Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Şarkılar Bizi Söyler | Kanal D

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    22

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,022
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Akrep'in yokluğu Şarkılar Bizi Söyler'e yaramış gibi. Program geldiğinde Akrep'in reytinglerinde az düşüş vardı. İzleyici kitlesi benziyor demek.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Mucize Doktor ben izlemeyince AB'de uzun süre sonra 1. olmuş sorun bende mi acaba. :A Gerçi vaka heyecanlı görünüyordu o yüzden şaşırmamak lazım. Umarım yeni dizilerden fazla etkilenmeden yoluna devam edebilir.

Şarkılar Bizi Söyler Camdaki Kız için güzel kıyak yapıp giderayak günün izleyicisini yükseltmiş. :Z Neredeyse 4 reyting hiç fena değil hele ki reklam aralarında sürekli yeni dizi fragmanının verildiğini düşünürsek. Umarım pazartesi de bu oranlara ulaşabilir çünkü her taraf dizilerle doluyken böyle formatlar ekranda kalmalı.

Çukurova AB zirvesini uzun süre göremez artık. İki yeni dizi de AB odaklı işler ve günün boşluğunu da düşünürsek muhtemelen gelecek haftalarda da zirve yarışı onların arasında geçerken anca arkalarından el sallar. :A

Alev Alev fena gitmiyor ama gelecek haftaki cehennemden sağ çıkması mümkün değil. Önce 2-3 bandına düşüş, sonra da final haberi ve bu rezaletin ekranlardan silinip gidişi. :Z

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,052
Puanı
410
Mucize Doktor ben izlemeyince AB'de uzun süre sonra 1. olmuş sorun bende mi acaba. :A Gerçi vaka heyecanlı görünüyordu o yüzden şaşırmamak lazım. Umarım yeni dizilerden fazla etkilenmeden yoluna devam edebilir.
İlk bölüm için değil sonraki düzenli haftalar için soruyorum; MD'nin mi daha yüksek almasını istersin CK'nin mi?

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
İlk bölüm için değil sonraki düzenli haftalar için soruyorum; MD'nin mi daha yüksek almasını istersin CK'nin mi?
Camdaki Kız diyeceğim. :A MD geçen sezon sürekli rekorlar kırdı ve 2. sezonun bu noktasına da 7-8 bandıyla geldi yani fazlasıyla doydu yüksek reytinge. :A

Ohhhhh teyze dizisi nihayet ab'yi kaybetmiş binlerce şükür...
Kıbrıs ve Camdaki Kız'ın en çok bu diziden reyting çalmasını, MD ve Alev Alev'e dokunmamasını istiyorum...

Yalnız baştan beri sibel can&hakan elinden geldiğince iyi gidiyordu, bu hafta iki grupta neredeyse 4 almış, acaba yerinden kıpırdamayıp Camdaki Kız pazartesi mi olsaydı...
Ya da ÇGH cumartesiye gelip bunlar pazara mı gelseydi valla yazık olacak gibi...
Alev Alev'e niye dokunmasın ya en çok ona dokunsunlar hele ki o rezalet Ç*çD*r senaryosundan sonra. Demetçim Evgar'ın hemen oradan kurtulması lazım ayrıca. :A

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,052
Puanı
410
Alev Alev'e niye dokunmasın ya en çok ona dokunsunlar hele ki o rezalet Ç*çD*r senaryosundan sonra. Demetçim Evgar'ın hemen oradan kurtulması lazım ayrıca. :A
Bitmesin dizi canım toparlasın kendini, gerekirse senarist değişsin, senaryo kökten revize edilsin yazın yeni sezon için. Ama bitmesin kadro güzel o burcu cadısı defolsun gitsin :A

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Bitmesin dizi canım toparlasın kendini, gerekirse senarist değişsin, senaryo kökten revizyon edilsin yazın yeni sezon için. Ama bitmesin kadro güzel o burcu cadısı defolsun gitsin :A
Bu saatten sonra senaryonun toplanması zor ayrıca Ay Yapım çok nadir senarist değiştiriyor. Ben de bu güzel kadro o kötü senaryoda daha fazla harcanmasın istiyorum daha iyi projeleri hak ediyorlar. :A Bazı yerlerde dizi tek sezon planlandı diye bir şeyler görmüştüm belki etkilenmese bile biter sezon sonunda. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Camdaki Kız diyeceğim. :A MD geçen sezon sürekli rekorlar kırdı ve 2. sezonun bu noktasına da 7-8 bandıyla geldi yani fazlasıyla doydu yüksek reytinge. :A

Ben ömrümde senin kadar satıcı birini görmedim. :eek: Aylardır MD'nin düşen reytinglerine üzülüyordun şimdi sırf ne olacağı belli olmayan dizi için MD'ye reytinge doydu diyorsun. :A Rezalet. :A

