3 Ekim 2021 Pazar Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    21

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
reyting-sonuclari-fav10-jpg.109796

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu.
Tüm gruplarda 'Teşkilat' zirvede!
  • Kanal D'nin yeni dizisi 'Yargı' 3. haftasında da çok iyi bir çıkış yaparak tüm gruplarda 7 reytingi geçmeyi başardı.
  • FOX'ta başlayan 'Yalancılar ve Mumları' ise Total'de 10, AB ve ABC1'de 7. olarak vasat bir açılış yaptı.
  • Gelecek hafta sona erecek olan 'İkimizin Sırrı' tüm gruplarda ilk 10 dışı kaldı.

screenshot-1-I9xw.jpg

reyting-son-2-jpg.109795

Moderatörün son düzenlenenleri:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Menajerimi Ara'dan sonra şimdi de pazar akşamı Yalancılar ve Mumları için ekran başındayız umarım güzel bir iş çıkar. :Z

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
#Yargı
Total | (2) | 7,02
AB | (2) | 7,22
ABC1 | (2) | 7,47

#Teşkilat
Total | (1) | 7,15
AB | (1) | 7,95
ABC1 | (1) | 8,27

#YalancılarVeMumları ilk bölüm
Total | (10) | 2,54
AB | (7) | 2,84
ABC1 | (7) | 3,06

#İkimizinSırrı
Total | (13) | 2,11
AB | (21) | 1,18
ABC1 | (16) | 1,78

Kaynak: Deniz TURAL Twitter

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yargı uçmuş. :Z Teşkilat ile arasındaki fark da oldukça az. Dün akşamki bölüm harikaydı. 3 bölümdür sıkmadan, temposu düşmeden muhteşem şekilde ilerliyor. Açıkçası bu etkiyle haftaya daha da iyi sonuçlar gelecektir. :Z Dünün reyting tahminlerini yollamayı unuttum ama yollasaydım nokta atışı yapabilirdim çünkü gece izlerken 7.00-7.50 arası alır diye geçirmiştim içimden. :A

Yalancılar ve Mumları beklediğimin altında açmış. En azından tüm gruplarda en az 3 alır diyordum. Yargı bu kadar tutmuşken benzer kitleli olacağı belli bir işi karşısına koymak saçma olmuştu zaten.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal D napıyorsun sen öyle, maşallah her gün zirveye adım adım… Çok yakında pazar zirvesi de gelecek gibi görünüyor. Yargı harika bir iş, böyle güzel işler değer biliyor çok seviniyorum. :Z

Yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış… Kötü başlangıç, tutmaz gibi görünüyor zaten pazar günü iş yapamaz. FOX bir dönem Kanal D gibi birçok iş aldı, tutmazsa çoğu epey kötü sezon geçirecek gibi.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,141
Puanı
860
Kanal D napıyorsun sen öyle, maşallah her gün zirveye adım adım… Çok yakında pazar zirvesi de gelecek gibi görünüyor. Yargı harika bir iş, böyle güzel işler değer biliyor çok seviniyorum. :Z

Yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış… Kötü başlangıç, tutmaz gibi görünüyor zaten pazar günü iş yapamaz. FOX bir dönem Kanal D gibi birçok iş aldı, tutmazsa çoğu epey kötü sezon geçirecek gibi.
0.12 ile totali kaçırmışız :bhr:. Ah şu Cumartesi gününe de böyle harika bir dizi gelse tadından yenmez :bhr: :Z hemde ne harika bir iş :bhr: ben de değer görünce çok seviniyorum :Z

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Yiğitt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
YVM o karmakarışık ilk bölüme belliydi böyle sonuçlar alacağı. 4 kadına birden odaklanmalılar, bütün bölüm Elif ve kızının mıç mıç halleriyle geçti neredeyse. Sürekli saçma bir gizem peşindeydiler. Dolapta kimin olduğunu bir türlü göstermediler sinir bozdular.

Yargı'ya helal olsun, soğuk tutmaz denilen bir iş aldığı reytinglerle şaşırtmaya devam ediyor. 2 haftadır dev yükselişler gösteriyor. Kanal D-Ay Yapım hemen yeni bir işe daha imza atacaktır. Ay Yapım yıllar sonra farklı türden bir işi ile yeniden eski şaşasına kavuştu hem de yıllardır iş yapmadığı kanal sayesinde.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Teskilat yakinda zirveden düsecektir. Okudugum bazi yorumlara hak vermiyor degilim. Yargi gelecek hafta zirveye oturursa hic sasirmam. Tebrikler. :D

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yalancılar ve Mumları beklediğim gibi düşük başlamış. Bence dizinin en büyük dezavantajlarından biri senaristinin roman yazarı olması çünkü ilk bölüm matematiğinden bihaber, insanları hemen avcunun içine alması gerekirken sanki bir romanın giriş bölümüymüş gibi durgun ve dağınık başladı. Demek ki perşembe olsa daha da kötü başlayacaktı en azından FOX aklını kullanmış da 3 reyting alabilmiş. Tabii bu bölümle gelecek haftaya izleyici taşıyabilir mi pek emin değilim. Yine de umarım yükselir çünkü kadın içerikli işleri daha çok görmek istiyorum.

Yargı uçmuş. :eek: Pazar gibi bir günde tutmaz, tutsa bile en fazla 4-5 alır diye düşünürken böyle iyi gitmesi çok büyük sürpriz oldu. Teşkilat da az daha Total'de ona geçilecekmiş anlaşılan geçen sezondaki kadar rahat bir zirve keyfi yaşayamayacak. :A

Yargı uçmuş. :Z Teşkilat ile arasındaki fark da oldukça az. Dün akşamki bölüm harikaydı. 3 bölümdür sıkmadan, temposu düşmeden muhteşem şekilde ilerliyor. Açıkçası bu etkiyle haftaya daha da iyi sonuçlar gelecektir. :Z Dünün reyting tahminlerini yollamayı unuttum ama yollasaydım nokta atışı yapabilirdim çünkü gece izlerken 7.00-7.50 arası alır diye geçirmiştim içimden. :A

Yalancılar ve Mumları beklediğimin altında açmış. En azından tüm gruplarda en az 3 alır diyordum. Yargı bu kadar tutmuşken benzer kitleli olacağı belli bir işi karşısına koymak saçma olmuştu zaten.
Fragmanlar soğuk duruyordu ama reytinglerden sonra merak ettim acaba ben de mi baksam. :A Gerçi dizinin can alıcı sürprizlerinden birkaçını öğrendim o yüzden bilmem yine de zevk alabilir miyim. :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Yargı 2 haftada ilk bölümün iki katına çıktı. Teşkilatı zirveden etmesine az kalmış.
Başrolleri çok beğeniyorum Aşk 101'den, bu yüzden hiç izlemesem de sevindim.

Geçen sezonki TRT1 reytingleri bu yıl baya düşüşte. Masumlar, Barbaros ve Teşkilat 6-7 civarında kaldı.
Alparslan da bu civarın üzerine çıkmaz bence.

• Beğendim