Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    23

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Benim Adım Melek iyi ilerliyor. Sevindim. Geçen sezon takip ediyordum.
IMG_20201126_083106.jpg
@denizz19

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Sadakatsiz AB'de yükselişini devam ettirmiş.

Kuruluş Osman beklediğim gibi yükselmiş, zirveyi vermez artık.

Zümrüdüanka'nın final haberi yakında gelir.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Benim Adım Melek iyi ilerliyor. Sevindim. Geçen sezon takip ediyordum.
Ekli dosyayı görüntüle 95442@denizz19
@denizz19 etiket olmamış :A
Ben atmıştım reytingleri zaten :A
Olabilir, bende kendi yorumumu yaptım artı @denizz19 bu forumun emektar üyesi. Reyting sonuçlarını onun hesabından takip ediyorum. Ben onun yorumlarını paylaşıyorum. O daha çok hakediyor burada yorumlarının olmasını :bhr:

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
@denizz19 etiket olmamış :A

Olabilir, bende kendi yorumumu yaptım artı @denizz19 bu forumun emektar üyesi. Reyting sonuçlarını onun hesabından takip ediyorum. Ben onun yorumlarını paylaşıyorum. O daha çok hakediyor burada yorumlarının olmasını :bhr:
Onun sayfası mı o :A bilmiyordum. Ve olabilir emektar üyesi ise ne yapabilirim?

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
Çünkü öyle. Kullanıcı adının altında Emekli yazıyor zaten. Niye zoruna gitti bu cümleyi yazmam :F paylaşmış olmama karıştın, bende neden paylaştığımı belirttim.
Görmedim emekli yazdığını. Niye zoruma gitsin ki?:F. Karışmadım bilmiyordum arkadaşının hesabındaki reytinglere bakıp yorum yaptığını bende aynı şeyi 2 defa atmayalım diye söyledim.

• Güldürdün
Reactions: Doğan

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Görmedim emekli yazdığını. Niye zoruma gitsin ki?:F. Karışmadım bilmiyordum arkadaşının hesabındaki reytinglere bakıp yorum yaptığını bende aynı şeyi 2 defa atmayalım diye söyledim.
Onu düz mesaj olarak atmadım sonuçta, bir dizi ile alakalı yorumu yaparak paylaştım ve hepsi tek mesajda artı paylaşırken senin mesajı görmemiş olabilirim. Görsemde farketmez. Ben zaten genelde en fazla bir dizinin oranını paylaşıyorum. Deniz'in üst üste paylaşımı arasında başka yorumlar karışmadığı için hepsini tek bir SS'de topladım :bhr:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kuruluş Osman artık Totali vermez. Sadakatsiz şu an için hala çok iyi. Zümrüdüanka Total beklediğimden bile iyi gelmiş ama tabiki yetmez bu oranlar belki Fox bir de haftaya bakar. Doğduğun Ev Kaderindir ve Benim Adım Melek'in düşse de yükselse de sorunu olmadan devam ediyor

• Beğendim
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Sadakatsiz iki grupta tekrar zirveyi Kuruluş'a vermiş. Zaten konusu dar olduğu için sezon sonuna doğru reytingleri düşmeye başlarsa şaşırmayacağım.

DEK ve BAM kanallarının yüzünü güldürmeye devam ediyor ama Zümrüdüanka 21 veya 22. bölümde final yapar çok şükür kurtuluyoruz sonunda. :A

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Dosi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Osman Abimiz Sadakatsizden iyi çalmış bu hafta; ilk kez Sadakatsizin rating düşürdüğünü gördüm.

DEK kendini güvenli alana aldı.5 bandında yaşamaya devam eder.
Benim Adım Melekde aksiyon filmleri edasıyla bir bölümle karşımıza geldi...yükselmişde...onunda yeri sağlam! Zaten Trt pek ratinglerle ilgilenmiyor.

Gecenin en ağır darbesi Zümrüanka... Fox resmen attı kuyuya,ipide çekti...ne halin varsa gör dedi..
Emek bu kadar kolay harcanıyor bu dizi dünyasında malesef....

SÇK kurtarmak adına...Kıydı dizisine....

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Sadakatsiz'in oranları düşmedi yalnız, dünkü bölümüyle 90 dakikaya düştü tekrar. Karşısında 2.5 saatlik diziler olmasına rağmen çok çok iyi oranlar almış. 1 saat daha fazla yayınlanıp zirveyi kolaylıkla alabilirdi ama öncelik kalite olduğu için bu reytingler yeter de artar bile. Diğer bütün yapımcılar feyzalır umarım, dünkü bölüm yine ortalamanın üstündeydi çünkü. :)

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sadakatsiz'in oranları düşmedi yalnız, dünkü bölümüyle 90 dakikaya düştü tekrar. Karşısında 2.5 saatlik diziler olmasına rağmen çok çok iyi oranlar almış. 1 saat daha fazla yayınlanıp zirveyi kolaylıkla alabilirdi ama öncelik kalite olduğu için bu reytingler yeter de artar bile. Diğer bütün yapımcılar feyzalır umarım, dünkü bölüm yine ortalamanın üstündeydi çünkü. :)
Bence sürenin reyting ile alakası o kadar yok ki bence de düşmedi bir grupta düşüş var diğerinde yükseliş.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Bence sürenin reyting ile alakası o kadar yok ki bence de düşmedi bir grupta düşüş var diğerinde yükseliş.
Tabii ki sürenin reytingle doğrudan bir alakası var, bir dizi ne kadar uzun yayınlanırsa o kadar çok reyting alabilir. Eğer öyle olmasaydı dizi süreleri kısalabilirdi mesela.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Tabii ki sürenin reytingle doğrudan bir alakası var, bir dizi ne kadar uzun yayınlanırsa o kadar çok reyting alabilir. Eğer öyle olmasaydı dizi süreleri kısalabilirdi mesela.
Bence dizi süreleri reklamla alakalı ondan dolayı kısalınca çok reklama boğuluyor. Eskiden az süre ile reyting alan bir sürü iş vardı. Sadakatsiz de iki saatten az süreyle bu reytingi alıyorsa hâlâ bence kısa süreli dizi de reyting alır

• Beğendim
Reactions: Aserat