3. FFFK Ödülleri Sahiplerini Buldu!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
FF Film Kulübü olarak yapılan toplu film izleme etkinliklerinin üçüncüsü geçtiğimiz haftalarda sonra ermişti. Etkinliği sonucunda verilen ödüllerin kazananları da belli oldu.

Oylamalar sonucunda pek çok kategoride büyük çekişme yaşandı ve en iyi film ödülü de iki film arasında paylaşıldı.

Adayları hatırlamak için tıklayın

3. FFFK Ödülleri Kazananları

En İyi Film

thumbnail_1420879789.jpg

Celda 211

&&

thumbnail_1420880038.jpg

Walk the Line

---------------------------------------------------------------------------

En İyi Yönetmen

thumbnail_1420897039.jpg

Alejandro González Iñárritu | Amores Perros

En İyi Erkek Oyuncu

thumbnail_1420879838.jpg

Al Pacino | Insomnia

En İyi Kadın Oyuncu

thumbnail_1420879757.jpg

Reese Witherspoon | Walk the Line

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu

thumbnail_1420879890.jpg

Luis Tosar | Celda 211

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu

thumbnail_1420897004.jpg

Jennifer Aniston | Horrible Bosses

En İyi Senaryo

thumbnail_1420879862.jpg

Amores Perros

Özel Onur Ödülü
(Hem erkek oyuncu hem de yardımcı erkek oyuncu kategorisinde ikinci olduğu için)

thumbnail_1420880635.jpg

Robin Williams | Dead Poets Society & Insomnia

Etkinliğe katılan herkese teşekkürler. Oscar Takımı Ödüllerinde ve sonrasında 4. FFFK Ödüllerinde görüşmek üzere...

Oylamaya katılan takım üyeleri: @OzaN @Danger UA! @berkann @cevaa @Tolstoyevski @destere @Arslan Bey @sokak sanati

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Benim için iyi bir etkinlik olmadı. İnşallah bundan sonraki etkinlikler daha iyi geçer.

Celda 211'in kazanmasına sevindim. Zaten Ameros perros ile birlikte etkinliğin öne çıkan en iyi iki filmiydi. -unuttuğum var mıdır acaba?-

Walk the Line'ı da izleyebilseydim keşke.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,641
Puanı
1,061
.bu celda nasıl bir film ilk kez duydum :F
özel ödül iyi olmuş :X
jennifer anistonı seçenleri kınıyorm .ss

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Al Pacino üst üste 2.kez kazandı çok iyi.Bir dahakine de Pacino filmi seçelim.:D Onun dışında Celda 211 güzeldi ama Zodiac'ı izleyen kişi çok olsaydı 1.olabilirdi o da.Amores Perros da ödüllerini hak etmiş.:)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Celda en çok damga vuran filmdi açık ara. Tebrikler. Onun dışında Walk the Line'de etkili olmuş etkinlikte. Ameros Perros'ında ödül alışı iyi.

Gğzel filmler izledik. Seçimlride güzel yapmışız bence. :X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kişisel olarak beğendim sonuçları genel olarak doğru yerlere gitti ödüller. :)

Sadece kadın oyuncu dallarında herkes seçmekte zorlandı ve en çok izlenen Reese Witherspoon ve Jennifer Aniston öne çıktı. Bir dahaki sefere kadın oyuncuların egemen olduğu daha fazla ve daha herkes tarafından sevilecek filmler seçmek lazım. :):)

Al Pacino üst üste 2.kez kazandı çok iyi.Bir dahakine de Pacino filmi seçelim.:D Onun dışında Celda 211 güzeldi ama Zodiac'ı izleyen kişi çok olsaydı 1.olabilirdi o da.Amores Perros da ödüllerini hak etmiş.:)
Ben de tam tersini düşünüyorum Al Pacino filmi alınca haksız rekabet oluyor. :D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Kişisel olarak beğendim sonuçları genel olarak doğru yerlere gitti ödüller. :)

Sadece kadın oyuncu dallarında herkes seçmekte zorlandı ve en çok izlenen Reese Witherspoon ve Jennifer Aniston öne çıktı. Bir dahaki sefere kadın oyuncuların egemen olduğu daha fazla ve daha herkes tarafından sevilecek filmler seçmek lazım. :):)

