26 Ocak 2024 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Ateş Kuşları - 40. Bölüm | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Aşka Düşman - 4. Bölüm - FİNAL | TV8

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .
Gaddar için öyle aman aman bir zıplama beklemiyordum. Düşmesindense azar azar yükselmesi iyidir.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Dün Kızılcığın 1 saatine baktım. Nilay’ın sahnesini bekledim ama sonra telefon görüşmem oldu uzayınca kaçırdım. Meğer son sahneymiş. Dizinin bu kadar Reyting artışı şaşırttı çünkü öyle temposu yüksek bir bölüm değildi. Tebrikler.
Demekki yine tempolu fragman ve bölümler olsa dahada uçacak :A bu başarı Nilay’ın, biraz daha uzattılar mevzuyu. Nilayımıza güveniyoruz. Yapmamıştır :A Rüzgar’ın sahneleri komikti bu arada.

Gaddar için bir şey demek erken, bir kaç bölüme netleşir. İniş yerine oran yükseltmesi dizi adına iyi.

Dün Kızılcığın 1 saatine baktım. Nilay’ın sahnesini bekledim ama sonra telefon görüşmem oldu uzayınca kaçırdım. Meğer son sahneymiş. Dizinin bu kadar Reyting artışı şaşırttı çünkü öyle temposu yüksek bir bölüm değildi. Tebrikler.
Demekki yine tempolu fragman ve bölümler olsa dahada uçacak :A bu başarı Nilay’ın, biraz daha uzattılar mevzuyu. Nilayımıza güveniyoruz. Yapmamıştır :A Rüzgar’ın sahneleri komikti bu arada.

Gaddar için bir şey demek erken, bir kaç bölüme netleşir. İniş yerine oran yükseltmesi dizi adına iyi.
Sen, @Angelica @Zeyno @serhatt @Carpe Diem @cookies @Emre Ozansoy yapar da Nilay yapmaz :A

Dün aşka düşman dizisinden sonra çarkıfelek reytingleri paylaşırmısınız Aşka düşman dan fazla mı Reyting aldı acaba
Zuhal Topal'la Yemekteyiz
Total l 2,18 l 21
AB l 1,93 l 14
ABC l 2,12 l 16

Çarkıfelek (TKR)
Total l 0,98 l 41
AB l 1,20 l 24
ABC l 0,96 l 40
------

Kızılcık Şerbeti durgun bölüme rağmen AB'de 12.09 TOTAL'de 9.04 reyting alması büyük bir başarı. Bu sonuçlardan sonra artık zirveyi vermez.

Yalı Çapkını'ndan TOTAL'de atak beklerken AB'de atak yapmış. Dizinin sonuçları gerçekten ilginç.

Gaddar fena gitmiyor fakat ikinci bölümüyle yerinde sayan çoğu dizi uzun vadede fazla yükselmiyor. Tahminimce 4-6 bandında devam eder, fazlası biraz zor gibi Cuma gününde.

• Beğendim
Zuhal Topal'la Yemektiyieyiz
Total l 2,18 l 21
AB l 1,93 l 14
ABC l 2,12 l 16

Çarkıfelek (TKR)
Total l 0,98 l 41
AB l 1,20 l 24
ABC l 0,96 l 40
------

Kızılcık Şerbeti durgun bölüme rağmen AB'de 12.09 TOTAL'de 9.04 reyting alması büyük bir başarı. Bu sonuçlardan sonra artık zirveyi vermez.

Yalı Çapkını'ndan TOTAL'de atak beklerken AB'de atak yapmış. Dizinin sonuçları gerçekten ilginç.

