eTV 24 Saat 5.Bölüm

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
@destere kesin dahildir plana ama seni bilemem :A

O kadar saat yanyana olduğum insanlar beni tanımazken senin tanıman ne kadar da manidar :) demek ki beni tanımayanların kafalarında kurdukları şeyler en başından beri planları... :)
Bende senin gibi içi dışı biri olduğum için aynı şeyleri yaşayan bir tecrübe konuşuyor :D
Gerçekten fazla güvenme ama işini görene kadar kanka olsun sonra bas tekmeyi kıçlarına :A Sınav zamanı vs yine kankacılık oynarsın :A
Aaaa banada @destere pşan kuruyor olabilir diyorsun kendini kaçırtırmış gibi gösteriyor :A çocuks enaryonu çözdü @gözlemci :A :A :A
Aynen çözdü ama neden :A Bunu da çözerse ben istifa edip gidiyorum :A
:F:FGiriş yapmadan okudu sanırım o yüzden görmedik alperi biz dimi @cookies
Olsun biirilerine ilham kaynağı olmuşuz :F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Yazabilirsen tabii derslerin izin verdiği sürece yaz zaten derslerin yoruyordur seni:D
Sorma nasıl bi üniversite bu böyle :eek:

Bende senin gibi içi dışı biri olduğum için aynı şeyleri yaşayan bir tecrübe konuşuyor :D
Gerçekten fazla güvenme ama işini görene kadar kanka olsun sonra bas tekmeyi kıçlarına :A Sınav zamanı vs yine kankacılık oynarsın :A

Nedenini çözmem için biraz düşünmem lazım ona da zaman yok :A @Çiğdem-

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Bi dahakine yazmaya çalışırım :bhr:

@gözlemci nin senaryolarını tahmin etmek zordur :A

Kız günde en az 1 dakika forumdayım shsbsb
Bazen herkesin anlamadığı bu gibi senaryolar yazarken bazende herkesin anladığı Dargın çiçekler gibi işleri yazıyoruz :F
bak mesela orada @destere ve @Çiğdem- e Fav10 belediyesinin bana verdiği yetkiye dayanarak nikahlarını kıyacağım :A :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060

:F evett

Bitecek inşallahh emeklerinin karşılığını alacaksın seni beyaz önlükler içinde görecez @gözlemci ayy enisim beyaz önlükte bir yakışıyor ki Alpere sorma:Darada atıyor instagrama ardı ardına maşallahları diziyorum valla:love1:

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Boşver bide buna kafa yorma zeki şeysin sen :A hem dikkatli hem zeki :sunglasses:

:F evett

Bitecek inşallahh emeklerinin karşılığını alacaksın seni beyaz önlükler içinde görecez @gözlemci ayy enisim beyaz önlükte bir yakışıyor ki Alpere sorma:Darada atıyor instagrama ardı ardına maşallahları diziyorum valla:love1:
Aynen aynı şeyi düşündük :A Burası gelip geçici ama hayattaki entrikalar baki :A Senaryoyu çözmeye vakit harcayacağına onlara entrika kurmanın yollarını arasın netten :A @cookies

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Onuda söylersen zaten @gözlemci kapatıp gitsin ayoll diziyi :A :A :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Boşver bide buna kafa yorma zeki şeysin sen :A hem dikkatli hem zeki :sunglasses:

Aynen aynı şeyi düşündük :A Burası gelip geçici ama hayattaki entrikalar baki :A Senaryoyu çözmeye vakit harcayacağına onlara entrika kurmanın yollarını arasın netten :A @cookies

:DAynen öyle paşamm
geç oldu ben artık çıkım enisim görüşürüz cnm

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bazen herkesin anlamadığı bu gibi senaryolar yazarken bazende herkesin anladığı Dargın çiçekler gibi işleri yazıyoruz :F
bak mesela orada @destere ve @Çiğdem- e Fav10 belediyesinin bana verdiği yetkiye dayanarak nikahlarını kıyacağım :A :A
işte dargın çiçekler gibi bir efsanenin yanında bu çok kadük kalıyor :)
bu sanırım sanatçının eskiz çalışması gibi bişey :)
yani bir foka benzemiyor :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@pompy in Kanalında değil bu cnm oyüzden sevmemişsindir Dargın Çiçekler pompy kanalında olduğu için tuhaflık sınırları daha farklıydı :A :A :A @cookies @gözlemci

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Demekki sen kolay anlaşılır işleri seviyorsun bu da senin basit biri olduğunu düşündürür :D halbuki ben seni ileri düşünen diye hayal ediyordum :A @cookies @Çiğdem- @vadikızı :A
@pompy in Kanalında değil bu cnm oyüzden sevmemişsindir Dargın Çiçekler pompy kanalında olduğu için tuhaflık sınırları daha farklıydı :A :A :A @cookies @gözlemci
Tuhaf işler mi hoşunuza gitti neyse bu dizi final yaparsa Katil Kim 'i yayınlayacam :A Size nefes almak yok :A
burda @gözlemci sanki tiyatro sahnesinde ,
sağdaki adam konuşur
soldaki adam pandik atar
yandaki kız esner
yumurtlayan tavık viyaklar :)
Ne güzel hikayeleştirmişim beğenmemişsin :( Bir dahakine daha metinsel giderim karşılıklı diyologlar halinde :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Demekki sen kolay anlaşılır işleri seviyorsun bu da senin basit biri olduğunu düşündürür :D halbuki ben seni ileri düşünen diye hayal ediyordum :A @cookies @Çiğdem- @vadikızı :A

Tuhaf işler mi hoşunuza gitti neyse bu dizi final yaparsa Katil Kim 'i yayınlayacam :A Size nefes almak yok :A

Ne güzel hikayeleştirmişim beğenmemişsin :( Bir dahakine daha metinsel giderim karşılıklı diyologlar halinde :A
Zaten forum çöküyor tam sen eksiktin :A :A :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060

:F:Fdestere ne zaman zoru sevdi ki zaten

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Forum kaldırmıyor :A Ozanda çaresini aramıyor bakın başınızın çaresine diyor:F Elele verip sunucu alalım şuraya :A

Bak bildirimleri kaçırmışım :A Aynen destere kutu istiyor içine girip hiç çıkmamak istiyor :A @pompy onu senaryosunda kediye çevirsinde kutuya koysun :F

Forum evet çok yavaş ya zor giriyorum konulara falan :D dolapta yalnız olmayacak çiğdemde olacak:F:F