24 Haziran 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    14

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Acun beyciğimde para bol Şerlok beyciğim, dağıtıyor bol bol araba :A Şimdi bu hafta oynanacak oyun geleneksel bir oyun. Ailelerine soruyorlar bunları. Onlar da cevapları tahmin etmeye çalışıyorlar. Biliyorsundur zaten sen de :A

Arabayı alan şampiyon olamaz demişsin de yanılmıyorsam Turabi hem arabayı almıştı hem de şampiyon olmuştu :A Doğru mu hatırlıyorum @Bully seni hafıza daha iyi :A

Anladım Utku beyciğim. :A Evet evet biliyorum, sanki Hakan reisim şov yapmıştı bu oyunda bak aklıma geldi. Ailesiyle alakalı sorulan her soruyu bilmişti sanırım. :A Yüksek hafızası ile doğru bilginin adresi olan Kaan kardeşimiz (@Bully) hemen doğrulasın bu bilgiyi. :A

Ya Turabi'yi hiç sevmem ama Survivor'da ayrı bir winnerdı herif, onu karıştırma. :A @Maskeli Fedai

• Güldürdün
Reactions: Bully and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Anladım Utku beyciğim. :A Evet evet biliyorum, sanki Hakan reisim şov yapmıştı bu oyunda bak aklıma geldi. Ailesiyle alakalı sorulan her soruyu bilmişti sanırım. :A Yüksek hafızası ile doğru bilginin adresi olan Kaan kardeşimiz (@Bully) hemen doğrulasın bu bilgiyi. :A

Ya Turabi'yi hiç sevmem ama Survivor'da ayrı bir winnerdı herif, onu karıştırma. :A @Maskeli Fedai
Dayanamadım kendim baktım Şerlok beyciğim, Youtube'da birisi derlemiş tüm araba kazananları :A 2014'de Turabi almış arabayı ve üstüne de şampiyon oldu zaten :A All Star'da Merve kazanmış. Finalde kaybetmişti. 2016'da da Nagihan kazanmış. Bu başarıyı da şu ana kadar tek gösteren isim maalesef Turabi yani :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Dayanamadım kendim baktım Şerlok beyciğim, Youtube'da birisi derlemiş tüm araba kazananları :A 2014'de Turabi almış arabayı ve üstüne de şampiyon oldu zaten :A All Star'da Merve kazanmış. Finalde kaybetmişti. 2016'da da Nagihan kazanmış. Bu başarıyı da şu ana kadar tek gösteren isim maalesef Turabi yani :A

İyi iyi, demek ki arabayı alan kaybediyor. :A Elimizdeki müthiş istatistik verisine göre bunu rahatlıkla söyleyebiliriz bence Utku beyciğim. :A Kele arabasını veriyoruz, sonra gönderiyoruz. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İyi iyi, demek ki arabayı alan kaybediyor. :A Elimizdeki müthiş istatistik verisine göre bunu rahatlıkla söyleyebiliriz bence Utku beyciğim. :A Kele arabasını veriyoruz, sonra gönderiyoruz. :A
Acun kele araba kazandırmaz Şerlok beyciğim. Adamın muhtemelen bir araba koleksiyonu falan vardır zaten kazandığı paralarla. Hiçbir şey almadan dönecek o evine yallah :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Korkma bu kadar Sercan reisimden. :A Araba için Yasin istekliydi, zaten daha çok ihtiyacı vardır. O kazanabilir. :A
Lütfen bunları Survivor konusunda konuşun biz uzak durmak istemedikçe gözümüze sokuyorsunuz. :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bak bak, hemen "reis" olarak ilan etmiş. :A Daha önce de oynanmış sanırım araba oyunu bu sezon, onu şu an burada olanlardan birisi mi kazanmıştı merak ettim? :A Sercan kazansın, ihtiyacı da yoktur gerçi ama olsun elenmesine yol açar bu durum. Halkımız kazanacağını kazandı der, gönderir. :A
Acun beyciğimde para bol Şerlok beyciğim, dağıtıyor bol bol araba :A Şimdi bu hafta oynanacak oyun geleneksel bir oyun. Ailelerine soruyorlar bunları. Onlar da cevapları tahmin etmeye çalışıyorlar. Biliyorsundur zaten sen de :A

Arabayı alan şampiyon olamaz demişsin de yanılmıyorsam Turabi hem arabayı almıştı hem de şampiyon olmuştu :A Doğru mu hatırlıyorum @Bully senin hafıza daha iyi :A

Bir araba deyip küçümseme. Araba çok değerli bir ödül. Onu Evrim kazanmamalıydı ve kazanamadı da zaten :A Gidişinin ardından Twitter'da yazılanlar çok eğlendirdi beni hahahah :A

Bu sezon Mert ve Elif araba kazanmışlar. Mert elendi zaten...

Turabi'nin hem araba hem şampiyonluk kazanması istisnai bir durum. :A

Hakan reisim annesiyle alakalı tüm soruları bilmiş ve ev kazanmıştı evet. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Adama bak, Acun bile bu kadar şeyi hatırlamıyordur. Sana helal olsun. :A

Güzel, demek ki Elif zaten şampiyon olamaz. Bu akşam da kel kazanır, Yasin zaten gidecek. Dondurma reisi göndermenin bir yolunu bulmak lazım, Cemal Can zaten satar bize şampiyonluğu. :A @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: Bully and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Turabi'nin istisnai ama Merve de onun kıyısına kadar gelmiş, sonra babası engelledi bu olayı :A Bu sene de olup olmayacağı zaten araba kazanan kişiden az çok belli olur. Cemal Can veya Barış kazanamazsa araba+şampiyonluk gelmeyecek demektir :A

• Güldürdün
Reactions: Bully

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ben bile onu bu kadar konuşmamıştım kıllı yabani adamlar için reis yazılan mesajlar görmek istemiyorum burada. :A

Bizim tek reisimiz Nisa'dır, o da kıllı yabani değil. :A

Nisa.jpg

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Bully and Sherlock

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Adama bak, Acun bile bu kadar şeyi hatırlamıyordur. Sana helal olsun. :A

Güzel, demek ki Elif zaten şampiyon olamaz. Bu akşam da kel kazanır, Yasin zaten gidecek. Dondurma reisi göndermenin bir yolunu bulmak lazım, Cemal Can zaten satar bize şampiyonluğu. :A @MasacRE
Turabi'nin istisnai ama Merve de onun kıyısına kadar gelmiş, sonra babası engelledi bu olayı :A Bu sene de olup olmayacağı zaten araba kazanan kişiden az çok belli olur. Cemal Can veya Barış kazanamazsa araba+şampiyonluk gelmeyecek demektir :A
Nisa reisinizin şampiyon olma ihtimali yüzde 0, bari araba kazansın. :A

Cemal Can şu an sattı şampiyonluğu. :A