Ben de tam tersini düşünüyorum Al Pacino filmi alınca haksız rekabet oluyor. :D
Ya bence illa kadın oyuncular güçlü diye film seçmeye gerek yok.Geçen The Hours'u seçtik de ne oldu? :D

Pacino iyidir ya bir adam hak ediyor da kazanıyor.:D Bir dahakine ...And Justice For All izleyelim Oscar adayı oldu o filmle eski klasiklerin arasında yer bulur.:D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ya bence illa kadın oyuncular güçlü diye film seçmeye gerek yok.Geçen The Hours'u seçtik de ne oldu? :D

Pacino iyidir ya bir adam hak ediyor da kazanıyor.:D Bir dahakine ...And Justice For All izleyelim Oscar adayı oldu o filmle eski klasiklerin arasında yer bulur.:D
Çoğu kişi izlemese de iki kategoride baya yer doldurdu. O film olmasaydı iyice zor olacaktı o kategoriler. :D

İyi zaten de işte fazla iyi olması sorun. :D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Çoğu kişi izlemese de iki kategoride baya yer doldurdu. O film olmasaydı iyice zor olacaktı o kategoriler. :D

İyi zaten de işte fazla iyi olması sorun. :D
Adam etkinliğin Meryl Streep'i oldu.:D Ne yapalım o zaman böyle kategorilerde ağır top adamlar olması lazım hiç Tom reyiz izlemedik mesela koyalım Road The Perdition'u bir yandan Tom reyiz diğer yanda Paul Newman keyfimize bakalım.:D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Adam etkinliğin Meryl Streep'i oldu.:D Ne yapalım o zaman böyle kategorilerde ağır top adamlar olması lazım hiç Tom reyiz izlemedik mesela koyalım Road The Perdition'u bir yandan Tom reyiz diğer yanda Paul Newman keyfimize bakalım.:D
Bakacağız yavaş yavaş 4. sezon filmlerine. :D

Belki yine olur Al Pacino filmi ya. Benim izlemek istediğim daha çok filmi var. :D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Bakacağız yavaş yavaş 4. sezon filmlerine. :D

Belki yine olur Al Pacino filmi ya. Benim izlemek istediğim daha çok filmi var. :D
Ben 20 tane filmi izledim Al Pacino'nun.Bazılarını 4-5 kere.Bir tek izlenebilir And Justice For All kaldı.Pek ilgi görmeyenler de var ama onlar da harika.Mesela Scarecrowe Gene Hackmanla beraber oynuyorlar.:)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Al Pacino efsanedir kazanmasına sevindim :D

Bidaha ki etkinlikte Kadın Kokusu filmini izleyelim bence, bidaha kazanması garanti olur :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
en film seçilen ikiside benim için vasat filmlerdi favorim amores perros du seçilememiş üzüldüm

en iyi yönetmen ödülü hakedene gitmiş :)

en iyi erkek oyuncu seçimi yine hakedene gitmiş

en iyi kadın oyuncu ödülü yanlış yere gitmiş :)
yardımcı erkek oyuncuda luis tosar haketmişti kutluyoruz

yardımcı kadın oyuncuda jennifer aniston dibine kadar haketmişti hele öyle bir dişi dişçi seçilmese ayıp olurdu:) kendisini kutluyor öpücüklere boğuyoruz :)

en iyi senaryo yine güzel yere gitmiş amores perros un hakkıydı

onur ödülüde layık olana gitmiş robin williams ödül almasa üzülürdüm

en iyi filmler haricinde seçimler şahane muhteşem, oy verenlerin oy veren yerlerine(kendim dahil) nazar değmesin:) keşke en iyi filmi seçerkende hata yapmasaydılar :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Al Pacino efsanedir kazanmasına sevindim :D

Bidaha ki etkinlikte Kadın Kokusu filmini izleyelim bence, bidaha kazanması garanti olur :D
Kadın Kokusunu izlersek adama 10 etkinlik üst üste ödül vermek zorunda kalırız öyle bir oyunculuk yani.:D