Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kalk Gidelim | TRT1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    26

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Daha önce malum sahne yüzünden benim için yok hükmünde demiştim. :A Ayrıca her hafta zirvede olan ve ekstra bir durumu olmayan dizinin nesini yorumlayabilirim azıcık mantık pls. :A
Neyse en azından zirvede olduğunu kabul ediyorsun. :A @Dosi

Bazen zirvedeki dizileri bilerek görmüyor gibi yapıyorsun ya. :A

• Harika
  • İlginç
Reactions: Dosi and 12.Adam

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,620
Puanı
1,060
Alev Alev muhteşem yükselerek beklenen oranlara ulaşmış. Dünkü bölüm çok iyiydi, haftaya daha da yükselecek gibi görünüyor. Yakında malum diziyi rahatlıkla geçerek 2. dizi konumuna gelirse tamamdır. :Z

İyi Aile Babası da hafta sonu yayınlansaymış keşke. Bu oranlarla çok iyi bir giriş yaptı ama haftaya nolur bilinmez. Sol Yanım yeni yılı göremeyecek, yasaklarla dolu boş bir günde bile bu oranları alıyorsa dizinin gelcek ümidi yok maalesef. Bu kadroyu Melis Civelek bile kurtaramadı demek ki. :A @phoebebuffay

Bir Zamanlar Çukurova çok iyi gitmiş, dizide neler oluyor bilmiyorum ama kolay kolay sarsılmayacak anlaşılan. 2 sezondur boşluktan izlenen malum dizi de düşe düşe nasibini alacak hayırlısıyla. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Alev Alev muhteşem bir şekilde yükselmiş. Dünkü bölüm çok iyiydi, haftaya daha da yükselecek gibi görünüyor. Yakında malum diziyi rahatlıkla geçerek 2. dizi konumuna gelirse tamamdır. :Z

İyi Aile Babası da hafta sonu yayınlansaymış keşke. Bu oranlarla çok iyi bir giriş yaptı ama haftaya nolur bilinmez. Sol Yanım yeni yılı göremeyecek, yasaklarla dolu boş bir günde bile bu oranları alıyorsa dizinin gelcek ümidi yok maalesef. Bu kadroyu Melis Civelek bile kurtaramadı demek ki. :A @phoebebuffay

Bir Zamanlar Çukurova çok iyi gitmiş, dizide neler oluyor bilmiyorum ama kolay kolay sarsılmayacak anlaşılan. 2 sezondur boşluktan izlenen malum dizi de düşe düşe nasibini alacak hayırlısıyla. :A
Bir Zamanlar Çukurova geçen hafta iyi bitmişti onun devamı biraz vardı ama öyle heyecan yoktu,sadece son sahne heyecanlıydı, gerisi boş sayılır :F
Hele geçen hafta düz bir bölümdü ve her hafta yükseliyor dizi buna rağmen :F
Yakında bir başrol daha gidecek ve yine tavan yapar reyting. Bu dizi şu aralar bu durgun senaryoya bile yükseliyorsa ilerde en az 5 reyting kaybetse bile zirveyi bırakmaz.
Diziye sinir oluyorum bazen ama bırakamıyırumda,garip bir şekilde bağlıyor kendine :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,620
Puanı
1,060
Bir Zamanlar Çukurova geçen hafta iyi bitmişti onun devamı biraz vardı ama öyle heyecan yoktu,sadece son sahne heyecanlıydı, gerisi boş sayılır :F
Hele geçen hafta düz bir bölümdü ve her hafta yükseliyor dizi buna rağmen :F
Yakında bir başrol daha gidecek ve yine tavan yapar reyting. Bu dizi şu aralar bu durgun senaryoya bile yükseliyorsa ilerde en az 5 reyting kaybetse bile zirveyi bırakmaz.
Diziye sinir oluyorum bazen ama bırakamıyırumda,garip bir şekilde bağlıyor kendine :A
Tıpkı Kadın'ın bayıltan bölümlerine rağmen 12 reyting alması gibi. :A İşte tutan dizilerin belirli bir izleyicisi olduğu için kolay kolay düşmüyorlar, bir süre sonra da böyle devam ederse anca kan kaybedebilir. :A

Yılmaz diziden ayrılsın tam tersine finalde Züleyha'yla beraber mutlu bir sona ulaşsınlar isterdim, yazık oldu böyle. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Tıpkı Kadın'ın bayıltan bölümlerine rağmen 12 reyting alması gibi. :A İşte tutan dizilerin belirli bir izleyicisi olduğu için kolay kolay düşmüyorlar, bir süre sonra da böyle devam ederse anca kan kaybedebilir. :A

Yılmaz diziden ayrılsın tam tersine finalde Züleyha'yla beraber mutlu bir sona ulaşsınlar isterdim, yazık oldu böyle. :A
Millet Yılmaz'dan bıktı. Berbat birine döndü. Çıksın gitsin. İstemiyoruz :A
Demir'in Züleyha'ya yaptığını o da karısına yapıyor :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: kerem and 12.Adam

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,620
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Yılmaz karısını sevmiyor diye biliyorum zaten. :A

Senaryo gereği mi ayrılıyor bu arada? (b)
Devam etmek istememiş. Ölür herhalde :A dizide bir Psikopat var (Fatmagül'ün yengesi Mukaddes, Behiçe rolü ile) o imha eder belki :A
Gitsin aman. 75 bölüm aynı olayları izlemekten sıkıldım :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: kerem and 12.Adam