Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kandırmışlar seni. :A Daha vakti var onun. :A

2.sezonu olur diyorsun yani ben sanmıyorum. :A
Hafta sonuna tutunursa olsun bence yanı olmalı ama şu hocanla ecünnüsü sahnelei çeikilmiyor diğer emret komutanmdakı adamla bile diğer kızın sahnesi daha ıyı :A

• Güldürdün
Reactions: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hafta sonuna tutunursa olsun bence yanı olmalı ama şu hocanla ecünnüsü sahnelei çeikilmiyor diğer emret komutanmdakı adamla bile diğer kızın sahnesi daha ıyı :A
Ali-Sevda sahnelerini biraz uzatıyorlar evet :A Sırlar açığa çıkmaya başladıkça azaltırlar diye düşünüyorum :A

Sena gibi Sevda'ya da eleştiriler artmaya başlayabilir :A Bu haftaki bölümü youtube'a yüklenince izlicem, fragmanda araları bozuluyordu :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ali-Sevda sahnelerini biraz uzatıyorlar evet :A Sırlar açığa çıkmaya başladıkça azaltırlar diye düşünüyorum :A

Sena gibi Sevda'ya da eleştiriler artmaya başlayabilir :A Bu haftaki bölümü youtube'a yüklenince izlicem, fragmanda araları bozuluyordu :A
Aaa sen son bölümü izlemedin halıyle yeni bölüm fragmanınada bakmadın yeni bölüm fragmanına bakınca anlarsın :F :F :F

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İzleyemedim üzgündüm o akşam. :A Fragmandaki resimde bi yakınlaşma gibi bir şey görmüştüm evet. :A Halvet olsa da rahatlasalar ne diyeyim :A
Karı koca sahneleri çok saçmaydı ve kızın babası annesi bir nufusuna bakmayı bile akıl edemiyorlar kızın şu 2 bölümdür çok fazla saçmalık vardı onların sahnelerinde :A

• Güldürdün

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Karı koca sahneleri çok saçmaydı ve kızın babası annesi bir nufusuna bakmayı bile akıl edemiyorlar kızın şu 2 bölümdür çok fazla saçmalık vardı onların sahnelerinde :A
Aynen kimse evlilik cüzdanı sormadı :A Biraz saçma sahnelerdi ama başrol onlar sonuçta yapacak bir şey yok :A Çatlayabilirsin yani :A

Bu bölüm itibariyle düzelecektir sahneleri inanıyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen kimse evlilik cüzdanı sormadı :A Biraz saçma sahnelerdi ama başrol onlar sonuçta yapacak bir şey yok :A Çatlayabilirsin yani :A

Bu bölüm itibariyle düzelecektir sahneleri inanıyorum :A
En basit örneği babası git nufustan aile nufus örneğini çıkar :F

• Güldürdün