Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    17

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Haberim olsa katılırdım onada.İşlerim yoğun olduğu için hesaba giriş yapamıyorum çok ama çevrimdışı olarak hergün göz atıyorum başlıklara
yinede katil bence. Daha ligin bitmesine cok var ve hedefin zirve olmasada en yakin isimlerle yaris icinde olmus olursun?

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Alev Alev için en hayırlısı sezon sonunda bitmesi olacaktır keza dizinin genel akışı çok tutarsız bazen senaristin ne yapmaya çalıştığına anlam veremiyorum. İskender'i İskender olmaktan çıkarmak ne kadar mantıklı bilemedim.

Günün en büyük çöküşü Alev Alev'i gölgede bırakmış neyse ki. K A D I N 'ın 3. sezon reytingleriyle dalga geçen @Aserat'ın dizisinin 2. sezonda dibe vurması beni çok sevindiriyor. Atalarımız boşuna ''Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste.'' sözünü söylememişler. :Z:A

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Alev Alev için en hayırlısı sezon sonunda bitmesi olacaktır keza dizinin genel akışı çok tutarsız bazen senaristin ne yapmaya çalıştığına anlam veremiyorum. İskender'i İskender olmaktan çıkarmak ne kadar mantıklı bilemedim.

Günün en büyük çöküşü Alev Alev'i gölgede bırakmış neyse ki. K A D I N 'ın 3. sezon reytingleriyle dalga geçen @Aserat'ın dizisinin 2. sezonda dibe vurması beni çok sevindiriyor. Atalarımız boşuna ''Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste.'' sözünü söylememişler. :Z:A
KADIN çok düşmemişti ki :A Yüksekti o oranlar 3 sezonluk bir diziye göre tabi MD'nin daha 2.sezonunda düşmesi tam bir rezalet