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and xBUGRAx

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,325
Puanı
860
Camdaki Kız ve Bir Zamanlar Kıbrıs gelince ne olacak bakalım Camdaki Kız kardeş dizileri gibi 10 reytingler almaz gibime geliyor 5,6 alır oturur aşağı :A TRT bunu da tutturur kesin :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Ben ömrümde senin kadar satıcı birini görmedim. :eek: Aylardır MD'nin düşen reytinglerine üzülüyordun şimdi sırf ne olacağı belli olmayan dizi için MD'ye reytinge doydu diyorsun. :A Rezalet. :A
Beni başka satıcılarla karıştırdın herhalde. :A Artık izlemesem bile hala destekliyorum ve yalan da söylemiyorum uzun süre güzel reytingler aldı/hala alıyor o yüzden illa birini seçmem gerekecekse "ne olacağı belli olmayan dizi" de yüksek alsın ki şartlar eşitlensin. İstediğin kaos buradan çıkmayacak kusura bakma. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Beni başka satıcılarla karıştırdın herhalde. :A Artık izlemesem bile hala destekliyorum ve yalan da söylemiyorum uzun süre güzel reytingler aldı/hala alıyor o yüzden illa birini seçmem gerekecekse "ne olacağı belli olmayan dizi" de yüksek alsın ki şartlar eşitlensin. İstediğin kaos buradan çıkmayacak kusura bakma. :A
Son bölümler senaryo iyice toparlamışken dizi (en azından yorumlarda gördüğüm kadarıyla öyle) senin tam da bu dönemde sıkılıp bırakman düşündürücü. :A

Şartlar niye eşitleniyor ki. :A O zaman her gün tüm diziler yüksek alsın şartlar eşit olsun. :F Kaos çıkarmak için yazmadım. Düşüncemi yazdım. :A Kısaca gerçekleri yazdın. :A
------

Hiç önemli değil Özgür beyciğim.Atmış olduğum programı pazar ve pazartesi günü bakmışlığın var mı? :A
Çok nadir izlemişimdir ya. O da evde açılırsa maruz kalmışımdır yani. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,331
Puanı
1,060
Son bölümler senaryo iyice toparlamışken dizi (en azından yorumlarda gördüğüm kadarıyla öyle) senin tam da bu dönemde sıkılıp bırakman düşündürücü. :A

Şartlar niye eşitleniyor ki. :A O zaman her gün tüm diziler yüksek alsın şartlar eşit olsun. :F Kaos çıkarmak için yazmadım. Düşüncemi yazdım. :A Kısaca gerçekleri yazdın. :A
------

Çok kafa açan bir program isminin futbol olduğuna bakmayın.Futbol dışında her şey var. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061

------

İşte ben de onu anlamadım ve tam olarak tarif edeceğim bir şey değil ama Camdaki Kız'la ilgili bir olay değil. Yani dün CK yayınlanmadı ve istesem MD'yi izleyebilirdim ama içimden gelmedi niyeyse. :( Ayrıca sen de bir dönem bu diziyi izledikten sonra bıraktın fazla abartma bence. :A

Ayrıca @offensive bir tane diziyi seçeceğim bir soru sordu ve ben de yeni olduğu için CK dedim ne var yani. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İşte ben de onu anlamadım ve tam olarak tarif edeceğim bir şey değil ama Camdaki Kız'la ilgili bir olay değil. Yani dün CK yayınlanmadı ve istesem MD'yi izleyebilirdim ama içimden gelmedi niyeyse. :( Ayrıca sen de bir dönem bu diziyi izledikten sonra bıraktın fazla abartma bence. :A

Ayrıca @offensive bir tane diziyi seçeceğim bir soru sordu ve ben de yeni olduğu için CK dedim ne var yani. :A
Ben hiçbir zaman senin kadar bağlı değildim bazı sebeplerden dolayı izlemiyorum. :A Geçen sene de sadece ilk bölümleri izlemiştim sonra okul, kurs falan derken hiçbir diziye bakmamıştım. :A

Neyse erken final yaparsa tekrar dönersin MD'ye. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Ben hiçbir zaman senin kadar bağlı değildim bazı sebeplerden dolayı izlemiyorum. :A Geçen sene de sadece ilk bölümleri izlemiştim sonra okul, kurs falan derken hiçbir diziye bakmamıştım. :A

Neyse erken final yaparsa tekrar dönersin MD'ye. :A
Çok beklersin. :Z Burcu için herkesi satarım MD'yi satmışım çok mu. :A

• İlginç
Reactions: Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
İşte kabul ettin sattığını. :A Bu kadar basitti itiraf etmek. :A

Herkesi satarım ne ya ne tehlikeli bir insansın.ss
Satmadım sadece ilişkimize bir süre ara verdim. :A Ayrıca bu güzellik için tehlikeli olmaya değer. :bhr:

ExRHkiEVoAIasv2.jpg