Bu Akşam TV'de Ne İzleyeceksiniz?

• Aşk Şarkısı (TV'de İlk) | FOX

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Son 3, 4 yıldır ramazan gibi geçmiyor ki zaten. :A
Oruç tutan yok gibi gerçekten :( @Forumdash @Bully @serhatt @sokak sanati @Yiğitt @Maskeli Fedai @xemrexxx

Dışarıya bir çıkıyorsun son 3-4 yıldan bahsediyorum bende normal günmüş gibi herkes yiyip içiyor ve eskidenki gibi orucluların yanında yemyim adetide tamamen kayboldu sankı ramazan ayı değil , eskiden o adet vardı tutmuyordun ama tutana karşı dikkat ediyordun bende bunun yok oldunu gözlemledim :(

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,101
Puanı
1,060
Oruç tutan yok gibi gerçekten :( @Forumdash @Bully @serhatt @sokak sanati @Yiğitt @Maskeli Fedai @xemrexxx

Dışarıya bir çıkıyorsun son 3-4 yıldan bahsediyorum bende normal günmüş gibi herkes yiyip içiyor ve eskidenki gibi orucluların yanında yemyim adetide tamamen kayboldu sankı ramazan ayı değil , eskiden o adet vardı tutmuyordun ama tutana karşı dikkat ediyordun bende bunun yok oldunu gözlemledim :(
Tutana da saygı yok anacım.

• Harika
Reactions: Çiğdem

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Gençler sigaradan :A Yaşlılar da ilaç kullandiği için tutmuyorlar:A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06 and Çiğdem