Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Baba Parası (TV'de İlk) | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,340
Puanı
860
Masumlar Apartmanı tüm gruplarda iyi bir yükseliş yaşamış. Kocaman tebrikler :Z

EHHŞ çok iyi yükseliş yaşamış, zaten ilk bölümle de güzel açılış yapmıştı sürpriz olmadı yükseliceğini belliydi :Z

Baht Oyunu epey düşmüş hafta içerisinde final haberi gelirse şaşırmam.

Ada Masalı da çok düşük gidiyor, kanalım durumu orta da ama yeni diziler yayına girince bitirir diye düşünüyorum.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
EHHŞ dünkü bölüm de oldukça iyiydi, bu reytinglerin üstüne koyarak ilerleyeceğini düşünüyorum. Bu sezon salı günlerini totalde EDHO, AB ve ABC'de EHHŞ götürür muhtemelen.

Masumlar Apartmanı yükselmiş ama bu sezonki hikaye hiç umut vadetmiyor maalesef. İnci'nin ölümü diziyi toparlanışı pek mümkün olmayan bir noktaya sürükledi.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
EHHŞ süper gitmiş. :oley: Zaten çarşamba günkü tekrar reytingleri, olumlu yorumlar, ilk bölümün Youtube'da 1 milyonu geçmesi derken beklenen yükselişti diyebilirim. Gelecek haftalarda da böyle bölümler izlemeye devam edersek AB ve ABC'de zirveyi kapması işten bile değil. :Z FOX-MF ikilisi yine tutturdu bize de anca helal olsun demek düşer. :Z

Masumlar boş hastane ajitasyonu ve reklamsız yayına rağmen 1 reyting bile yükselememiş bu dizinin skandalları niye bitmek bilmiyor. :F @kerem @offensive

UŞM ve İkimizin Sırrı'ndan sonra bugün de Baht Oyunu için final kararı çıkarsa şaşırmam. Ada Masalı Star'ın boşluğundan birkaç hafta daha devam eder ama Kanal D peş peşe dizi tutturmaya başladığı bir döneme girmişken 0 küsür alan diziye dayanamaz.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Baht Oyunu AB'de 0 bandına düşmüş. :eek: Benim bildiğim Kanal D bir hafta daha yayınlamaz.

Ada Masalı da kötü gidiyor. Star TV'de olduğundan şanslı, biraz daha devam edebilir.

Baba Parası geçen haftaki film kadar iyi gitmese de Total/ABC1'de 3,50+ alarak fena gitmemiş.

Masumlar Apartmanı reklamsız gitmenin meyvesini yemiş tüm gruplarda yükselmiş.

EHHŞ iyi sonuçlar almış. Bakalım EDHO gelince koruyabilecek mi bu oranları.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Baht Oyunu AB'de 0 bandına düşmüş. :eek: Benim bildiğim Kanal D bir hafta daha yayınlamaz.

Ada Masalı da kötü gidiyor. Star TV'de olduğundan şanslı, biraz daha devam edebilir.

Baba Parası geçen haftaki film kadar iyi gitmese de Total/ABC1'de 3,50+ alarak fena gitmemiş.

Masumlar Apartmanı reklamsız gitmenin meyvesini yemiş tüm gruplarda yükselmiş.

EHHŞ iyi sonuçlar almış. Bakalım EDHO gelince koruyabilecek mi bu oranları.
Çok rahat korur zaten farklı kitlelere hitap ediyorlar. 2-3 sezon önceki EDHO-Kadın-UTC rekabetinin bir benzerini izleyeceğiz bence bu sezon.

• Beğendim
Reactions: Hazem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
EHHŞ çok iyi yükselmiş. Yükseliş bekliyordum ama 5 falan alır diyordum. Tebrikler. :bhr: Anlaşılan bu sezonun öne çıkanları da hukuk dizileri oldu/olacak. Önce Yargı, sonra Evlilik Hakkında Her Şey iyi bir yükseliş yaşayarak iyi oranlar aldı. Bu iki dizi dışında sezonda başlayan işler pek umut vermedi şu ana kadar.

Masumlar Apartmanı yükseliş yaşamış. Reklamsız gitmiş ve bölüm de ikinci sezon ilk 2 bölüme göre daha iyiymiş yorumlardan anladığım kadarıyla.

