Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kalk Gidelim | TRT1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    26

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
M.Doktor 🔥 🔥

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bu arada diziyi hiç izlemedim ama ilginç bir detay aklıma geldi. Leyla ile Mecnun'daki kavga olayından sonra diziden kovulan Ezgi Asaroğlu ve Beste Bereket (azmettirici olduğu söylenmişti) uzun süre sonra farklı dizilerle aynı akşam ekrana dönüyorlar. Yarışı kimin kazanacağı çok belli gerçi. :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: mesmeso and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
Bu arada diziyi hiç izlemedim ama ilginç bir detay aklıma geldi. Leyla ile Mecnun'daki kavga olayından sonra diziden kovulan Ezgi Asaroğlu ve Beste Bereket (azmettirici olduğu söylenmişti) uzun süre sonra farklı dizilerle aynı akşam ekrana dönüyorlar. Yarışı kimin kazanacağı çok belli gerçi. :A
Eray, fevkalade bir noktaya parmak bastı. :D

• Güldürdün
Reactions: Aserat

İbrahim

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
@Alev alev #show bu dizi mükemel olmuş başarilar bence izlenmeli beğenilmeli konusu olarak tam türkiyeyi ilgilendiren kadina şiddet ve doğer konular ele alinmiş nerde bir saçma dizi ahlakiz dizi olur o izlenir şiddetle tavsiye ediyorum izleyin ozletin izlenmeli

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'İyi Aile Babası' TOTAL işi olur diyordum, AB işi olmuş. Epey de iyi başlamış, bu kadar iyi başlangıç beklemiyordum. Bol tekrarla perşembe günü kendine iyi bir yer edinebilir, perşembe boşluğu da dolmaya başladı diyebiliriz. Tabi konuşmak için erken, haftaya bakalım ne yapacak?

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Bzç'nin reytingleri sürekli nasıl yükselebiliyor ya :A
İyi Aile Babası beklediğim gibi fena olmayan oranlarla başlamış.
Mucize Doktor sezon başından beri aynı reytingleri alıyor. Geçen sezondan gelip reytingini yükseltemeyen ender dizilerden.
Alev Alev yakında mucize doktoru geçip 2.dizi konumuna yükselebilir bence.
Sol Yanım fazla yükselememiş. Hayal kırıklığı, bu kadar düşük gideceğini beklemiyordum.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Alev Alev dün akşam muhteşemdi, şimdiye kadarki en iyi bölümüydü
total 6,29
abc 6,04
ab 5,53
Bu dizinin castı tamamen şahane, her karakterin oyuncusu çok iyi, artık tek husus senaryo.
Senaristin işine kendini çok iyi vermesi lazım, çok güzel işlenen bir senaryoyla daha da yükseleceği çok bariz.
Diğer dizileri izleyenleri kendine çekmesi lazım hikaye ve senaryoyla.
Çünkü oyuncular, müzikler ve genel ambiyans üstüne düşeni yapıyor, iş hikayeye bakıyor.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Sol Yanım güzel bir noktada bitti. Haftaya biraz daha artar. Kanalın da yüksek reyting beklediğini düşünmüyorum zaten. 4+ reytinge çıkarsa sezonu tamamlar. Mahalle sahnelerinden çok üniversite sahnelerine ağırlık verirlerse izleyiciyi daha çok çeker kendisine.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Tüm diziler yükselmiş ama her kanalda bir dizi olduğu için salı ve çarşambanın aksine 1 reyting artan yapım çıkmamış bu sefer.

İyi Aile Babası gerçekten şaşırttı ama ilk bölüm merakından izlendiğini düşünüyorum. Jet Sosyete ve Türk Malı (yeni versiyon) da çok yüksek reytinglerle başladılar ama 2. hafta büyük düşüş yaşadılar. Bu dizi için pek olumlu yorum göremedim o yüzden gerileme ihtimali çok yüksek duruyor. Yine de umarım tutunmayı başarır ve tekrar sit-com dizilerinin önünün açılmasını sağlar.

Mucize Doktor ne uzuyor ne kısalıyor. Dünkü bölüm vakalar açısından gayet iyiydi ama olası Ali-Ezo olayları genel izleyicinin beğenisini kazanacak mı yoksa fanlar gibi onları da rahatsız edecek mi merak ediyorum. Gelecek hafta AB'de 8'i geçecek gibi görünüyor bir de zirveyle olan şu küçük farkı kapatabilse. :(

Alev Alev çok iyi (hatta ben başlamadan önce bu kadarını bile beklemiyordum) gidiyor bu diziyi izleyemediğim için gerçekten üzülüyorum. :( Tebrikler Queen D. :Z

Sol Yanım 2021'i göremeyecek gibi. Star belki biraz dayanır ama düşük maliyetli sit-com dizisi bile o kadar rakip arasında ilk 10'a girerken böyle görece daha iddialı bir yapımın ilk 20'ye zar zor girmesine onun bile tamah edeceğini sanmıyorum.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kalk Gidelim reytinglerini nedense hiç bulamadım kimse niye paylaşmamış. Adtvanalizde var ama ABC yok bir de o hata yapıyor bazen güvenemiyorum.

Bütün dizilerde artış var. İyi Aile Babası yüksek çıkması beni sevindirdi çünkü bu tarz işler yok Tv'de. Ancak devamı gelir mi onu haftaya göreceğiz. Sol Yanım haftaya iyi bir artış yapmalı. 4'ü geçerse belki Star yeni yıl şansı verir

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Tüm diziler yükselmiş ama her kanalda bir dizi olduğu için salı ve çarşambanın aksine 1 reyting artan yapım çıkmamış bu sefer.

İyi Aile Babası gerçekten şaşırttı ama ilk bölüm merakından izlendiğini düşünüyorum. Jet Sosyete ve Türk Malı (yeni versiyon) da çok yüksek reytinglerle başladılar ama 2. hafta büyük düşüş yaşadılar. Bu dizi için pek olumlu yorum göremedim o yüzden gerileme ihtimali çok yüksek duruyor. Yine de umarım tutunmayı başarır ve tekrar sit-com dizilerinin önünün açılmasını sağlar.

Mucize Doktor ne uzuyor ne kısalıyor. Dünkü bölüm vakalar açısından gayet iyiydi ama olası Ali-Ezo olayları genel izleyicinin beğenisini kazanacak mı yoksa fanlar gibi onları da rahatsız edecek mi merak ediyorum. Gelecek hafta AB'de 8'i geçecek gibi görünüyor bir de zirveyle olan şu küçük farkı kapatabilse. :(

Alev Alev çok iyi (hatta ben başlamadan önce bu kadarını bile beklemiyordum) gidiyor bu diziyi izleyemediğim için gerçekten üzülüyorum. :( Tebrikler Queen D. :Z

Sol Yanım 2021'i göremeyecek gibi. Star belki biraz dayanır ama düşük maliyetli sit-com dizisi bile o kadar rakip arasında ilk 10'a girerken böyle görece daha iddialı bir yapımın ilk 20'ye zar zor girmesine onun bile tamah edeceğini sanmıyorum.
4 dizi yorumlanmış
Ama ben;
Tüm gruplarda 1. olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi hakkındaki yorumunu arıyorumdur.
EcWKPQyXQAAOz3d.jpg

@Özgür @Tolstoyevski @xdragxx @Gerekli24