24: Legacy’de Başrol Belli Oldu!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
24: Legacy’de Başrol Belli Oldu!

6cc34950-cd14-44d9-bb82-20bdfff8ae63-150x150.jpg

Sekiz sezon, bir de mini serinin ardından ekranlara veda eden 24’ün devamı niteliğindeki '24: Legacy'nin başrolü belli oldu.

En son Straight Outta Compton filmi ve The Walking Dead'de rol alan Corey Hawkins yeni kahramanımız oldu. Eric Carter'ı canlandıracak oyuncu, Amerika’nın yaşabileceği en büyük terör saldırısını önlemeye çalışacak.

Fox, 24: Legacy için sadece pilot bölüm (deneme) siparişi vermiş durumda. İlk bölüm beğenilir onay alırsa ilk sezonu 13 bölümden oluşacak.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu da benim efsane dizilerimden, belki The X-Files'ın ardından bunu da benimle izlersiniz? Ne varsa eskilerde var. :) @Forumdash @Danger UA! @destere
Ben yeni başlayan sezonu izleyecektim ama başrol adamın 24den sonra başlayan bi dizisi vardı. Touch. Gotham'ın velediyle oynuyordu. Orda adamın oyunculuğundan çok nefes aliş verişini izliyordum. Birisine bu yuzden dert yakınıyordum. Sanırım @OzaN'a demiştim.

Neyse işte ben başlayamam buna büyük ihtimal. Ses kulağimi tırmaliğinda hep o tarafa yöneliyorum. Seyir zevkim kaçıyor. Türkçesi olursa neden olmasın. Star tv bi ara veriyordu. Bakıyordum.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ayy vlla dizilerim 25 e doğru gidiyor çok dizi birikti bu sezon :F:F:F

ama @destere doğru yolu buldu bence 2016 yılında oda fantastik dizilerin kıymetini anladı sonunda kendisi bize öenriyor artık :A:A:A
The X-Files'ı bilmen lazım. Marziye zamanları TGRT'de sürekli 'Sır Perdesi' adıyla gösteriliyordu. Başka da izleyecek dizi yoktu zaten hatırlaman lazım.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
The X-Files'ı izle o zaman tam senlik. Ayrıca @Çiğdem- 'in seveceğinden de eminim. :)
@Çiğdem- için parlak oğlan olması şart yoksa izlemez:)
xfiles a bakacağım ama bu aralar foruma girecek zaman bulamıyorum bir iki gün sonra belki:)

The X-Files'ı izle o zaman tam senlik. Ayrıca @Çiğdem- 'in seveceğinden de eminim. :)
xfiles a bakacağım ama bu aralar foruma girecek zaman bulamıyorum bir iki gün sonra belki:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

aaa benim kayblmalarıma takılmak yerine kendin nereye kayboluyorsun beyefendi onu açıkla bence görende iş adamı falan sanır :F:F:F