26 Ocak 2024 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Ateş Kuşları - 40. Bölüm | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Aşka Düşman - 4. Bölüm - FİNAL | TV8

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .
Tuttu veya tutmadı manasında demedim. Genel durumu potansiyelini anlarız manasında dedim.
Günün 3. dizisi olmasını garantilemiş, güçlü iki diziye göre iyi bir reyting almış. Bir kaç bölüme üstüne mi katacak yoksa 3-4 bandına mı kendini sabitleyecek anlarız, netleşir d

He tmm ben biraz daha yükselir diyorum bakalım ne olacak

Gaddar kadroya ekleme yapılmadan yükselmez gibi sümeyye gacısı çok iç açıcı değil , melisa aslı pamuk vb. biri 2. kadın olabilir :X yoksa total 5 ab- abc 6 ile devam eder

kızılcık şerbeti fragmanında aile kavramını yok edip metresliği yükseltirken ; yalı çapkınında tam tersi oluyor eee etme bulma dünyası yüce rabbim tokadı okkalı atıyor :A :A

• Olmamış
Reactions: Angelica
Gaddar kadroya ekleme yapılmadan yükselmez gibi sümeyye gacısı çok iç açıcı değil , melisa aslı pamuk vb. biri 2. kadın olabilir :X yoksa total 5 ab- abc 6 ile devam eder

kızılcık şerbeti fragmanında aile kavramını yok edip metresliği yükseltirken ; yalı çapkınında tam tersi oluyor eee etme bulma dünyası yüce rabbim tokadı okkalı atıyor :A :A

Sümeyye çok iyi olmuş bence ya :D

gaddar 3 bölüm fragmanı 00.15 gibi verilmiş. gece fragman vermek büyük hatadır. 5 bölüme kadar reyting yükselmezse baştan 30 bölüm vb planlandı haberi çıkar.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram