Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    22

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Hekimoğlu maça rağmen izleyicisini büyük oranda korumuş. Bu 4 küsürlü reytingleri 2-3 hafta önce alabilseydi final kararı için bu kadar acele edilmezdi belki. :(

Maç Total'de Masumlar'dan yüksek almış ama diğerlerinde dizi muhtemelen daha fazla alırdı. Dün yayınlanmamasına rağmen TT olduğunu görünce de şok oldum sanki dünya üzerinde ara veren tek dizi o da izleyicileri bir hafta daha bekleyemiyor. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Hekimoğlu hafif düşüşler yaşasa da oranları iyi.

Baraj genel olarak yükseliş yaşayarak iyi oranlar almış. Tek AB'de biraz düşmüş ve yükselmesi gerek bence AB'de.

Maç beklediğimin altında ama fena gitmemiş.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Hekimoğlu maça rağmen izleyicisini büyük oranda korumuş. Bu 4 küsürlü reytingleri 2-3 hafta önce alabilseydi final kararı için bu kadar acele edilmezdi belki. :(

Maç Total'de Masumlar'dan yüksek almış ama diğerlerinde dizi muhtemelen daha fazla alırdı. Dün yayınlanmamasına rağmen TT olduğunu görünce de şok oldum sanki dünya üzerinde ara veren tek dizi o da izleyicileri bir hafta daha bekleyemiyor. :A
Şımarıklık. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Of boş yapma sevdiğin dizi son anda yayın akışından çıkarılsa ortalığı ayağa kaldırmazdın sanki sen de. :A Allah belanı versin Mavi Top falan derdin Kanal D'ye. :A Bilmiyoruz sanki seni. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Of boş yapma sevdiğin dizi son anda yayın akışından çıkarılsa ortalığı ayağa kaldırmazdın sanki sen de. :A Allah belanı versin Mavi Top falan derdin Kanal D'ye. :A Bilmiyoruz sanki seni. :A
Daha birkaç gün önce Camdaki Kız başlamadan ertelendi bir şey dedim mi hayır. :A Çünkü izleyenlerin böyle ağlayıp sızlaması hiçbir şeyi değiştirmiyor ve bir hafta psikopatlık izlemeseniz de olur. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Daha birkaç gün önce Camdaki Kız başlamadan ertelendi bir şey dedim mi hayır. :A Çünkü izleyenlerin böyle ağlayıp sızlaması hiçbir şeyi değiştirmiyor ve bir hafta psikopatlık izlemeseniz de olur. :A
Aradaki farkı anlayacak kadar zekisin ama işine gelmiyor. :F Camdaki Kız yayına 1 saatten az bir süre kala mı ertelendi? :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Aradaki farkı anlayacak kadar zekisin ama işine gelmiyor. :F Camdaki Kız yayına 1 saatten az bir süre kala mı ertelendi? :A
Maçın bu akşam olacağı kaç gün önceden belliydi. Tamam TRT'nin iş bilmezliği ama ne olursa olsun insanların kendini parçalaması ilginç. :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Safiye ve Gülben'in kafa ütülemesini bir hafta da izlemeyiverin nasılsa bu gidişle 2 hatta 3 sezon sürecek. :A
Sen daha çok kafa ütülüyorsun be yeter sus artık. :A

Ben zaten netten izleyecektim dün akşam. Annem çok sinirlenmişti yayınlanmıyor diye. :A İzleyicilerin tepkisi gayet yerinde yani. :A Survivor'a baktım dün. :Z

• İlginç
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Sen daha çok kafa ütülüyorsun be yeter sus artık. :A

Ben zaten netten izleyecektim dün akşam. Annem çok sinirlenmişti yayınlanmıyor diye. :A İzleyicilerin tepkisi gayet yerinde yani. :A Survivor'a baktım dün. :Z
Bak işte bir tane bölüm için bu kadar sinir strese girmeye gerek yok nasılsa bir hafta göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor. :A

Son cümleyi gerçekten utanmadan yazabiliyor musun.ss Bak @xBUGRAx Masumlar yok diye annesiyle Bir Başkadır izlemiş mesela. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bak işte bir tane bölüm için bu kadar sinir strese girmeye gerek yok nasılsa bir hafta göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor. :A

Son cümleyi gerçekten utanmadan yazabiliyor musun.ss Bak @xBUGRAx Masumlar yok diye annesiyle Bir Başkadır izlemiş mesela. :A
Sen mi karar veriyorsun buna. :A Bugün pek bir ılımlısın. :A

Niye utanayım, arada kafa dağıtmak için çok iyi geliyor. :A Dün akşam bir de dokunulmazlık vardı keyif aldım. :Z

@xBUGRAx beni şaşırtmaya devam ediyor. :eek:

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Sen mi karar veriyorsun buna. :A Bugün pek bir ılımlısın. :A

Niye utanayım, arada kafa dağıtmak için çok iyi geliyor. :A Dün akşam bir de dokunulmazlık vardı keyif aldım. :Z

@xBUGRAx beni şaşırtmaya devam ediyor. :eek:
Kafa dağıtmak için Survivor dışında yığınla yapım var. Mesela Netflix'ten rastgele bir şey aç o bile yeter. :A

İlk 2 bölümü bitirmişler bakalım gerisi ne zaman gelecek. :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kafa dağıtmak için Survivor dışında yığınla yapım var. Mesela Netflix'ten rastgele bir şey aç o bile yeter. :A

İlk 2 bölümü bitirmişler bakalım gerisi ne zaman gelecek. :A
Geceleri yeterince Netflix'te takılıyorum. :A Dün MA yayınlanmayınca onu izleyelim dedik ne var işte. :A

Beğendin mi bari. :A @xBUGRAx

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Aserat

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Maç zirvede ve beklendiği gibi EDHO ondan etkilenmiş ama yine çok güzel reytingler almaya devam ediyor.

Baraj ve Hekimoğlu geçen haftaya yakın reytingler almaya başarmış.

Yeni rakipler gelmeden MA ve EDHO salı günlerinin en çok izlenen diziler olmaya devam edecek bakalım Baraj ve Hekimoğlu sezon sonunda final yapacak yeni sezonda yeni rakipler gelecek belki daha enteresan bir kapışma olur.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Gözümün önüne geldi o mesajlar. :F

Valla her şey birden oldu açıverdim sıkılmıştım. :A Fena değil. :A

• Güldürdün