Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Baba Parası (TV'de İlk) | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Masumlar'ın senaryosu kötü ilerliyor oraıs ayrı ama ona rağmen çok iyi oranlar alıyor ve zirvede yer almaya devam ediyor. Onur Güvenatam ve Gülseren Budayıcıoğlu yeni senaristler arasalar keşke. :A

Birden fazla dizi başlayacağı için bu durum en çok Masumlar'a yarayacak zaten. Masumlar'ın kalan kitlesi kolay kolay diziyi terketmezler. Olan EHHŞ'ne olur benden söylemesi. :A
Dedi bir anda 10'lardan 7'lere, oradan da 6'ya düşen dizinin fanı. :F

İşte ben de diyorum ki o kötü senaryoyla bu kadar alıyorsa salı günü izlenecek pek bir şey olmadığı için. EHHŞ kitlesini güçlendirip diğer kanallar da iş koyunca insanlar da 40-50 bölümlük ahı gitmiş vahı kalmış dizi yerine yeni heyecanların peşinden koşmayı tercih edecektir. :A Yani şimdiden hazırlıklı ol bence. :Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Dedi bir anda 10'lardan 7'lere, oradan da 6'ya düşen dizinin fanı. :F

İşte ben de diyorum ki o kötü senaryoyla bu kadar alıyorsa salı günü izlenecek pek bir şey olmadığı için. EHHŞ kitlesini güçlendirip diğer kanallar da iş koyunca insanlar da 40-50 bölümlük ahı gitmiş vahı kalmış dizi yerine yeni heyecanların peşinden koşmayı tercih edecektir. :A Yani şimdiden hazırlıklı ol bence. :Z
İsterse Kırmızı Oda gibi 3-4 reytingi görsün. Hatta dibi görsün. TRT'de olduğu için zaten sezon sonunu görecek. Korkulacak bir şey mi var? :A Zaten yılın dizisi olup sezona damgasını vurdu, darısı senin de yeni dizilerinin başına inşallah. :Z