Survivor Türkiye - Yunanistan'da Format ve İsim Değişikliği

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
TV8'in sevilen yarışma programı 'Survivor Türkiye - Yunanistan' yarışması format değişikliğine gitti. Yunan takımından Katerina Dalaka, Türk takımından ise Seda Ocak kaptan seçildi ve bu iki kadın yarışmacı Türk ve Yunan yarışmacılardan yarışmacı seçerek yeni takımlar oluşturdu. Bundan sonra yarışmacılar Siyah ve Beyaz takım olarak yarışacaklar ve yarışmanın ismi 'Survivor' olarak değiştirildi.
İşte yarışmacı seçimindeki o görüntüler:
Survivor yeni bölümleriyle TV8'de

• Olmamış
Reactions: Gizmen

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sabriye hep Dalaka'yı seviyorum deyip durdu ama Dalaka Melisa'yı seçti :A
Beyaz takım yani Dalaka'nın takımında kızlar çok güçlü (Katerina Dalaka, Sude ve Dimitra)
Arada denk geliyor. Az çok hakim olmaya başladım :F

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Siyah ve beyaz mı :F
Beğenemedinmi?:A
aslında onun seebi galiba şey : Arada Yunanlar ve Türkler dostluk yarışı yaparlardı, orda karma yapıyorlardı ve siyah ve beyaz takım oluyorlardi. Bundan dolayı oldu isim böyle, yoksa alıştığımız mavi ve kırmızi takım olurdu.

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Beğenemedinmi?:A
aslında onun seebi galiba şey : Arada Yunanlar ve Türkler dostluk yarışı yaparlardı, orda karma yapıyorlardı ve siyah ve beyaz takım oluyorlardi. Bundan dolayı oldu isim böyle, yoksa alıştığımız mavi ve kırmızi takım olurdu.
nesini beğeniyim be, yayından kaldırsalar daha iyi olur :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sabriye hep Dalaka'yı seviyorum deyip durdu ama Dalaka Melisa'yı seçti :A
Beyaz takım yani Dalaka'nın takımında kızlar çok güçlü (Katerina Dalaka, Sude ve Dimitra)
Arada denk geliyor. Az çok hakim olmaya başladım :F
O kadar soğudum ki şu saatten sonra ne yapsalar boş açıkçası benim için :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
O kadar soğudum ki şu saatten sonra ne yapsalar boş açıkçası benim için :A
Bu aralar evde tembelce oturunca, apartmanın dışına bile çikamadığım için gündüz Panoramaya denk gelebiliyorum. Haliyle hakimlik oluştu :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
Haftasonu 7-8 reyting, haftaiçi özellikle salı günleri 6'ya yaklaşıyor, geçen yıllarla kıyasladığımızda en fazla 1 reyting düşme var çökme falan göremiyorum..

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
İki senedir istediğini alamayıp, takım karıştırıyor ama bunun pek işe yarayacağını düşünmüyorum. Eski sezonlar ne kadar güzeldi. Şimdi kanalın her yerinden Survivor programı çıkıyor, haliyle insanlar uzaklaşıyor.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
İki senedir istediğini alamayıp, takım karıştırıyor ama bunun pek işe yarayacağını düşünmüyorum. Eski sezonlar ne kadar güzeldi. Şimdi kanalın her yerinden Survivor programı çıkıyor, haliyle insanlar uzaklaşıyor.
Ekranda daima yarışmanın olması evet biz izleyicileri uzklaştırdi ama formata gelince yine katılıyorum fakat karıştırmaları reytinge olumlu olacaktır. Bugün izledim ve bol bol tansiyonlari yükseldi kavgalar oldu. Acun işi biliyor. Birbiriyle iyi anlaşan yunanlilar bile kavgalı oldular artık :A Hem türkler hemde yunanlar diğer takımda olan eski takım arkadaşlarıyla baya tartışıp durdular. Survivorda kavga olunca reytingde yükseliyor :D

• Beğendim
Reactions: alperuz

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Program milliyetçilik üzerinden prim yapıyordu zaten herkes de onun için izliyordu. Ne gerek vardı böyle bir şeye?

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Program milliyetçilik üzerinden prim yapıyordu zaten herkes de onun için izliyordu. Ne gerek vardı böyle bir şeye?
Çünkü bizim takımdaki kızlar kötüydü, sonradan iki takımda birer kadın yarışmacı getirtti, onlar en güçlü kadın yarışmasi getirdi, türkiye ise en kötü olanı :F Sabriye'yi. Yani zaten zayiftık, dahada zayıflattılar :A dengesizlik vardı artı bizimkiler hep birbirini yiyip duruyorlardı. Zevkte vermiyordu yarışma. Ben bile bıraktım düşün :D
Bugün biraz vaktım. Böyle daha iyi olmuş, daha dengeli ve bol kaoslu olmuş, yunanlılar sakindi, onlarda birbirine girmeye başladı :A @Yiğitt

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt and Doğu

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Uzun zamandır izliyorum ama özellikle son iki senedir takım kuramıyolar. Geçen sene kurdukları takım oyun kazanamıyodu? Bu sene Türk takımı güçlüleri yolladı ben de kızıp izlemeyi bıraktım ?

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Uzun zamandır izliyorum ama özellikle son iki senedir takım kuramıyolar. Geçen sene kurdukları takım oyun kazanamıyodu? Bu sene Türk takımı güçlüleri yolladı ben de kızıp izlemeyi bıraktım ?
birine cevap yazacaksan alıntılayıp yaz. Bilmiyorsan belirteyim dedim:A
Sabriye gelince bıraktım. Sonrada garip bir kural gelmişti, kızlari yazmayıp Hakan'i yolladılar :A

• Güldürdün
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
birine cevap yazacaksan alıntılayıp yaz. Bilmiyorsan belirteyim dedim:A
Sabriye gelince bıraktım. Sonrada garip bir kural gelmişti, kızlari yazmayıp Hakan'i yolladılar :A
Alıntılama nasıl yapılıyo bilmiyodum, kusura bakma:lol: aslında 2-3 senedir falan dışardan takip ediyordum dahil olayım dedim.

• Beğendim

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
Çünkü bizim takımdaki kızlar kötüydü, sonradan iki takımda birer kadın yarışmacı getirtti, onlar en güçlü kadın yarışmasi getirdi, türkiye ise en kötü olanı :F Sabriye'yi. Yani zaten zayiftık, dahada zayıflattılar :A dengesizlik vardı artı bizimkiler hep birbirini yiyip duruyorlardı. Zevkte vermiyordu yarışma. Ben bile bıraktım düşün :D
Bugün biraz vaktım. Böyle daha iyi olmuş, daha dengeli ve bol kaoslu olmuş, yunanlılar sakindi, onlarda birbirine girmeye başladı :A @Yiğitt
Bizim takıma Sabriye geldi ve daha zayıfladı demişsin ama Sabriye geldikten sonra bizim takım oyunların %80'nini aldı. :A Yani karıştırma zayıflıktan dolayı değil aksine diğer takım oyun kazanamadığı içindir veya reyting için.

• Güldürdün