Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    22

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,973
Puanı
1,060
TV İzlemedim.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,026
Puanı
610
SEN ÇAL KAPIMI
TOTAL : 7.94
AB : 7.47
ABC1 : 8.52

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR
TOTAL : 4.89
AB : 4.84
ABC1 : 5.64

REYTİNGLER BELLİ OLDU .

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Sen Çal Kapımı' üç grupta da düşüş yaşamış, karşısındaki 7-8 reytingli MasterChef varken daha iyi oranlar alıyordu. Haftaya Kuruluş Osman ve Sadakatsiz dizileri geliyor, bakalım ne yapacak? Düşüşünü sürdürmesi sürpriz olmayacak gibi duruyor. Eee zaten bomboş gündü, ilk rakipten düşüşü görülmüş.

'Doğduğun Ev Kaderindir' güzel açılış yapmış. :X

• Beğendim
Reactions: STAR

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sen Çal Kapımı, kitlesinin en çok benzediği rakibine karşı yine iyi sonuçlar almış. :Z Düşüş var evet ama hala çok iyi. :Z

Doğduğun Ev Kaderindir iyi bir açılış yapmış ama dünkü bölümü hiç sevmedim. Çoğu izleyici de sevmemiş gördüğüm kadarıyla. Benal olayını uzattıkça izleyici kaybedecektir.

'Sen Çal Kapımı' üç grupta da düşüş yaşamış, karşısındaki 7-8 reytingli MasterChef varken daha iyi oranlar alıyordu. Haftaya Kuruluş Osman ve Sadakatsiz dizileri geliyor, bakalım ne yapacak? Düşüşünü sürdürmesi sürpriz olmayacak gibi duruyor. Eee zaten bomboş gündü, ilk rakipten düşüşü görülmüş.

Gören de çok büyük düşüş var sanacak hayatım zaten herkesin söylediği gibi kitleleri DEK ile benzerdi bu düşüş çok normal. :A Kuruluş hiç etkilemez kitleleri farklı malum onların hayalet kitlesi var kimseden izleyici çalmıyorlar. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,343
Puanı
860

Evet hemde 0.50 falanda değil 1 1.50 reytinge yakın düşmüş kuruluş ve Sadakatsiz gelince düşünemiyorum :A Reytingleri 4 görürse bence zümrüdüankatı final yaparlar cumartesine kaydırırlar

• Beğendim

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sen Çal Kapımı, kitlesinin en çok benzediği rakibine karşı yine iyi sonuçlar almış. :Z Düşüş var evet ama hala çok iyi. :Z

Doğduğun Ev Kaderindir iyi bir açılış yapmış ama dünkü bölümü hiç sevmedim. Çoğu izleyici de sevmemiş gördüğüm kadarıyla. Benal olayını uzattıkça izleyici kaybedecektir.

Gören de çok büyük düşüş var sanacak hayatım zaten herkesin söylediği gibi kitleleri DEK ile benzerdi bu düşüş çok normal. :A Kuruluş hiç etkilemez kitleleri farklı malum onların hayalet kitlesi var kimseden izleyici çalmıyorlar. :A
Bu güne bomboş günde ilerledi hep, tek rakipte 1-1.5 reyting düşmüş. :A Haftaya 6 bandına düşmesi şaşırtıcı olmayacak bence.

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,343
Puanı
860
Bu güne bomboş günde ilerledi hep, tek rakipte 1-1.5 reyting düşmüş. :A Haftaya 6 bandına düşmesi şaşırtıcı olmayacak bence.
Bence de şaşırtıcı olmaz tek rakibe düştü hemen :A bu hikaye de yanan öğretmen oldu:A ama olsun pazar günü de izlemeye birşey yoktu iyi oldu

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben en başından beri SÇK’nın kitlesinin sadece DEK ile benzer olduğunu söylüyordum. Sadakatsiz haftaya zorlayabilir evet ama 6’ya düşse bile FOX’a yeter. :A

Öğretmen bu günde devam etse Baraj gibi 3’lere düşerdi her türlü karlı bir iş. :A

• Güldürdün

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu arada tahminlerimle bu oranlar oldukça yakın. :Z Beklediğim oranları almalarına sevindim iki dizinin de. :A

@denizz19 artık yeni analizci benim. :A

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
fox ana haber dizileri ilk uçde totalde tebrikler ..haftayada kuruluş var...foxun dizilerine sçk tebrıkler

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben en başından beri SÇK’nın kitlesinin sadece DEK ile benzer olduğunu söylüyordum. Sadakatsiz haftaya zorlayabilir evet ama 6’ya düşse bile FOX’a yeter. :A

Öğretmen bu günde devam etse Baraj gibi 3’lere düşerdi her türlü karlı bir iş. :A
Tabi ki her türlü yeter, ona sözüm yok. 5-6 bandı bile kanala yeter artar, yaz dizilerinin çoğunu bittiği dönemde 5-6 çok iyi rakamlar. Tabi senaryo da önemli, izleyici beklediğini bulamazsa da terk edebilir ekranı. Bu her dizi için öyle olsa da yaz dizileri bir müddet sonra tıkanmaya gidiyor maalesef.

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tabi ki her türlü yeter, ona sözüm yok. 5-6 bandı bile kanala yeter artar, yaz dizilerinin çoğunu bittiği dönemde 5-6 çok iyi rakamlar. Tabi senaryo da önemli, izleyici beklediğini bulamazsa da terk edebilir ekranı. Bu her dizi için öyle olsa da yaz dizileri bir müddet sonra tıkanmaya gidiyor maalesef.
Biraz bu oranlarla devam etsin de özellikle @Aserat çatlasın istiyorum. :A Yoksa dediğin gibi tüm yaz dizileri için geçerli olan kaderi yaşayacak ve büyük ihtimalle sezon ortasında bitecek. :A

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben ABC1'de +10 alır diye düşünmüştüm SÇK... Beni büyük yanılttı. :T:
O öpüşme olayından sonra herkes yükselir diye düşündü ben de ABC’yi 10 diye düşünmüştüm ama rakip olduğunu hatırlayınca bu oranlara yakın oranlar verdim. :A

• Üzücü

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Biraz bu oranlarla devam etsin de özellikle @Aserat çatlasın istiyorum. :A Yoksa dediğin gibi tüm yaz dizileri için geçerli olan kaderi yaşayacak ve büyük ihtimalle sezon ortasında bitecek. :A
Bu sezon @Aserat ın sezonu olacak demiştim. 'Menajerimi Ara' büyük düştü, daha Eylül bitmeden çalkalanma başladı bile. 'Kırmızı Oda' ile yüzü güler gibi bu sezona tek. :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Aserat and Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu sezon @Aserat ın sezonu olacak demiştim. 'Menajerimi Ara' büyük düştü, daha Eylül bitmeden çalkalanma başladı bile. 'Kırmızı Oda' ile yüzü güler gibi bu sezona tek. :A
Hekimoğlu düştü, Mucize Doktor düştü, Babil düştü. :A Hatta bıraktı Babil’i. :A Hüsranlara doyamadı bu sene. :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Aserat and Yiğitt