27 Temmuz 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Yaparsın Aşkım | FOX

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    13

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sonuçlar eklendi... Programlar her gün birbirlerinin o kadar aynısı ki acaba dünün sonuçları mı diye tekrar tekrar kontrol etmek durumunda kalınıyor, hep aynı isimler...

Nasılsa toplu etiketleyemiyorum, o yüzden değişen bir şey yok. :A @Dosi @Aserat

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sonuçlar eklendi... Programlar her gün birbirlerinin o kadar aynısı ki acaba dünün sonuçları mı diye tekrar tekrar kontrol etmek durumunda kalınıyor, hep aynı isimler...

Baktın etiketlesende bildirim olmuyor, bir aksilik oluyor, hemen vazgeçtin. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Sayın moderatörümüz @Tolstoyevski, merakla beklenen reyting sonuçlarını siz değerli milli irademiz için konuya eklemiştir. Alıntıda bulunan mesajını beğenerek desteğinizi hissettirmeniz önemle rica olunur...

@Çiğdem @xBUGRAx @Afet Güçverir @serhatt @Yiğitt @Bully @Özgür @xemrexxx @kerem @Dosi @alperuz @denizz19 @Angelica @Forumdash @Sherlock @Turkuazz @batuhankaralar @Ahmed @xdragxx @eskici @Harunnn60 @Hachiko @mesmeso61 @MasacRE @dreamy @The_Erinch @Maskeli Fedai @Emre Ozansoy @emreemreu @Araf @Tolstoyevski @MEnes @DarkLegenD @MayısKralı @Felon @slhttnmtl @12.Adam @S.G.A.T. @tolgab @12.Adam @yigit_00 @YıldırıM @phoebebuffay @emrecnn @Zeyno45 @hayret bi şey @sokak sanati @DR @ozmoturk @offensive @soo @Gerekli24 @STARAN @MrSequencer @anniegrant