24 Haziran 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    14

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
CB59T1.jpg

Tüm kategorilerde "Kuruluş Osman" zirvede!

TOTAL

1KURULUŞ OSMANATV
2SURVIVORTV8
3MÜGE ANLI İLE TATLI SERTATV
4FOX ANA HABERFOX
5ESRA EROL'DAATV
6KURULUŞ OSMAN (ÖZET)ATV
7ATV GÜN ORTASIATV
8ATV ANA HABERATV
9SHOW ANA HABERSHOW
10SURVIVOR EKSTRATV8

AB
1KURULUŞ OSMANATV
2SURVIVORTV8
3FOX ANA HABERFOX
4KURULUŞ OSMAN (ÖZET)ATV
5MÜGE ANLI İLE TATLI SERTATV
6GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW (TKR)SHOW
7SURVIVOR EKSTRATV8
8SURVIVOR (ÖZET)TV8
9ESRA EROL'DAATV
10ATV ANA HABERATV

Kaynak: Medyafaresi
TİAK'ın aldığı karar nedeniyle tablolarda reyting oranları eklenememektedir.
1580307733917-png.80577

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Evrim tam bu oyuna uygun bir tip gibi duruyor. Muhtemelen baya iddialı olurdu kalsaydı :A Yani tam zamanında kurtulduk kendisinden :Z
Bir arabayı bile çok görüyorsunuz kıza yazık... Biraz önce son postundaki nefret içerikli yorumları spamladım, biraz daha rahatladım. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Korkma bu kadar Sercan reisimden. :A Araba için Yasin istekliydi, zaten daha çok ihtiyacı vardır. O kazanabilir. :A

Bak bak, hemen "reis" olarak ilan etmiş. :A Daha önce de oynanmış sanırım araba oyunu bu sezon, onu şu an burada olanlardan birisi mi kazanmıştı merak ettim? :A Sercan kazansın, ihtiyacı da yoktur gerçi ama olsun elenmesine yol açar bu durum. Halkımız kazanacağını kazandı der, gönderir. :A

• Güldürdün
Reactions: Bully

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bunlar zaten araba vermedi mi Utku beyciğim, arabayı alan şampiyon olamaz bu arada. Bunu da bir kenara not alalım, kel falan alsa bari. :A @Bully
Acun beyciğimde para bol Şerlok beyciğim, dağıtıyor bol bol araba :A Şimdi bu hafta oynanacak oyun geleneksel bir oyun. Ailelerine soruyorlar bunları. Onlar da cevapları tahmin etmeye çalışıyorlar. Biliyorsundur zaten sen de :A

Arabayı alan şampiyon olamaz demişsin de yanılmıyorsam Turabi hem arabayı almıştı hem de şampiyon olmuştu :A Doğru mu hatırlıyorum @Bully senin hafıza daha iyi :A
Bir arabayı bile çok görüyorsunuz kıza yazık... Biraz önce son postundaki nefret içerikli yorumları spamladım, biraz daha rahatladım. :A
Bir araba deyip küçümseme. Araba çok değerli bir ödül. Onu Evrim kazanmamalıydı ve kazanamadı da zaten :A Gidişinin ardından Twitter'da yazılanlar çok eğlendirdi beni hahahah :A