Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Payitaht: Abdülhamid | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Aslında benim de bu tarz dizileri izlememe sebebi beni sıkıntıya sokuyor ve hoşlanmadığım çarpık ilişkiler çok oluyor. Dizi kendini izlettirebilir ama ben içimin sıkıldığım bir çok yeri saçma bulduğum adeta işkence olan dizileri sevmiyorum bu da genelde töre konak dizileri oluyor :A Bu tarz dizilerde gülmek imkansız gibi bir şey genelde belki yapılan hatalara gülebilirim :A
aynıu kafadanız aşk ve mavi baya dram komediydi gazete köşe yazartlartı b,ile komedi demişti

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Forumda ayrılacak oyuncunun haberini okumuştum, izleyenlere bu ölecek dedim :A tam dedikten sonra o karakter silahla vuruldu ama sonra ayaktaydı yine arabaya bindi, hani dediler ve o karakter arabaya bindi tam yola girecekken kamyon çarptı ve iki araç durdu araba hemen 2 saniyede alev aldı (bana komik geldi o sahne nedense :A )
Sonra hastanede ölüm gerçekleşti. Doktorlar kalp masajı yaparken (şok uygularken) kamera bi ona bi de ebesinin tesbih çekimini gösterdi. Ben 'şimdi ölüm olduğu an tesbih kopar savrulur etrafa deldim' ve 3 saniye sonra oldu :A
En son bu dizinin ilk bölümü veya 3. bölümünü izlemiştim. Diziye aşırı gıcık kapıyorum nedense :A
Ben bu tarz işleri oldum olası sevmem :A Zaten sosyal medyada gördüğüm kadarıyla ya dizinin hastası ya da diziden nefret ediyor ortası yok :A
Siz gıcık olurken canım ülkemde yaşananlar. :A Bir kere de cringe geçirecek bir şey olmasın bir kere. :T:

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24 and Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Sadakatsiz'in düşen reytingleri bile Kırmızı Oda'nın yükselen reytinglerinden daha fazla. Aradaki fark uçurum desenize. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Bu hafta AB'de KO 11.78, Sadakatsiz 11.72 aldı yani geçti. :Z Yine ABC1'de de çok az fark (11.43-11.82) var az ötede çatlayabilirsin. :A
Hem AB hem ABC1'i kapsayan Tüm gruplarda kim daha çok izlendiyse o daha üstte oluyor tabii ki. Yani üzgünüm anca gruplarla kendini avutabilirsin. Bu hafta dahi Sadakatsiz Kırmızı Oda'dan daha çok izlenmiş. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Hem AB hem ABC1'i kapsayan Tüm gruplarda kim daha çok izlendiyse o daha üstte oluyor tabii ki. Yani üzgünüm anca gruplarla kendini avutabilirsin. Bu hafta dahi Sadakatsiz Kırmızı Oda'dan daha çok izlenmiş. :A
Zaten ABC'de de sadakatsiz geçti. Kırmızı Oda sadece AB'de 0.06 farkla geçebilmiş. Dizinin en önemli ve sevilen yan karakterinin ayrıldığı bölüm olmasıyla baya yükselmiş ama yine de bu hafta düşüşe geçen sadakatsizi geçememiş. :A

• Beğendim
Reactions: kerem

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Pazartesi ve çarşamba günündeki rekabet nerede, cuma günündeki boşluk nerede :A 4 reytingle ilk 3'e girebiliyorsun. Özellikle AB'de büyük boşluk var.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Ne oldu işine gelince AB'yi umursarsın şimdi Total'ci mi oldun. :A Sadakatsiz önce kendi gününde Total'de 1. olsun da öyle konuş. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Ne oldu işine gelince AB'yi umursarsın şimdi Total'ci mi oldun. :A Sadakatsiz önce kendi gününde Total'de 1. olsun da öyle konuş. :A
Sonuç olarak Sadakatsiz, Kırmızı Oda'dan daha çok izlenmiş. Bizde bunu tartışıyorsak genele bakacağız tabii ki. İzleyici AB'den ibaret değil. :A

Şimdi de işine gelince sıralamayı umursuyorsun, e oranlara nolacak? :A