Gaddar fena gitmiyor fakat ikinci bölümüyle yerinde sayan çoğu dizi uzun vadede fazla yükselmiyor. Tahminimce 4-6 bandında devam eder, fazlası biraz zor gibi Cuma gününde.
Çarkıfelek prime time da yayınlansa nasıl reyting alır acaba tekrarı kimsenin haberi olmamasına rağmen ve aşka düşman dizisinin 60. 70. Sırada olmasına rağmen iyi izlenmiş çarkıfelek.
Bence cuma günleri çarkı felek 20.00 de Cevap ver Türkiye 22.30 da yayınlansa daha iyi olur ilk 10 a girer gibi

• Beğendim
funny (156).jpeg
IMG_0854.jpeg

Kaos minibüsü yolcularını almaya geldi.Binmeyen kalmasın. :Z

Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını yüzünden birbirini yiyen forum halkının bundan amansızca zevk alması ve her cumartesi sabahı aynı sofrada buluşup burada tekrar tekrar birbirini yemesi… Fav10 ailesi, bambaşka bir aile…

@Dosi @cookies @mrt-06 @Aserat @batuhankaralar @Özgür @Angelica @Zeyno @offensive @Sherlock @xemrexxx @serhatt @Emre Ozansoy @Hazem @ozmoturk @Carpe Diem @Gizmen @Yakamoz-Asi @AhmetBayram @ömer karataş

Anlatsana Sultanım
IMG_0877.jpeg

Dün Dilber diye ortalığı yıkanlar KŞ 12 reyting alınca ortadan kaybolmuş :A Bu çifte standartı yüce milletimizin takdirine bırakıyoruz :F

Çukur ve İçerde de aşağı yukarı bu reytinglerle başlayıp 10. bölüme doğru çift haneleri görmüştü. Gaddar böyle giderse rahat şekilde gün ikincisi olur.

Şerbo sıkıcı bölümüyle bile 1+ artış yakalayabiliyorsa gelecek haftaki kaos yağmurundan sonra kim bilir ne olur. :Z

Kızıl Goncalar ve İnci Taneleri'nin yaptığı sükseden sonra Gaddar (özellikle başlamadan önce çıkardığı tantanayı düşünürsek) çok sönük kalmış ama yine de uzun zamandır cuma günü iş tutturamayan FOX'u bir şekilde idare ediyor. Yine de gelecek hafta en azından 5 bandına kendini atamazsa bazı şeyler yolunda gitmiyor demektir.

Gaddar'ın Yalı Çapkını'nı kötü etkileyeceği söyleniyordu ama eski dizi olmanın avantajıyla her türlü saçmalamasına rağmen belli bir seviyenin altına düşmeden yoluna devam ediyor.

Onların senaryosu ve kadroları güzeldi, bu dizide ikisi de iyi değil, çok yavan olmuş.
< . . .> ilk iki sezonu gerçekten izlenmeye değerdi, üçüncü sezondan hikaye yalpalamaya başladı. (Hikayedeki boşluklar) İkinci sezonun ilk bölümündeki Karakuzular’ın ortaya çıkması gibi.

Dün Dilber diye ortalığı yıkanlar KŞ 12 reyting alınca ortadan kaybolmuş :A Bu çifte standartı yüce milletimizin takdirine bırakıyoruz :F

Çukur ve İçerde de aşağı yukarı bu reytinglerle başlayıp 10. bölüme doğru çift haneleri görmüştü. Gaddar böyle giderse rahat şekilde gün ikincisi olur.
Yoo kimse ortadan kaybolmadı 🤣

Bence erken değil ben tuttu diyorum yükselerek devam ediyor :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam
Bence erken değil ben tuttu diyorum yükselerek devam ediyor :A
Tuttu veya tutmadı manasında demedim. Genel durumu potansiyelini anlarız manasında dedim.
Günün 3. dizisi olmasını garantilemiş, güçlü iki diziye göre iyi bir reyting almış. Bir kaç bölüme üstüne mi katacak yoksa 3-4 bandına mı kendini sabitleyecek anlarız, netleşir durumu.

Tuttu veya tutmadı manasında demedim. Genel durumu potansiyelini anlarız manasında dedim.
Günün 3. dizisi olmasını garantilemiş, güçlü iki diziye göre iyi bir reyting almış. Bir kaç bölüme üstüne mi katacak yoksa 3-4 bandına mı kendini sabitleyecek anlarız, netleşir durumu.
Teyze skor yorumcusu sen oynanan oyuna bakıyorsun. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi