Bu Akşam Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Benim Adım Melek | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Bayi Toplantısı (TV'de İlk) | Star TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Reyting sonuçları belli oldu!

Reyting sonuçları belli oldu! TOTAL ve ABC1’de 'Kuruluş: Osman'; AB grubunda ise 'Sadakatsiz' zirvede yer aldı!

Bu hafta 'Benim Adım Melek' tüm gruplarda yükseliş yaşarken, 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisi düşüş yaşadı.

@Dosi @Aserat @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @The_Erinch @Angelica @denizz19 @emreemreu @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @Gerekli24 @Staran @seyfullXh @xemrexxx @xBUGRAx @Klaus @offensive @soo @haluk792 @Veteran @Ahmed @xdragxx @Hazem @Afet Güçverir @mesmeso61 @serhatt @Zeyno45 @phoebebuffay @MayısKralı @Felon @EmreCan @hayret bi şey @Doğan @Alos @YıldırıM @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @Sinanalbayci27 @DR @umuttanyel @Cervantes @BARON男爵 ve ilgili herkes

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Osmanı bey yaptık bakalım reytingler nasıl gelir Totalde 13e çıkarsa güzel bir yarı sezon kapanışı olacak.
-Kuruluş Osman yarı sezonu mükemmel bitirdi,TOTAL de sezonun en çok reyting alan dizilerin arasında ilk 4 sıralar Osman da, AB ve ABC1 de yükselmiş ,seyirci(Arka Sokaklar dışında :X) belki bütün dizileri bırakır ama Osmanın kemik izleyicisi onu asla bırakmaz,diziyi bir tek kanal hikaye bittiğinde bitirebilir.

-Sadakatsız Kanal Dnin FGSN den sonra yanlış hatırlamazsam en iyi reyting alan dizisi olabilir bu da dizinin kalitesini gösteriyor. EDHO ile aynı durumdalar 10+ reyting alan ama 1 olamayan tek diziler.

-Doğduğun Ev Kaderindir çok kötü düşmüş,diziyi takip etmiyorum ama bölüm çok kötü olsa da bu kadar düşüş demek oluyor ki seyirci bölüm başlamadan bile BAM ve Sadakatsıza kaymış.

-Benim Adım Melek kaç haftadan sonra yükselişe geçmiş geçen sezon TRTnin en iyi reyting alan dizisi bu sezon çok geride ama bence hazirana kadar bu reytinglerle devam edecek.Barbaros persembe olur erkek kitlesinin boş olduğu bir günde 9+ reyting alabilir, ya da FOX gibi bir hamle yapıp Çarşamaya koyabilir kanal ama çok riskli mesela FOX onu çok ağır ödedi.

-Zümrüdüanka dizisi Kanal 7 Emanet dizisiyle baş başa bir mücadele içerisinde gidiyor son 1 bölümü kaldı, hayatını cumartesi gününde iyi başlayan dizi pandemiden sonra kötü düştü ve FOX gününü değiştirerek noktayı koydu.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,278
Puanı
860
-Kuruluş Osman yarı sezonu mükemmel bitirdi,TOTAL de sezonun en çok reyting alan dizilerin arasında ilk 4 sıralar Osman da, AB ve ABC1 de yükselmiş ,seyirci belki bütün dizileri bırakır ama Osmanın kemik izleyicisi onu asla bırakmaz,diziyi bir tek kanal hikaye bittiğinde bitirebilir.

-Sadakatsız Kanal Dnin FGSN den sonra yanlış hatırlamazsam en iyi reyting alan dizisi olabilir bu da dizinin kalitesini gösteriyor. EDHO ile aynı durumdalar 10+ reyting alan ama 1 olamayan tek diziler.

-Doğduğun Ev Kaderindir çok kötü düşmüş,diziyi takip etmiyorum ama bölüm çok kötü olsa da bu kadar düşüş demek oluyor ki seyirci bölüm başlamadan bile BAM ve Sadakatsıza kaymış.

-Benim Adım Melek kaç haftadan sonra yükselişe geçmiş geçen sezon TRTnin en iyi reyting alan dizisi bu sezon çok geride ama bence hazirana kadar bu reytinglerle devam edecek.Barbaros persembe olur erkek kitlesinin boş olduğu bir günde 9+ reyting alabilir, ya da FOX gibi bir hamle yapıp Çarşamaya koyabilir kanal ama çok riskli mesela FOX onu çok ağır ödedi.

-Zümrüdüanka dizisi Kanal 7 Emanet dizisiyle baş başa bir mücadele içerisinde gidiyor son 1 bölümü kaldı, hayatını cumartesi gününde iyi başlayan dizi pandemiden sonra kötü düştü ve FOX gününü değiştirerek noktayı koydu.
FGSN nedir

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,061
Puanı
1,060
-Kuruluş Osman yarı sezonu mükemmel bitirdi,TOTAL de sezonun en çok reyting alan dizilerin arasında ilk 4 sıralar Osman da, AB ve ABC1 de yükselmiş ,seyirci belki bütün dizileri bırakır ama Osmanın kemik izleyicisi onu asla bırakmaz,diziyi bir tek kanal hikaye bittiğinde bitirebilir.

Dek in daha bölümü izlemedim ama seyirci Zeynep Mehdi aşkını sevmişti yorumlardan bildiğm kadarı ile Mehdi Benal evliliği olmuş bence bunu seyirci sevmedi ayrıca klasik oldu artık dizilerde iki insanın aynı kişiye aşık olması bunuda sevmedi bence seyirci bakalım ne olacak

• Beğendim
Reactions: baron