Zey TV Cevapsız Sorular-3.Bölüm Konuğu-Tolstoyevski

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
BmGlB.png

Evet yayınlandığı ilk iki hafta büyük bir ilgi gören forumun yeni formatı Cevapsız Sorular'ın 3.bölüm konuğu Tolstoyevski. 2014'ten beri forumda aktif bir şekilde devam eden Tolsto özellikle felsefik cevapları ve gerçek kimliğini pek ön plana çıkarmamasıyla meşhur.
Daha önce bu formatın öncüsü olan Sorgu Odası'na 2017'de giren Tolstoyevski'ye çok özele kaçmadan istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Özelden 2 konu üzerinden sınırsız soru sorma hakkınız var. Hala özel mantığını anlamayan varsa özelden sorulan sorular anonim kalmıyor. Konuk bu sorunun kimden geldiğini tahmin etmeye çalışıyor ve en sonunda bilemezse söylüyoruz. Güzel bir hafta olması dileğiyle.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,145
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
- Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :A
- Neden bu kadar uzun mesaj yazıyorsun? :D
- Nerelisin? :F (Dün kutlama konusuna attığın mesajdan sonra aklıma geldi bu soru) @Tolstoyevski

Doğru tahmin etmişim konuğu, sorular şimdilik bu kadar. :Z Reytingi bol bir bölüm olsun. :bhr:

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,962
Puanı
1,060
- Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :A
- Neden bu kadar uzun mesaj yazıyorsun? :D
- Nerelisin? :F (Dün kutlama konusuna attığın mesajdan sonra aklıma geldi bu soru)

Doğru tahmin etmişim konuğu, sorular şimdilik bu kadar. :Z Reytingi bol bir bölüm olsun. :bhr:
Benim programa zar zor gelmiştin, şimdi gelde trip atma :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,962
Puanı
1,060
Unutmuşum, aklıma gelmedi. :(
Şuan aslında diss atmam gerekir.
Unuttuğun bu mu yoksa benim konuya mı dedin?
Şuan aklıma bir konuşmamız noktalanmamıştı. Sonra detaylı yazarım demiştim acaba neydi :A yanlış anlaşılma ile alakalı birşey di :F gün içinde hatırlarım.

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Şuan aslında diss atmam gerekir.
Unuttuğun bu mu yoksa benim konuya mı dedin?
Şuan aklıma bir konuşmamız noktalanmamıştı. Sonra detaylı yazarım demiştim acaba neydi :A yanlış anlaşılma ile alakalı birşey di :F gün içinde hatırlarım.
Tamam, hatırlatınca gittim konuna da beğeni attım. @xdragxx kardeşime beğeniler şelale olmuş zaten. :A

• Güldürdün
  • Üzücü
Reactions: Dosi and xdragxx

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,962
Puanı
1,060
Dün Tolstoyevski ve bir tahminim daha vardı. İkisi için soru hazırlamıştım, şimdi attım. Senin konunda hiç aklıma gelmedi bir şey. :(
Bol reyting dilemişsin, bunun yolu konuya harika ve konuya yorumdan geçer :A 100 kere mi söylememiz gerekiyor :A program reytinglerinde tepki mesaj ve üye sayısına bakılmakta ve de hit :A