"Vuslat" Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,986
Puanı
1,060
66108

TRT1'in sevilen dizisi 'Vuslat'ın yeni sezon akıbeti belli oldu!

Yapımcılığını A23 Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Onbul'un oturduğu, senaryosunu Betül Yağsağan'ın kaleme aldığı ve başrollerinde Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Baran Bölükbaşı, Erdem Akakçe, Osman Alkaş, Sennur Nogaylar, Gamze Süner Atay, Şeyla Halis, Murat Karasu, Canan Mutluer ve Özcan Varaylı'nın yer aldığı dizinin yeni sezonda da ekranlarda olması kararlaştırıldı ve dizi 2. sezon onayını aldı. Dizinin 8 bölüm sonra yani 19. bölümüyle sezon finali yapması bekleniyor.

"Vuslat" yeni bölümleriyle her pazartesi TRT1'de!

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Heyecanlıda işte Eşkiya Çukur ve Erturul dışında diğer diziler değişiyor sürekli bu üçü önemli olanlar bitmeseler yeter :A:A:A
Kız sezon başindan beridir diyorum, hala cukur diye sayıklıyorsun. Dünkü bölümden sonra herkes farkına vardi sen hala diretiyorsun:A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sezon sonuna bitip Beyefendi gelecek :F:F:F Sen daha @batuhankaralar ı kovma devam eder :A:A:A @Sherlock @MasacRE
Yukarıdaki bir mesajında ortalıkta dizi yok Çukur var demişsin, gerçekten kanımı dondurdu bu mesaj. :A Çukur'u diziden bile saymam HALKA'nın adını andığım yerde. Geçenlerde de demiştim Halka'nın yayınlanan şu 11 bölümü Çukur'un yayınlanan 58 bölümünden daha iyidir diye. Bu o kadar NET bir tablo. Biz bir EFSANE izliyoruz, izlemeyen anca böyle senin gibi kan dondurucu şekilde konuşur. :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: soo and Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yukarıdaki bir mesajında ortalıkta dizi yok Çukur var demişsin, gerçekten kanımı dondurdu bu mesaj. :A Çukur'u diziden bile saymam HALKA'nın adını andığım yerde. Geçenlerde de demiştim Halka'nın yayınlanan şu 11 bölümü Çukur'un yayınlanan 58 bölümünden daha iyidir diye. Bu o kadar NET bir tablo. Biz bir EFSANE izliyoruz, izlemeyen anca böyle senin gibi kan dondurucu şekilde konuşur. :A
Çukur Eşkiya Ertuğrul sabit diziler diğerleri başlıyor bitiyor değişiyor bu senin Halkada zaten bir ayağı Çukurda :F :F :F @Sherlock @MasacRE @Forumdash

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Çukur Eşkiya Ertuğrul sabit diziler diğerleri başlıyor bitiyor değişiyor bu senin Halkada zaten bir ayağı Çukurda :F:F:F @Sherlock @MasacRE @Forumdash
O saydığın 3 diziyi topla Halka'nın 11 bölümü yapmaz. Hepsi o kadar sıradan ve basit işler ki bunu Halka'yı izledikten sonra her seferinde tekrar anlıyorum. Yani karşımızda öyle bir iş var ki diğer işleri fazlasıyla basit kalıyor. Reytingi veya başka hiç bir şeyi önemsemeden izlerim bir şey izleyeceksem. Halka önceden de söylediğim gibi reyting üstü bir iş. :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: soo and Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O saydığın 3 diziyi topla Halka'nın 11 bölümü yapmaz. Hepsi o kadar sıradan ve basit işler ki bunu Halka'yı izledikten sonra her seferinde tekrar anlıyorum. Yani karşımızda öyle bir iş var ki diğer işleri fazlasıyla basit kalıyor. Reytingi veya başka hiç bir şeyi önemsemeden izlerim bir şey izleyeceksem. Halka önceden de söylediğim gibi reyting üstü bir iş. :A
Aaa tabi diziyi izliyor olsam büyük ihtimalle bende sana katılıyor olurdum :A :A :A Çarpışma örneğinden gidersem insanın canını sıkıyor tabi ama ciddi diziler reyting alamıyor işte Çukur gibi fantastik boyutu olucak :F :F :F

