Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi - 6. Bölüm | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • MasterChef Türkiye All Star - 190. Bölüm | TV8

• Safir - 17. Bölüm | ATV

• Ne Gemiler Yaktım - 4. Bölüm | Show TV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,460
Puanı
280
Doğru diyorsun aslında ama bu ayrım 2 3 yıl önce öncesine kadar geçerliydi bence. Son yıllarda AB kitlesinin de değiştiğini düşünüyorum.
Bence yükselme sebebi; Medyada yakın zamanda çokça dillendirilen ve son dönemde bir kanal sahibinin de kısa süreliğine de olsa içinde bulunduğunu söylediği kişinin, pisliklerini çok güzel bir şekilde ele alarak anlatması oldu.

Sonuçta ülkede gerçek manada bunları yaşayan var ve bunları kırmadan, dökmeden, aşırı narsistliğe kaçmadan anlatabildi. Riskli bir seçimdi ama başarılı oldu.

Konuların tam da Kızıl Goncalar dizisinin başlangıç bölümlerine denk getirilmesi, Ömer için Ekmekli Kadayıf oldu. :) Bilerek mi yapıldı veya denk mi geldi onu zaman içindeki röportajlarda anlarız.

Esas diğer diziler kaderine yansın. Ömer'ime hiç bir şey olmaz. 😎😎

• Beğendim
  • Okudum
Reactions: soo and 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,048
Puanı
1,061
Kızıl Goncalar güzel bir artış yakalayıp şimdiden 7'yi görmüş. :Z Daha boş bir gün olsa artış oranları daha yüksek olabilirdi ama bu kadarı da yeterince güzel. Yayın sonrası tekrarı da harika gitmiş eminim gelecek haftalarda çift hanelere ulaşması hiç sürpriz olmayacak. :bhr:

Ömer'den düşüş beklerken iyice coşması şaka mı? :eek: Bölümü değil ama fragmanları izlemiştim belli ki Eda'nın olayı insanların ilgisini çekmiş gibi. Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı'nın dergi pozları da hafta boyunca o kadar yüksek etkileşim aldı ki ister istemez PR etkisi yaratmış olabilir. :A Cumadan sonra pazartesi akşamları da Gold Film-OGM rekabeti izleyeceğimiz anlaşıldı. :A

Ne Gemiler Yaktım için yolun sonu gelmiş. Show TV sevdiği yapımcıya kıyak geçip yeni dizisini boşlamak pahasına paso buraya çalıştı ama görünen köyün kılavuz istemeyeceğini anlamak için yaşayıp görmeye gerek yoktu. :)

Safir de havlu atma noktasına gelmiş ama dua etsin en azından 2024'ü görüp bitecek. :A

Selahaddin Eyyubi de zar zor alabildiği zirveyle yavaştan vedalaşsın çünkü geliyor gelmekte olan. :Z
------

Ömer dizisine tebrikler, insanlar artık kimyası bozuldu düşüş yaşayacak dedikçe yükseliş yaşıyor.

Kızıl Goncalar o kadar gündem olunmasına rağmen büyük bir sıçrama yaşamamış bence.
Bu dönem ikinci Bölüm olarak güzel artış yaşayan “kendi halindeki” Sandık Kokusu’nun gerisinde kalmış (artış miktarı olarak).

Ve henüz bu oranı yakalayan olmadı:
Ekli dosyayı görüntüle 124833
Sandık Kokusu'nun yayınlandığı gün çok daha boş o da pazartesi başlasaydı en fazla Kızıl Goncalar kadar artardı. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,441
Puanı
1,060
Kızıl Goncalar güzel bir artış yakalayıp şimdiden 7'yi görmüş. :Z Daha boş bir gün olsa artış oranları daha yüksek olabilirdi ama bu kadarı da yeterince güzel. Yayın sonrası tekrarı da harika gitmiş eminim gelecek haftalarda çift hanelere ulaşması hiç sürpriz olmayacak. :bhr:

Ömer'den düşüş beklerken iyice coşması şaka mı? :eek: Bölümü değil ama fragmanları izlemiştim belli ki Eda'nın olayı insanların ilgisini çekmiş gibi. Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı'nın dergi pozları da hafta boyunca o kadar yüksek etkileşim aldı ki ister istemez PR etkisi yaratmış olabilir. :A Cumadan sonra pazartesi akşamları da Gold Film-OGM rekabeti izleyeceğimiz anlaşıldı. :A

Ne Gemiler Yaktım için yolun sonu gelmiş. Show TV sevdiği yapımcıya kıyak geçip yeni dizisini boşlamak pahasına paso buraya çalıştı ama görünen köyün kılavuz istemeyeceğini anlamak için yaşayıp görmeye gerek yoktu. :)

Safir de havlu atma noktasına gelmiş ama dua etsin en azından 2024'ü görüp bitecek. :A

Selahaddin Eyyubi de zar zor alabildiği zirveyle yavaştan vedalaşsın çünkü geliyor gelmekte olan. :Z
------

Sandık Kokusu'nun yayınlandığı gün çok daha boş o da pazartesi başlasaydı en fazla Kızıl Goncalar kadar artardı. :A
@Dosi, Son paragrafı anlamak için tekrar tekrar okumak zorunda kaldım. :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,203
Puanı
460
" Kadın kadının kurdu değil, yurdudur. " cümlesi işe yaramadı.

Ne Gemiler Yaktım, 4. bölümde 1 reytinge indi.

Aynı cümlenin geçtiği Kadınlara Mahsus filmini ise haftasonu sadece 4000 küsür kişi izlemiş :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and cookies

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,307
Puanı
410
Kızıl Goncalar'ın ilk bölümü çok ağırdı lakin yine de şans verip ikinci bölümü izledim ve beğendim.

Tarikatçılar'ın kötülendiğini düşünmüyorum neden bu kadar tepki ? Neden bu kadar tantana bir dizi için ?

Haydi bir kez daha saldırsınlar da gelecek bölüm 10+ görsün 😂

• Beğendim
Reactions: cookies and Gizmen

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,008
Puanı
1,061
Hakkıdır o reyting ile :A

Sjsjsjja aaaaa o olaylara gireceksek ben neler neler ile gelirim :A

arada öyle olmak gerekir :A

kafamı şu an yoramam uykusuzum. Ben bi gidip uyku kovalamaya çalışayım 🖐️

Ömer’in şimdiye kadar ki yayınlanmış en iyi ve en hareketli bölümüydü. Tek bir boş sahnesi bile yoktu. İzlerken ekrandan gözümü ayırmadım bu yüzden bu yükselişe ve en yüksek reytingine ulaşmasına rakibine rağmen şaşırmadım.

------

@Dosi, Son paragrafı anlamak için tekrar tekrar okumak zorunda kaldım. :A

" Kadın kadının kurdu değil, yurdudur. " cümlesi işe yaramadı.

Ne Gemiler Yaktım, 4. bölümde 1 reytinge indi.

Aynı cümlenin geçtiği Kadınlara Mahsus filmini ise haftasonu sadece 4000 küsür kişi izlemiş :A

Cümlesi değil başrolleri işe yaramadı. :A
@serhatt bacımın imam hatip yıllarında kırdığı cevizleri aklına getirmiş bu benzerlik :F :F @Carpe Diem @Angelica @batuhankaralar @Özgür @The_Erinch

Son düzenleme: