Aras Bulut İynemli de 'Çarpışma'ya Konuk Oluyor!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Show TV'nin sevilen dizisi 'Çarpışma'ya sürpriz bir isim daha konuk oluyor!

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, Uluç Bayraktar'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Ali Aydın'ın senaryosunu kaleme aldığı, başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz, Rojda Demirer, Hakan Kurtaş ve Erkan Can gibi isimlerin yer aldığı 'Çarpışma'da Onur Saylak'ın canlandırdığı Veli Cevher karakterinin Çukur'a konuk olmasından sonra Çukur'un sevilen oyuncuları Mustafa Kırantepe (Medet), Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu) 'in ardından Aras Bulut İynemli'nin de 'Çarpışma'ya konuk olarak katılacağı öğrenildi.

"Çarpışma" yeni bölümleriyle her perşembe Show TV'de!

66409

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Ay Yapım bu dizi için harcadığı eforu zamanında hakkı yenen diğer yapımlarına (UTC, Şahin Tepesi vs.) harcasaydı keşke. Yükselmiyor işte daha fazla zorlamanın anlamı yok.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Demekki @MEnes @Sherlock @MasacRE nin sandığı gibi önceden tüm senaryosu hazırlanıp 1 sezonluk dizi olarak planlanmış şekilde ilerlemiyor dizi. Eğer reytini çok yüksek olsaydu Çarpışma diziside uzardı.
Kerem Çukur'da oynamıştı. Bu hamle ile diziden iyice soğudum :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Demekki @MEnes @Sherlock @MasacRE nin sandığı gibi önceden tüm senaryosu hazırlanıp 1 sezonluk dizi olarak planlanmış şekilde ilerlemiyor dizi. Eğer reytini çok yüksek olsaydu Çarpışma diziside uzardı.

Yok ya, dizi tek sezonluk planlandı. Bunlar 5, en fazla 10 dakikalık sahneler Çarpışma’nın reytinglerini arttırmak adına. Yapım şirketi istediği için senarist ona göre kısa sahneler yazıyor işte. Zaten Çukur’da yaşanan bir olayı çözmek için Cansız ve Veli’den yardım istiyorlar, Çarpışma’yla da alakası yok durumun. Tamamen dizinin reytingini arttırmaya yönelik bir hamle, mantıksız da değil bana kalırsa.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Yok ya, dizi tek sezonluk planlandı. Bunlar 5, en fazla 10 dakikalık sahneler Çarpışma’nın reytinglerini arttırmak adına. Yapım şirketi istediği için senarist ona göre kısa sahneler yazıyor işte. Zaten Çukur’da yaşanan bir olayı çözmek için Cansız ve Veli’den yardım istiyorlar, Çarpışma’yla da alakası yok durumun. Tamamen dizinin reytingini arttırmaya yönelik bir hamle, mantıksız da değil bana kalırsa.
Çarpşma'ya ne baheneyle gelecekler acaba? Veli'ye teşekkür için çay içmeyemi? :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Çarpşma'ya ne baheneyle gelecekler acaba? Veli'ye teşekkür için çay içmeyemi? :A

Yok. Çukur’daki Sena karakteri kaçırıldı. Onun yerini öğrenecekler, o sırada da teşekkür ederler işte. En fazla 10 dakikalık sahne yani, dediğim gibi tamamen reytingleri arttırmaya yönelik bir hamle bu. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Yok. Çukur’daki Sena karakteri kaçırıldı. Onun yerini öğrenecekler, o sırada da teşekkür ederler işte. En fazla 10 dakikalık sahne yani, dediğim gibi tamamen reytingleri arttırmaya yönelik bir hamle bu. :A
10 dakikayı geçerse hesap sorarım san :A
Veli karakteri ölmesin Çarpışma'da. Final yapınca Çukur'a lazım olabilir :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
10 dakikayı geçerse hesap sorarım san :A
Veli karakteri ölmesin Çarpışma'da. Final yapınca Çukur'a lazım olabilir :A

5, 10 en fazla 15 diyelim biz. :A Hesap sorma bana Kopuk, bir ortağız. :A Ben Onur Saylak’ın Çukur’a katılmayı kabul edeceğini sanmıyorum. Ölüp ölmemesi bu durumu değiştirmez bence. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Benim bir şey sandığım yok, dizi 1 sezon denmişti bir tek onu biliyorum ben :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Bu kadar güzelliği en son Leyla ile Mecnun - Behzat Ç. ortak bölümünde görmüştük :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı