3 Kasım 2013 Pazar Reyting Sonuçları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sana bir sır vereceğim Reklam.:)

Güneşi Beklerken yeni bölüm başladı 20:44.

Vallahi suan kufur edesziim var bui kucuk gerlin ne ya bu nasil Dogu sivesi

Sana Bir Sır Vereceğim 4.27 alarak gayet iyi gitmiş. :Z

Acun dün akşamki gibi yetenekler çıkartırsa Küçük Gelin zirveyi ele geçirebilir. :)

güneşi beklerkende yükselme bekliyorum bıçaklanama mı var bilmiyorum barış ölmek üzere))) bu klışe senaryo güneşi gördümü yükseltmezse artık ne yükseltir bilememem )))

Her şey senin yüzünden oldu zaten! Senin yüzünden buradayız! Barış senin yüzünden bu halde! #affedilmekicin

acun sabahtan beri köpek möpek şaklaban çıkarıyordu(özet) şimdide çocukları tavlanmak için palyoço kılıklı birini çıkarmış ))))

GÜNEŞİ BEKLERKEN ÇOK GÜZEL DİZİ YAAA:X

güneşi beklerkende yükselme bekliyorum bıçaklanama mı var bilmiyorum barış ölmek üzere))) bu klışe senaryo güneşi gördümü yükseltmezse artık ne yükseltir bilememem )))
tns nin son 10 gündeki uçuklularını görmesem ben de yükselir derdim şimdi düşebilir :F

Sana Bir Sır Vereceğim'in bu bölümü bitecek artık sanırım bu yüzden 21:00'de FOX reklama girdi. @sokak sanati

21:15'de Fatih Harbiye'nin tekrarı başlayacak. 22:45'de ise Babam Sınıfta Kaldı başlayacak @Billy Kane

Tns çok kötü ya dün yanlış ölçmüş güvenmiyorum Acun'u düşürmüş. :bilmem:

Artık Acun bugün de düşerse Tns'nin benden çekeceği var.😡

:F:Z

Tns çok kötü ya dün yanlış ölçmüş güvenmiyorum Acun'u düşürmüş. :bilmem:

Artık Acun bugün de düşerse Tns'nin benden çekeceği var.😡

:F:Z
tns ile konuşurken de bu kadar çok mimik yapabilirsen senin gibi yeteneği direkt samanyoluna gönderirler oyuncu olsun diye :)

Sana Bir Sır Vereceğim'in bu bölümü bitecek artık sanırım bu yüzden 21:00'de FOX reklama girdi. @sokak sanati

21:15'de Fatih Harbiye'nin tekrarı başlayacak. 22:45'de ise Babam Sınıfta Kaldı başlayacak @Billy Kane

SBSV'yi bu kadar kısa yayınlamasının amacı ne ya ? Biz geçtiğimiz haftalarda 22.15'e kızıyorduk ama 21.15'de bitmesi daha kötü.

Sbsv kac saat yayinlandida bitiyo 😱 napiyo bu foxmudur tilkimidir kanali ya.guzelim diziyi harcio :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...