3 Aralık 2013 Salı Reyting Sonuçları

Söyle!!! canım benim benim canım :A (Cell-ohattin)

Saymayayım dediğin pazartesinden Kayp ve Beni Ha Şöyle Sev :A

Ayyy antiliğinde gözü kör olsun. Günü dolu gösterecem diye özetler katılıyor 3 haftalık yeni diziyi ve yeni gün değiştiren dizilerden medet umuluyor :T

iyi ki fan değilmişim 2 sayfada bir çelişkiye düşermişim yoksa böyle :X

Ayyy antiliğinde gözü kör olsun. Günü dolu gösterecem diye özetler katılıyor 3 haftalık yeni diziyi ve yeni gün değiştiren dizilerden medet umuluyor :T

iyi ki fan değilmişim 2 sayfada bir çelişkiye düşermişim yoksa böyle :X
Tencere dibin kara benimki senden kara. Sen saymişssin bende sana saymişim orda. Ben ilk ne dedim? Acun ve Karadayı dedim Sen ne dedin? bütün programlari kattin, yetmedin özetleri kattin😉 Ön teker nereye giderse arka tekerde oraya gidermiş:)

22:30 - 22:45 #sbt #reyting'leri 1) SHOW: 8.46 2) STAR: 7.04 3) ATV: 6.14 4) TRT1: 5.24 5) SMNYL TV: 3.67

Şebnem ferahı büşra kazandı kızıl.saçlıyıda hadise aldı@Yakamoz-Asi

Tencere dibin kara benimki senden kara. Sen saymişssin bende sana saymişim orda. Ben ilk ne dedim? Acun ve Karadayı dedim Sen ne dedin? bütün programlari kattin, yetmedin özetleri kattin😉 Ön teker nereye giderse arka tekerde oraya gidermiş:)
ben cumartesi acun ve akradayı seviyesinde mi izleniyor deidm toplamda cumartesi daha çok tv izleniyor dedim en çok cuma ve cumartesi :X