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Aaa tabi diziyi izliyor olsam büyük ihtimalle bende sana katılıyor olurdum :A:A:A Çarpışma örneğinden gidersem insanın canını sıkıyor tabi ama ciddi diziler reyting alamıyor işte Çukur gibi fantastik boyutu olucak :F:F:F
Diziyi izliyor olsan diğer tüm dizilerden soğumuş olurdun. :A Ben Çarpışma'dan bile soğudum. Eli yüzü düzgün gelen bir tek Kuzgun var şuan Halka'dan sonra. :A Son olarak şöyle de söylemek lazım, reyting almak için Çukur gibi olmaktansa reyting almayıp HALKA gibi olmak sonuna kadar tercihimdir. Çünkü sanat bunu gerektirir. Biterse de karakterli bir şekilde bitmiş olur dizi. Cesurca hikayesini anlatmış olur. Nabza göre şerbete girmemiş olur. :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Diziyi izliyor olsan diğer tüm dizilerden soğumuş olurdun. :A Ben Çarpışma'dan bile soğudum. Eli yüzü düzgün gelen bir tek Kuzgun var şuan Halka'dan sonra. :A Son olarak şöyle de söylemek lazım, reyting almak için Çukur gibi olmaktansa reyting almayıp HALKA gibi olmak sonuna kadar tercihimdir. Çünkü sanat bunu gerektirir. Biterse de karakterli bir şekilde bitmiş olur dizi. Cesurca hikayesini anlatmış olur. Nabza göre şerbete girmemiş olur. :A
Kuzgunuda izliyorum tabi oda değerini göremeyen başka bir dizi :A İçerde ve Çukur kötü alıştırdı insanları artık böyle dizilerde bile komedi olmadan izleyemiyorlar :A :A :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kuzgunuda izliyorum tabi oda değerini göremeyen başka bir dizi :A İçerde ve Çukur kötü alıştırdı insanları artık böyle dizilerde bile komedi olmadan izleyemiyorlar :A:A:A
Komedi dediğin Halka'da yok mu sanıyorsun. Kahkaha attığım o kadar sahnesi var ki. Adamlar en başından her şeyi düşünmüş her şeyi planlamış. Dizide dram, gerilim, gizem, aksiyon, adrenalin, komedi her şey o kadar dozunda kurgulanmış ki her duyguyu yaşıyoruz bir bölümde. :A Yani olay tam olarak komedi de değil. Olay tamamen bizim deneklerimizin (yani halkın) Halka gibi bir diziyi anlamasının mümkün olmadığı bir gerçeklikte yaşıyor olmamız. :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Komedi dediğin Halka'da yok mu sanıyorsun. Kahkaha attığım o kadar sahnesi var ki. Adamlar en başından her şeyi düşünmüş her şeyi planlamış. Dizide dram, gerilim, gizem, aksiyon, adrenalin, komedi her şey o kadar dozunda kurgulanmış ki her duyguyu yaşıyoruz bir bölümde. :A Yani olay tam olarak komedi de değil. Olay tamamen bizim deneklerimizin (yani halkın) Halka gibi bir diziyi anlamasının mümkün olmadığı bir gerçeklikte yaşıyor olmamız. :A
Vardır ama İçerde ve Çukur ciddi diziler değil yanı Halka ciddiliğini koruyarak yapıyordur :F Zaman zaman çizgi dizi modunda olan diziler bunlar en günceli son bölüm işte :F :F :F

Bu halka starda olan şey gibi sanırım yok olanmıydı neydi çok kaliteli yorumlar geliyordu ama ciddi dizi oldundan izlenmemişti suskunları mesala okadar konusuyorlar 30.sıralarda görüyordum reytingte :A :A :A

• Güldürdün