eTV 24 Saat 5.Bölüm

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
:FVallahi okudu he

:F:Fhe tmm başrolsün ve hepimizin peşindesin be öldürcen bizlerden ne istiyon senn
Hayırda hepiniz okuyup gözü kördü nasıl şifreyi girdi nasıl araba sürdü demediniz :A Sen anca benide alın diye bağır yakalat onları abla :F :F @cookies
Kıbrısta ortam diğer yerlere göre daha farklı buna emin olabilirsin :) Bi de insanlarda çekememezlik var maalesef

Töbest ben mi :eek: Kesin siz bana bi şey yapmışsınızdır eskiden :A
Aynen tüm dediklerine katılıyorum ama orası ile kısıtlayamam ben İstanbulda okudum ama dediklerin burada da geçerli :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,337
Puanı
1,060
Kıbrısta ortam diğer yerlere göre daha farklı buna emin olabilirsin :) Bi de insanlarda çekememezlik var maalesef

Töbest ben mi :eek: Kesin siz bana bi şey yapmışsınızdır eskiden :A

:F:FTabii senn yaa ben zor kaçtım elindenn kurtulmaya çalışıyorum senden önce harunu öldürdün sonra bizim peşimizdesin

Hayırda hepiniz okuyup gözü kördü nasıl şifreyi girdi nasıl araba sürdü demediniz :A Sen anca benide alın diye bağır yakalat onları abla :F :F @cookies

Aynen tüm dediklerine katılıyorum ama orası ile kısıtlayamam ben İstanbulda okudum ama dediklerin burada da geçerli :D

:F:FKorkudan anlayabildik mi ne olduğunu yahuu harun ölünce ne olduğunu şaşırdık benmi ay öyle bir çığlık atarım ki ben:kiki:

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
:F:FTabii senn yaa ben zor kaçtım elindenn kurtulmaya çalışıyorum senden önce harunu öldürdün sonra bizim peşimizdesin

:F:FKorkudan anlayabildik mi ne olduğunu yahuu harun ölünce ne olduğunu şaşırdık benmi ay öyle bir çığlık atarım ki ben:kiki:
Yalnız bişey kafama takıldı :A Ben bu diziyi yazarken her hafta birisi ölecekti :A Yine ölen olmadı :F :F hayy aski şeytan :F

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
:kiki::kiki:Valla bizde çözemedik değişime uğruyor sürekli
Bi an aklıma şey geldi :F Karışık bir film adı altında dizi yapayım, halka olsun , yürüyen ölüler olsun, spiderman olsun :A Sonra bu ne saçmalık deyip vazgeçtim :F

Evet değişim olmadan haftaya devam :A Reytingler iyiyse tabi :A yoksa erken finale gideriz :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,337
Puanı
1,060
Bi an aklıma şey geldi :F Karışık bir film adı altında dizi yapayım, halka olsun , yürüyen ölüler olsun, spiderman olsun :A Sonra bu ne saçmalık deyip vazgeçtim :F

Evet değişim olmadan haftaya devam :A Reytingler iyiyse tabi :A yoksa erken finale gideriz :A

:Faa eğlenceli olurdu vallahi ratingler iyi gelecektir bence sen yine her hafta birini öldür bence

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Yandaşlarım kim acaba :A

Okuduğumda dikkatimi çeken ilk şey o oldu :A

Haklısın ama hayat çok tuhaf geçen sene o kadar kıskandığım bi grup vardı 2 kız 1 erkekti sonra erkekle kavga ettiler (kızlardan biri etti diğeri hala görüşüyor ve samimi ) ve arkadaş oldum onlarla.

Veya sevdiğim bi grup vardı söylediğim şeyi biri değiştirip aktarmış ki o söylediğim şeyi asla söylememe ihtim de var o grup ta söylenen şeyi bana sormadan sorgulamadan ağır konuştu benle ve ben bu olaydan dolayı hatta geçen yıldan dolayı şu anki 2 kıza da güvenmiyorum onlara da diyorum defalarca ve aramızda hiç yalan yok şu anda.İnsanda güven problemi başlatıyolar maalesef.Ama her şeye rağmen geçen seneye göre daha iyiyim :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,337
Puanı
1,060

Haklısın ama hayat çok tuhaf geçen sene o kadar kıskandığım bi grup vardı 2 kız 1 erkekti sonra erkekle kavga ettiler (kızlardan biri etti diğeri hala görüşüyor ve samimi ) ve arkadaş oldum onlarla.

Veya sevdiğim bi grup vardı söylediğim şeyi biri değiştirip aktarmış ki o söylediğim şeyi asla söylememe ihtim de var o grup ta söylenen şeyi bana sormadan sorgulamadan ağır konuştu benle ve ben bu olaydan dolayı hatta geçen yıldan dolayı şu anki 2 kıza da güvenmiyorum onlara da diyorum defalarca ve aramızda hiç yalan yok şu anda.İnsanda güven problemi başlatıyolar maalesef.Ama her şeye rağmen geçen seneye göre daha iyiyim :)

senaristimiz yanıtlasın :F:F @gözlemci

Haftaya ormanda seni tilki yakalasın da ölümün tadına bak abla :A :A

Niye ben ölüyorum yaw başkası ölsün ben kurtulayım ordann:F

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Benden sana bir dost tavsiyesi olsun :bhr: Üniversite arkadaşlarıyla üniversite dışı konuştuklarını bir tutma asla :D Hiçbirine güvenilmez , belki çok güvendiğin bu hayatta yapmaz dediğin bile gün gelir hançeri vurur :A Ama hiç arkadaşsız da yaşa demem onları binevi kullanman gerekir hele ki yabancı bir yerdesin tek kalmamaya çalış, çünkü insan tek başına yalnız- yetiştirme yurduna yeni verilmiş 5 yaşındaki çocuk gibi hisseder, çok fazla sırrını açıklama herkese, hatta olabildiğince küçük gruplar bul 2-3 en fazla, onlara da güvenme ama :D

Hep güven üzerine oldu ama en can alıcı nokta orası :bhr:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060