3-9 Ağustos 2020 | Fav10 Haftanın Trendleri

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Haftanın En Çok Görüntülenen Konuları
1Tolgahan Sayışman'ın 'Şeref Sözü' Dizisindeki Partneri Belli Oldu! | Show TV@Emre Ozansoy1426
2Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve Ezgi Mola 'Çöp Apartman' Dizisinde! | TRT 1@Emre Ozansoy1400
3İrem Sak 'Çukur' Kadrosunda! | Show TV@Emre Ozansoy1349
4Evrim Alasya ve Salih Bademci 'Kırmızı Oda'ya Konuk Olacak! | TV8@Emre Ozansoy1320
5Gökçe Akyıldız 'Kazara Aşk' Dizisinde! | Star TV@Emre Ozansoy1250
6Birkan Sokullu Hangi Dizi İle Görüşüyor?@Emre Ozansoy1248
7Gökçe Bahadır da 'Menajerimi Ara'ya Konuk Olacak! | Star TV@Emre Ozansoy1231
8İyi Günde Kötü Günde - Tanıtım Fragmanı | Star TV - Yeni Dizi@Emre Ozansoy1146
9Cem Belevi, Nur Fettahoğlu ve Elçin Afacan 'Benden Ne Olur' Filminde!@Emre Ozansoy1104
10'Yasak Elma'da Erim Karakterini Oynayacak İsim Bir Kez Daha Değişti! | FOX@Emre Ozansoy1098
11Cansu Dere'nin 'Dr. Foster' Uyarlamasındaki Partneri Netleşti! | Kanal D@Emre Ozansoy1046
12'Kırmızı Oda'nın Çekimleri Başladı! Kadrosu Belli Oldu! | TV8@Emre Ozansoy1023
13OSM - Fav10 Ligi 2. Sezon | 3-9 Ağustos Haftası@Sherlock824
144 Ağustos 2020 Salı Reyting Sonuçları@Dosi685
151.Tur | En Favori Erkek Oyuncu - 1. Grup@Dosi674
16Menajerimi Ara'dan İlk Sahne Yayınlandı!@Aserat660
17'Bırakmam Seni' Gecesi Kanal D'de Ekrana Gelecek!@Emre Ozansoy621
18'Arıza' Dizisinden İlk Kareler! | Show TV@Emre Ozansoy615
19Kopenhag - Medipol Başakşehir | UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu - 2. Maç@Sherlock612
20'Yasak Elma'nın Yeni Sezon Tarihi Netleşti! | FOX TV@alperuz578

Haftanın En Çok Mesaj Yazılan Konuları

Haftanın En Çok Reaksiyon Puanı Alan Mesajları

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
@Emre Ozansoy Adeta tek başına forumu taşımışın bu hafta...
Konularındaki hit oranları gerçekten muazzam..

Umarım bu gayretin zamanı gelince ödüllendirilir...Her ne kadar geç kalınmış olsada.

Bu arada gene ucundan girmişiz listeye :D

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Yine mi reaksiyonda ilk sıradayım :eek:
@Tolstoyevski senin sayende :A
Meydanı başkalarına bırakacağım demiştim ama Ağustos ayının zirvesinide garanti etmiş gibiyim :A @Bully

Bu hafta kanalımda program olmayınca yokluğu belli olmuş listede :A genelde ilk sıralarda oluyor hep :A

Reyting ve Tv Haberleri herzaman en çok hit alan bölümdür @Emre Ozansoy o kısma ambargo koyduğu için normal görüyorum :A tebrikler sana 🤗
ama spor bölümününde iyi hit almasına sevindim.
Ortağım iyi iş çıkarmış orayı canlandırarak @Sherlock :bhr:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
@Emre Ozansoy Adeta tek başına forumu taşımışın bu hafta...
Konularındaki hit oranları gerçekten muazzam..

Umarım bu gayretin zamanı gelince ödüllendirilir...Her ne kadar geç kalınmış olsada.

Bu arada gene ucundan girmişiz listeye :D

Normalde daha fazla hit alabilirlerdi diye düşünüyorum, son zamanlarda forumun aktifliği düştü çünkü. :( Ama yine de listeye damga vurmama yetmiş konularım. :bhr:

Umarım fark edilir abi, bir şey demiyorum o konu ile ilgili. :A

Anket reaksiyon ve görüntüleme de iş yapmasa da en çok mesaj yazılan konularda girmiş sonlardan. :)

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yine mi reaksiyonda ilk sıradayım :eek:
@Tolstoyevski senin sayende :A
Meydanı başkalarına bırakacağım demiştim ama Ağustos ayının zirvesinide garanti etmiş gibiyim :A @Bully

Bu hafta kanalımda program olmayınca yokluğu belli olmuş listede :A genelde ilk sıralarda oluyor hep :A

Reyting ve Tv Haberleri herzaman en çok hit alan bölümdür @Emre Ozansoy o kısma ambargo koyduğu için normal görüyorum :A tebrikler sana 🤗
ama spor bölümününde iyi hit almasına sevindim.
Ortağım iyi iş çıkarmış orayı canlandırarak @Sherlock :bhr:

Evet, forumda en çok ziyaretçi çeken ve ilgi gören kategorilerden biri Reyting ve TV Haberleri, o yüzden normal. Ama 20 içeriğin yer aldığı listenin ilk 12'sinde sadece o konuların olması şaşırttı. :A Totalde ise 14 konu var.

Teşekkür ederim. :bhr: Sana da tebrikler, benim görüntülemeye damga vurduğum gibi sen de reaksiyona damga vurmuşsun. :Z

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Evet, forumda en çok ziyaretçi çeken ve ilgi gören kategorilerden biri Reyting ve TV Haberleri, o yüzden normal. Ama 20 içeriğin yer aldığı listenin ilk 12'sinde sadece o konuların olması şaşırttı. :A Totalde ise 14 konu var.

Teşekkür ederim. :bhr: Sana da tebrikler, benim görüntülemeye damga vurduğum gibi sen de reaksiyona damga vurmuşsun. :Z
Bu hafta benim diğer konularım yoktu diye seninkiler ard arda :A ben aralara giriyordum hep :A
Diss Savaşları haftaya iyi oran alır diye düşünüyorum. Daha bölümü hazır edemedim anketlerden dolayı :A
Yarın gündüz onunla uğraşırım artık :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu hafta benim diğer konularım yoktu diye seninkiler ard arda :A ben aralara giriyordum hep :A
Diss Savaşları haftaya iyi oran alır diye düşünüyorum. Daha bölümü hazır edemedim anketlerden dolayı :A
Yarın gündüz onunla uğraşırım artık :A

Aynen, senin konular yada OSM konuları aradan çıkıyordu hep. :A Ama OSM'de pek geride kalmış bu hafta.

Yarın hazır edersen 17.00'den sonra açarsın umarım. :A 8 saat (09.00 - 17.00) elektrikler yok, o saatte kadar da şarjım dayanmaz. :F

• İlginç

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Aynen, senin konular yada OSM konuları aradan çıkıyordu hep. :A Ama OSM'de pek geride kalmış bu hafta.

Yarın hazır edersen 17.00'den sonra açarsın umarım. :A 8 saat (09.00 - 17.00) elektrikler yok, o saatte kadar da şarjım dayanmaz. :F
AA tamam akşam üstü açarım ben. Sen olmadan olmaz :A yenisin ve varlığını hissettirmen gerekiyor :A
Meleğede haber salarım eğer yoksa forumda o vakitlerde :A
OSM bu hafta son artık. 3 güne bitecek. Artık yorulduk, oyüzden konuya pek uğramıyoruz eskisi gibi :A

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
AA tamam akşam üstü açarım ben. Sen olmadan olmaz :A yenisin ve varlığını hissettirmen gerekiyor :A
Meleğede haber salarım eğer yoksa forumda o vakitlerde :A
OSM bu hafta son artık. 3 güne bitecek. Artık yorulduk, oyüzden konuya pek uğramıyoruz eskisi gibi :A

Aynen, ben olmadan olmaz o konu. :A Melek abla da bir aksilik olmazsa olur forumda bence. :F Coştururuz konuyu. :Z

Bitecekse normal o zaman. :A

• Harika