Benimle Söyle. Total'i düzeltmiş en azından...

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Yanlışın var. İlk 20'ye giremez dedim ve 21. oldu bir grupta. Buna bilememek denmez canım.
o güne iyi bak ilk 10'daydık :bhr::bhr: şimdi değiştirme lafını canım sen o gün hiçbir grupta ilk 20'ye giremez dedin. şimdi diyorsun bir grupta, hata ettin işte. :bhr: gerçekler ortada iyi günler. :bhr:

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
o güne iyi bak ilk 10'daydık :bhr::bhr: şimdi değiştirme lafını canım sen o gün hiçbir grupta ilk 20'ye giremez dedin. şimdi diyorsun bir grupta, hata ettin işte. :bhr: gerçekler ortada iyi günler. :bhr:

İlk 20 dışı bugün :A

Ne dediğimi benden daha iyi bilemezsin. Tam olarak yukarda söylediğimi demişim. Hiçbir grup gibi bir ifade göremiyorum. Yalan söyleme adet olmuş bu forumda biraz kanıtlı konuşmaya davet ediyorum sizi, komiksiniz. Bu da burada dursun.

21BENİMLE SÖYLEFOX TV2.274.92

• Güldürdün
Reactions: cokiyitvci

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Ne dediğimi benden daha iyi bilemezsin. Tam olarak yukarda söylediğimi demişim. Hiçbir grup gibi bir ifade göremiyorum. Yalan söyleme adet olmuş bu forumda biraz kanıtlı konuşmaya davet ediyorum sizi, komiksiniz. Bu da burada dursun.

21BENİMLE SÖYLEFOX TV2.274.92
Sen o gün bir grupta ilk 20 dışı kalacak diğer gruplarda ilk 20'ye girer demedin. Hatırlatırım. Kanıt budur. SENİNKİ KENDİNİ haklı çıkarma çabası :) arşive iyi bak. kendini inandırırsın sen sadece böyle yaparak :)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Sen o gün bir grupta ilk 20 dışı kalacak diğer gruplarda ilk 20'ye girer demedin. Hatırlatırım. Kanıt budur. SENİNKİ KENDİNİ haklı çıkarma çabası :) arşive iyi bak. kendini inandırırsın sen sadece böyle yaparak :)
Yok artık. Ciddi misin? 10 yaşında biriyle konuşuyorum gibi şu an. Herhangi bir grup belirtmeden ilk 20 dışı demişim ve 1 grupta bile olsa girememiş bu benim haksız olduğumu göstermiyor aksini gösteriyor. Ayrıca biliyor musun full reklamsız giden ve zor 2 reyting alan ve muhtemelen yakında yayından kaldırılacak bir program için tartışmayalım bence daha fazla. :D

• Güldürdün

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Yok artık. Ciddi misin? 10 yaşında biriyle konuşuyorum gibi şu an. Herhangi bir grup belirtmeden ilk 20 dışı demişim ve 1 grupta bile olsa girememiş bu benim haksız olduğumu göstermiyor aksini gösteriyor. Ayrıca biliyor musun full reklamsız giden ve zor 2 reyting alan ve muhtemelen yakında yayından kaldırılacak bir program için tartışmayalım bence daha fazla. :D
yok artık :eek: sen şakasın geçen hafta dedin ilk 20'ye giremez.
23 mayıs cumartesi ucankus'a bak reytinglere.
7. olduk. :bhr: ne oldu sana bugün ? :D inkar ediyorsun sonuçları :F
AL KANIT!
ab 7 total 21 abc1 ise 11!

al bu da geçen hafta ne dedin kanıtı!
komedisin cidden :D

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
  • Güldürdün

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Şaka yapıyorsun değil mi? Geçen hafta demediğimi mi dedim yoksa? Evet geçen hafta dedim ve bir grupta giremedi. Teşekkürler.
yOK ARTIK az önce şunu dedin şaka mısın sen ? :F:F:F:F
1 grupta bile olsa girememiş bu benim haksız olduğumu göstermiyor aksini gösteriyor. Ayrıca biliyor musun full reklamsız giden ve zor 2 reyting alan ve muhtemelen yakında yayından kaldırılacak bir program için tartışmayalım bence daha fazla.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
yOK ARTIK az önce şunu dedin şaka mısın sen!
1 grupta bile olsa girememiş bu benim haksız olduğumu göstermiyor aksini gösteriyor. Ayrıca biliyor musun full reklamsız giden ve zor 2 reyting alan ve muhtemelen yakında yayından kaldırılacak bir program için tartışmayalım bence daha fazla.
Arkadaşım neyi anlamadığını bir çözebilsem. Evet geçen hafta için dedim ve total grubunda giremedi, bu benim yanıldığımı değil doğru tahmin ettiğimi gösterir. Diğer gruplarda isterse birinci olsun sonuçta ortada ilk 20 dışı olan bir grup var mı? Var.

• Güldürdün

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Arkadaşım neyi anlamadığını bir çözebilsem. Evet geçen hafta için dedim ve total grubunda giremedi, bu benim yanıldığımı değil doğru tahmin ettiğimi gösterir. Diğer gruplarda isterse birinci olsun sonuçta ortada ilk 20 dışı olan bir grup var mı? Var.
Çocuk gibisin senin dediğin olsun. :F:F gerçekler yanılmaz ama :D iyi güldürdün beni bugün :D

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Grup tartışması nereden çıktı bilmiyorum ama ilk 20 dışı demişsin. Bir grupta 21. olmuş.

Anlamadım ben de neyi tartışıyorsunuz? (b)
İşte bende bunu diyorum. Grup belirtmek zorunda hissetmemişim kendimi ve böyle bir tahminde bulunmuşum. Eğer arkadaş bu cümleden tüm gruplarda giremez dediğimi anlıyorsa sorun bende değil. Çocuk gibi her mesajıma gülmek atmak ve gülme emojileri kullanmak zaten mantıklı konuşamayan biri olduğunu gösteriyor.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
İlk 20 dışı demiş grup belirtmeden. Total'de 21. olmuş, diğer gruplarda ilk 15 içerisinde. Attığı mesajda haklı, bir grupta 20 dışı kalmış ama.
nasıl belirtmez onu, mesela herkes burada diyor bu ab de daha iyi gider. o öyle diyerek kolaya kaçtı :D çocuk gibi :D neyse