Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    22

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,578
Puanı
1,060
Sen Çal Kapımı iyi gitmiş yine ama iki sağlam rakibi gelince haftaya ne yapacak bakalım.

Doğduğun Ev Kaderindir güzel açılış yapmış eski kitlesini toparlayacaktır zamanla 6+ bandına çıkar.

Güldür Güldür Show'un tekrarı 3+ alarak iyi gitmiş muhtemelen Çarşamba başlayacak.

Bayern Munih - Dortmund maçı çok düşük almış en azından 3-4 bekliyordum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,744
Puanı
1,061
SÇK şimdiden 1 küsürden fazla düştüyse gelecek hafta Kuruluş ve Sadakatsiz, sonrasında da Alev Alev gelince iyice çöker artık hayırlısı. :Z Aklıma Menajerimi Ara'daki Peri Masalım'ın düşüşü geldi bu dizinin yapımcısı da oradaki gibi kara kara düşünmeye başlar artık. :A

DEK fena başlamamış ama Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı'nın gölgesinde kalacağı çok belli. Geçen sezon Öğretmen'le ikincilik mücadelesi veriyordu şimdi de Sadakatsiz'le verir diye düşünüyorum.

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
SÇK şimdiden 1 küsürden fazla düştüyse gelecek hafta Kuruluş ve Sadakatsiz, sonrasında da Alev Alev gelince iyice çöker artık hayırlısı. :Z Aklıma Menajerimi Ara'daki Peri Masalım'ın düşüşü geldi bu dizinin yapımcısı da oradaki gibi kara kara düşünmeye başlar artık. :A

DEK fena başlamamış ama Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı'nın gölgesinde kalacağı çok belli. Geçen sezon Öğretmen'le ikincilik mücadelesi veriyordu şimdi de Sadakatsiz'le verir diye düşünüyorum.
Hayal aleminde yaşıyorsun ve gerçekten sana üzülüyorum. :A

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,099
Puanı
710
haftaya baya rekabet kızışçak .atv dizileri .kuruluş ve edhoda başlayacak edhonun karşısında ma dizisi dahada düşçek ..çok merak ediyorum kuruluşmu izlenir foxmu

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu ara formumdayım :A konu açmayı azaltınca kendime geldim ve detayları kolay yakalıyorum. Daha bu hafta klip konusuna el atmadım :eek:
Dinlenme modundayım :A
Her zaman yakalıyorsun detayları, gözünden kaçmıyor ki hiçbir şey. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,729
Puanı
1,060
Her zaman yakalıyorsun detayları, gözünden kaçmıyor ki hiçbir şey. :A
Ozaman gelsin:
Kg96RQ.gif

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,744
Puanı
1,061
Biraz bu oranlarla devam etsin de özellikle @Aserat çatlasın istiyorum. :A Yoksa dediğin gibi tüm yaz dizileri için geçerli olan kaderi yaşayacak ve büyük ihtimalle sezon ortasında bitecek. :A
Bu sezon @Aserat ın sezonu olacak demiştim. 'Menajerimi Ara' büyük düştü, daha Eylül bitmeden çalkalanma başladı bile. 'Kırmızı Oda' ile yüzü güler gibi bu sezona tek. :A
Hekimoğlu düştü, Mucize Doktor düştü, Babil düştü. :A Hatta bıraktı Babil’i. :A Hüsranlara doyamadı bu sene. :A
Şom ağzımı açıp @Aserat ın sezonu olacak dedim... Ah şom ağzım! Neyse yüzü güler 2021-2022 sezonuna inşallah. :A
Şom ağzına kurban. :A Hep böyle aç da şom ağzını @Aserat çatlarken ben de sevineyim. :A :A
Of yine boş yorumlar doldurmuş ortalığı. :A Tüm dizilerimin reytingi de kendileri de gayet güzel bu balon başrollü balon ötesi dizi için çatlayacak değilim. :A

• İlginç
Reactions: Özgür

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,051
Puanı
1,060
DEK diğer sezona başlayan dizilerin aksine iyi başlamış, gelecek haftalarda daha da yükselir.

Benim Adım Melek yeni rakibin gelmesine rağmen gayet iyi gidiyor TRT'ye yeter bu oranlar.