Ada Masalı ve Baht Oyunu daha fazla uzamadan 2-3 bölüme biter bu oranlarla.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,059
Puanı
410
Yarın tüm gruplarda Evlilik Hakkında Her Şey'i zirvede görmek istiyorum. Hadi Total mümkün değil ama AB ve ABC'de bu dizi yerine TRT'deki ağlaklığın yine 1. olduğunu görürsem gerçekten çok hayıflanacağım.
Sana iyi hayıflanmalar canım, bizim tüm gruplarda yükselip zirvede olmamıza biraz üzül, senin dizinin yaz dizisini bile geçemeyip 5 reyting bile alamayışına biraz daha üzül :A:A:Z:Z:Z:Z:Z:Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Sana iyi hayıflanmalar canım, bizim tüm gruplarda yükselip zirvede olmamıza biraz üzül, senin dizinin yaz dizisini bile geçemeyip 5 reyting bile alamayışına biraz daha üzül :A:A:Z:Z:Z:Z:Z:Z
Yoo geçiyoruz cuma günü AB'de kimin zirvede olduğuna bakabilirsin. :Z Masumlar'ın bu reytinginin boşluktan olduğunu hala anlamadın mı üstelik daha 2. haftadan EHHŞ'yle aradaki fark 1 reytinge düşmüş bile. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yoo geçiyoruz cuma günü AB'de kimin zirvede olduğuna bakabilirsin. :Z Masumlar'ın bu reytinginin boşluktan olduğunu hala anlamadın mı üstelik daha 2. haftadan EHHŞ'yle aradaki fark 1 reytinge düşmüş bile. :A
Cuma günü olan boşluğa ne demeli? AB grubunda 4.85 reytingle zirve? Haftanın en boş günü cuma reyting bazında. :A

• Harika
Reactions: Özgür

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,059
Puanı
410
Şu salı boşluğu sanrını ne zaman bırakacaksın çok merak ediyorum, aynen bir grupta maşallah 4,85 almış harika sonuç :A:A:A:A:A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
EDHO geldiğinde Totalde karmaşa olacak, onun dışında AB ve ABC1 sahibi belli... Hayal kuranlar oldu gerçi 🤭😁🤭 Diğer dizide iyi seyirci elde etmiş, Salı günü 3 dizi arasında keyifli bir rekabet olacağı kesin... Diğer 2 dizide yakında final verir.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Cuma günü olan boşluğa ne demeli? AB grubunda 4.85 reytingle zirve? Haftanın en boş günü cuma reyting bazında. :A
Şu salı boşluğu sanrını ne zaman bırakacaksın çok merak ediyorum, aynen bir grupta maşallah 4,85 almış harika sonuç :A:A:A:A:A
En düşük reytingli haliyle bile sizi kıskandırması ne kadar tatlı. :bhr:
------

EDHO geldiğinde Totalde karmaşa olacak, onun dışında AB ve ABC1 sahibi belli... Hayal kuranlar oldu gerçi 🤭😁🤭 Diğer dizide iyi seyirci elde etmiş, Salı günü 3 dizi arasında keyifli bir rekabet olacağı kesin... Diğer 2 dizide yakında final verir.
Bence şimdiden o kadar kesin konuşma AB'de iki dizi arasındaki fark 0.97, ABC'de 1.56 yani aşılmayacak oranlar değil. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,059
Puanı
410
Siz anca reytingler düşmesin diye 40. bölümde bile reklamsız gitmek gibi acınası çabalara devam edin neyse ki dalga geçilecek çok şey çıkıyor. :A
Hadi anam hadi git 5 reyting bile alamayan, geçen sezon 1 hafta bile ara vermeye cesaret edemeyip 42 bölüm yayınlayan dizinin derdine yan, burdan sana ekmek çıkmaz :A :A :A

• Harika
Reactions: Özgür

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
En düşük reytingli haliyle bile sizi kıskandırması ne kadar tatlı. :bhr:
------

Bence şimdiden o kadar kesin konuşma AB'de iki dizi arasındaki fark 0.97, ABC'de 1.56 yani aşılmayacak oranlar değil. :A
Bana göre AB de iki dizi kapışır, TOTAL EDHO alır.. Ama MAP 8 9 bandına gelicektir.. Üstünü görmez, diğeride ensesinde olur. Yaşar giderler.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Hadi anam hadi git 5 reyting bile alamayan, geçen sezon 1 hafta bile ara vermeye cesaret edemeyip 42 bölüm yayınlayan dizinin derdine yan, burdan sana ekmek çıkmaz :A :A :A
Bayramda bile tam kuşak reklamıyla 10 reyting alan dizi söz konusu olunca anlıyorum bu elemini. :A

Her an 2 reytinge düşebilir, o zaman konuşalım gibi :A

(şu ağız burun kırma kısmını ciddiye alma ne amaçla attığımı anladın. :A)

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt