3 Ekim 2021 Pazar Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    21

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yalancılar ve Mumları beklediğim gibi düşük başlamış. Bence dizinin en büyük dezavantajlarından biri senaristinin roman yazarı olması çünkü ilk bölüm matematiğinden bihaber, insanları hemen avcunun içine alması gerekirken sanki bir romanın giriş bölümüymüş gibi durgun ve dağınık başladı. Demek ki perşembe olsa daha da kötü başlayacaktı en azından FOX aklını kullanmış da 3 reyting alabilmiş. Tabii bu bölümle gelecek haftaya izleyici taşıyabilir mi pek emin değilim. Yine de umarım yükselir çünkü kadın içerikli işleri daha çok görmek istiyorum.

Yargı uçmuş. :eek: Pazar gibi bir günde tutmaz, tutsa bile en fazla 4-5 alır diye düşünürken böyle iyi gitmesi çok büyük sürpriz oldu. Teşkilat da az daha Total'de ona geçilecekmiş anlaşılan geçen sezondaki kadar rahat bir zirve keyfi yaşayamayacak. :A

Fragmanlar soğuk duruyordu ama reytinglerden sonra merak ettim acaba ben de mi baksam. :A Gerçi dizinin can alıcı sürprizlerinden birkaçını öğrendim o yüzden bilmem yine de zevk alabilir miyim. :A
Normalde böyle muhteşem bir işi kaçırma izle derdim ama uğursuzluğunu bulaştırmanı istemiyorum. :A Ağız tadıyla bir dizi izliyorum bu sezon onda da sen izleyince düşer maazallah. :A Zaten sen nasıl bu diziye fragmanları soğuk, tutmaz diyebildin anlamadım. :A

Bu reytinge göre dizi izlemek de saçma ya Yargı yükselince herkesin izleyesi tutmuş. :A

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Normalde böyle muhteşem bir işi kaçırma izle derdim ama uğursuzluğunu bulaştırmanı istemiyorum. :A Ağız tadıyla bir dizi izliyorum bu sezon onda da sen izleyince düşer maazallah. :A Zaten sen nasıl bu diziye fragmanları soğuk, tutmaz diyebildin anlamadım. :A

Bu reytinge göre dizi izlemek de saçma ya Yargı yükselince herkesin izleyesi tutmuş. :A
Ay de get geçen sezon Kırmızı Oda, ondan önce Mucize Doktor'u izliyordum ikisinin de ilk sezon reytingleri ortada.ss Ayrıca ben normalde reytinge göre dizi izleyen biri değilim yoksa pek çok dizim reyting kurbanı olmazdı. Sadece insanlar bu kadar ne buldu onu merak ettim biraz. :A

Evet fragmanlar soğuktu hatta Ranini bile ilk bölümü beğenmesine rağmen kötü fragman kesildiğini falan yazmıştı. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ay de get geçen sezon Kırmızı Oda, ondan önce Mucize Doktor'u izliyordum ikisinin de ilk sezon reytingleri ortada.ss Ayrıca ben normalde reytinge göre dizi izleyen biri değilim yoksa pek çok dizim reyting kurbanı olmazdı. Sadece insanlar bu kadar ne buldu onu merak ettim biraz. :A

Evet fragmanlar soğuktu hatta Ranini bile ilk bölümü beğenmesine rağmen kötü fragman kesildiğini falan yazmıştı. :A
İkisinin de sonradan aldığı reytingler de ortada. :A

Fragmanın kötü hazırlanması ayrı şey diziye soğuk demek ayrı şey. :A Bu arada çıkan ilk fragman için söylüyorum çok iyiydi nesini beğenmediniz. :A Hem ranini kim bilirkişi mi. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
İkisinin de sonradan aldığı reytingler de ortada. :A

Fragmanın kötü hazırlanması ayrı şey diziye soğuk demek ayrı şey. :A Bu arada çıkan ilk fragman için söylüyorum çok iyiydi nesini beğenmediniz. :A Hem ranini kim bilirkişi mi. :A
Evet MD geçen sezonun büyük kısmını 7-8'le tamamladı, Kırmızı Oda da AB'de hala zirvede. :Z

Fragmanları özellikle izlemiştim ama içine çekmemişti. :A Fragmanlar soğuk durduğu için diziye de soğuk yaftası yapıştırmak normal hem Ranoş teyzenin demiş olması bilirkişi olduğunu değil benimle aynı fikirde olanların da olduğunu gösterir. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yargı fena yükselmiş.

YVM, Uzak Şehrin Masali'ndan kötü gitmiş:A

İkimizin Sırrı daha fazla hak ediyor.

• Beğendim

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Yargı çok güzel dizi tebrik ederim dün uyuyakaldığım için izleyemedim izleyeceğim :bhr:

Teşkilatı malum sebeplerden ötürü izlemiyorum @Emre Ozansoy o rezaletlerle yine iyi alıyo.

Yalancı ve mumlqrının tekrarını izledim çok sıktı :(

Bussy

Üye
Reaksiyon puanı
73
Puanı
39
Forumda kanal kanal haftalık dizi reyting sıralamasını da görmek isterim açıkçası

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Ay Yapım son yıllardaki facia dizilerinden sonra sonunda sağlam bir dönüş yaptı.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,343
Puanı
1,060

Anla işte @Aserat totem yapmış. :A Kucak dolusu tebrikler.Takip etmiyorum ama Teşkilat ı devirmesini dört gözle bekliyorum.:A Mekanın sahibi loading...