Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kim Milyoner Olmak İster? (Yeni Sezon) | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Hepsi birbirinden berbat diziler

• Güldürdün
Reactions: Doğan

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Mucize Doktor'un gündüz tekrarı güzel gitmiş bu hafta iyice yükselecek gibi görünüyor. Geçen sezon her hafta gündüz tekrarı verilmesine rağmen yeni sezon ilk bölümü boş geçmişlerdi ve belki de çoğu insan kaçırmıştı iyi oldu. :Z

Dizilerin hepsi rezalet. Geçen sezon bundan daha iyi reytinglerle Bir Aile Hikayesi'ni 6 haftada bitiren FOX Zümrüdüanka'yı daha uzun devam ettirirse benden çekeceği var. İyi Günde Kötü Günde'nin de ömrü uzun değil gibi.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,057
Puanı
410
Elçin yine patladı, yetmezmiş gibi yanında ozan dolunay'ı da patlattı. Gerçi kıvanç tatlıtuğ'u bile patlatan kadından ne beklersin...
Masterchef tebrikler, bu gece eleme gecesi... 🔥🔥🔥

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Kuzey Yıldızı: İlk Aşk'ı ne kadar total grubu kurtarsa da iki hafta önce 5.62 almışken şimdi 4.42 alabilmiş. Bakalım bu oranlar yetecek mi kanala.

Zümrüdüanka tuhaf bir şekilde AB'de yükselmiş bu hafta ama genel oranları yetersiz gibi.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,060
Eleştirdiğim dizi patlıyor aman Allah'ım :D İyi Günde Kötü Günde için üzüldüm ne yalan söyleyeyim.

@Aserat @serhatt sizce Menajerimi Ara cumartesi iş yapar mı? En iddiasız gün diyebiliriz.
Lütfen artık sen eleştiri yapma. :A

AB'de iş yapma potansiyeli var, total'den emin değilim. :A

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Gelelim Cmrt Akşamı Yorumuna;
Öncelikle Herkese İyi Pazarlar;

Gene Totale yönük bir akşamdı. Cumartesi günü olan 5 dizi hatta 6 galiba; Total sayesinde yaşam sürüyor.

KYA Totalde 5 alıp; AB de 1 almas ( Geçen Haftada öyle) çok ironik bir kültür şoku olmalı.

Zümrüd mü neydi..Dizinin özeti kendisinden daha fazla izlenmiş. Fox 1 saat özet verirse;bu harika sonucada katlanmak zorunda.

Kırmızı bantta olan diziler Starın ve Atv nin dizileri.

KYO ve Zümrüdü Total yaşatır.

Ama Zumrud Totalde 3 alıp , Özeti daha çok izlenerek daha ne kadar sürer soru işareti.

KYO da AB de her hafta 1 alırsa...Bazı şeyleri sorgulaması lazım.

MASTERCHEF her zaman olduğu gibi haftalardır..5 6 diziye karşı ilk 3 de yerini koruyor ve hatta yüde 80 lider çıkıyor.
Ama döner ya izleyici...döner döner..Evet döner yaaa.......... (!!!)
ne dizi izleycisymiş ama ekime geldik halen yolları gözleniyor :D

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Eleştirdiğim dizi patlıyor aman Allah'ım :D İyi Günde Kötü Günde için üzüldüm ne yalan söyleyeyim.

@Aserat @serhatt sizce Menajerimi Ara cumartesi iş yapar mı? En iddiasız gün diyebiliriz.
Aslında yakışır ve İGKG'den daha iyi gider ama AB'de genel bir düşüş var iddiasız gibi görünse de kesin yükselir diyemiyorum. İbo Show da duruma göre cumartesi veya pazar olur.

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Lütfen artık sen eleştiri yapma. :A

AB'de iş yapma potansiyeli var, total'den emin değilim. :A

Aslında yakışır ve İGKG'den daha iyi gider ama AB'de genel bir düşüş var iddiasız gibi görünse de kesin yükselir diyemiyorum. İbo Show da duruma göre cumartesi veya pazar olur.

Cumartesi kara gün gibi. Geçiş yaparsa efsane bir konuk olması lazım ki izleyicinin dikkatini çeksin. Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ gibi. Diğer türlü şuanki konuklarla patlama yapamaz çünkü.

• Beğendim
Reactions: Aserat and serhatt

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Mucize Doktor'un gündüz tekrarı güzel gitmiş bu hafta iyice yükselecek gibi görünüyor. Geçen sezon her hafta gündüz tekrarı verilmesine rağmen yeni sezon ilk bölümü boş geçmişlerdi ve belki de çoğu insan kaçırmıştı iyi oldu. :Z

Dizilerin hepsi rezalet. Geçen sezon bundan daha iyi reytinglerle Bir Aile Hikayesi'ni 6 haftada bitiren FOX Zümrüdüanka'yı daha uzun devam ettirirse benden çekeceği var. İyi Günde Kötü Günde'nin de ömrü uzun değil gibi.
Bir Aile Hikayesi çok iyidi

• Beğendim
Reactions: Aserat

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu dizilerden hiç biri 2021'i göremez. Savaşçı'yı bitirmesi yazık olur Fox'un Zümrüdüanka varken. Hem bende cumartesi boş gün. Öğretmen zirveye bile oynar rahatlıkla. Bu fırsatı tepmemeli.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Bu dizilerden hiç biri 2021'i göremez. Savaşçı'yı bitirmesi yazık olur Fox'un Zümrüdüanka varken. Hem bende cumartesi boş gün. Öğretmen zirveye bile oynar rahatlıkla. Bu fırsatı tepmemeli.
En iyisini yapıyorum dizi izlemeyek :) :) MC ile devam ;) En kötü 3. oluyoruz :A :A :A

3 dizi bakıyorum.. Biri Geçen Yılın 20 gören dizisi MD; Diğeri bu yıl 12 alabilen MAP ve AB de yerini korumayı bilen DEK. Kafam rahat :) :) :)

• Beğendim

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,060
İyi Günde Kötü Günde hafta sonunda bile bu oranları alıyorsa yapacak bir şey yok, kadro efsane, tıpkı Babil gibi kadroya üzülüyorum. :( İki bölüm içerisinde yükseliş olmazsa 6. bölümde biter gibi.

ZümrüdüAnka da çok yakında biter. KYİA yıl sonunu görür total sayesinde.

Çatı Katı Aşk da 2 hafta içerisinde yollanır.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Şu anki tabloya göre 'Zümrüdüanka' kötü değil bence, günün kazanan yapımı. 'Kuzey Yıldızı' tamam TOTAL'de iyi ama AB grubunda 1 reyting almış. Günün tüm gruplarda da istikrarlı reyting alan tek dizisi Zümrüdüanka olmuş. FOX bence dizinin arkasında durmalı, TOTAL'in +5'e çıkması muhtemel.

Çatı Katı Aşk iyi gitmiyor, birkaç haftaya ekran yolculuğunu sonlandırabilir gibi.

İyi Günde Kötü Günde dizisi bekleneni veremedi, diziyi hiç izlemedim ama cumartesi gibi düşük reytingli işler arasında parlamaması zaten olumsuz bir durum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Şu anki tabloya göre 'Zümrüdüanka' kötü değil bence, günün kazanan yapımı. 'Kuzey Yıldızı' tamam TOTAL'de iyi ama AB grubunda 1 reyting almış. Günün tüm gruplarda da istikrarlı reyting alan tek dizisi Zümrüdüanka olmuş. FOX bence dizinin arkasında durmalı, TOTAL'in +5'e çıkması muhtemel.

Çatı Katı Aşk iyi gitmiyor, birkaç haftaya ekran yolculuğunu sonlandırabilir gibi.

İyi Günde Kötü Günde dizisi bekleneni veremedi, diziyi hiç izlemedim ama cumartesi gibi düşük reytingli işler arasında parlamaması zaten olumsuz bir durum.
Her şeye çok iyimser bakıyorsun özetine geçilen dizinin nesi kazanan. :A