26 Şubat 2014 Çarşamba Reyting Sonuçları

:( Düşük ya bilmiyorum bir kısmı reklamlıydı sanırım diğer anlık ne yapacağı önemli. :( Yüzyıl reklama girmiyor mu hiç :D

anladım yani AB grubunda sevdaluk ilk 5 içinde yer almalı diyorsun ?

cümlede benim kaçırdığım bir yermi var :)

anladığım gibiyse durum dediğim doğru hedefte çok küçülme var :)
Yani kesinlikle o ilk 5 de olmalı. Elbette daha iyisini de almalı. Bölüm çok güzel bugün :(

Dilerim 23:15'de reklama girer ve dönüşte biter ne olur öyle olsun :(

13.5 :oley: dün kanal d nin yanlış çalıkuşu stratejisinden dolayı huzurlu uyuyamadım bugün starımın düzgün taktikleri sayesinde uyurum huzurlu
Benim canım starım var mı senden daha kaliteli kanal:bhr:

Güzel oynuyor vesselam :X Sadece dudak makyajı abarti olmuş(b) Gerisi çok iyi.
bembeyza ~ @missdincbudak
Muhteşem yüzyıl izlemek artık ciddi bir şekilde psikolojimi bozmaya başladı.

Eda Şen ~ @edaaseen
RT @semasut: Şu 3 bölümdür aralıksız ağlıyorum resmen psikolojim bozuldu çok düzgünmüşçesine zaten #muhtesemyuzyil

SİBEL ~ @perranyagmur49
RT @SErtemiz: #muhtesemyuzyil Cihangiri oynayan çocuk muhteşem! Kendini aştı! Oscarlık oyun çıkarıyor! Bravo! #SehzadeCihangireVeda

Scarlette Thomas ~ @scarlett_thomas
#muhtesemyuzyil ölüm acısı kalbi temizler için ne kadar zor olduğunun net göstergesi inan izlerken daha beter oluyo insan allah yaşatmasın

yaşını düşünürsek bence gayet iyi oynuyor :) 21 yaşında daha sonuçta
@sürgünüm yanlızdeğilsin :A tweetlerden anlaşılan

Yani kesinlikle o ilk 5 de olmalı. Elbette daha iyisini de almalı. Bölüm çok güzel bugün :(

Dilerim 23:15'de reklama girer ve dönüşte biter ne olur öyle olsun :(

ben izlediğim dizinin gün birincisi olmasını isterim gün ikincisi bile olmasına tahammül edemem tns de gün birincisi olmasa mns de yine birinciliğe çıkar:) yani izlediğim dizinin her halükarda birincilik kürsüsünde olması şart :)

sen ne diyon la :))

Muhteşem Yüzyıl Reklam Dönüşü 22.59

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben izlediğim dizinin gün birincisi olmasını isterim gün ikincisi bile olmasına tahammül edemem tns de gün birincisi olmasa mns de yine birinciliğe çıkar:) yani izlediğim dizinin her halükarda birincilik kürsüsünde olması şart :)

sen ne diyon la :))
sümbül ağa seni çağrıyimiş gelsin de yerime baksın diyerekten :) neyse şu kişi @Çiğdem- midir @EveN midir karar veremedim :F @mrt-06
zer.png