Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kim Milyoner Olmak İster? | ATV

Oy: 0 0.0%
  • İbrahim Tatlıses Konseri | Star TV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    20

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Senaryo fena gitmiyor aslında sıkıntı müziklerin olmayışı ve durgun sahneler. Hiçbir albenili yanı yok. Düzelecek inanıyorum :D
Gıcık kaptığım bir dizi ama oranları dert edeceğiniz kadar kötü değil ve yükselir illa ki fakat eski oranlar olmaz tabiki :D

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Başlamadan önce Gönül Dağı'ndan bu kadar yüksek reytingler beklemiyorduk ama doğru gün seçimi ve içeriğiyle günün boşluğunu iyi değerlendirip haftanın en çok izlenen dizilerinden biri oldu tebrikler. TRT'ye bu sezon bir haller oldu. :A

Kuzey Yıldızı da Total'de gittikçe yükseliyor ama diğer gruplarda yerinde sayıyor. Tabii bu oranlar Show'a fazlasıyla yeter.

İbrahim Tatlıses konseri pek iyi gitmemiş İbo Show bunun üstüne koyabilecek mi merak ediyorum. Pazar kalabalığında iyi gitmeyebilirdi ama MC'nin düşüşe geçmeye başladığı günde farklı bir formatın ilgi çekme ihtimali yüksek.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,828
Puanı
1,060
Gönül Dağı beklendiği gibi çok iyi oranlar alarak yükseliş yaşamış, tebrikler.

Kuzey Yıldızı Total'de 6+ almış seyircisi geri dönüyor yavaş yavaş, kanal asla dokunmaz AB'si her ne kadar düşük olsada.

ZümrüdüAnka yine çökmüş, Öğretmen'den sonra gidecek iş ya bu ya da Baraj.

Çatı Katı berbat oranlar almış her zaman ki gibi. Bitti de kurtulduk.

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
FOX'un aklı varsa Kefaret'i bu güne koyar. Salı günü tutmama ihtimali yüksek (zaten Baraj da iyi kötü günü kurtarıyor) ama cumartesi dram isteyen kitleye hitap edebilir. Nasılsa artık Z**rüdüanka'dan bir şey olmayacak fazla uzatmasınlar. :A

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
FOX'un aklı varsa Kefaret'i bu güne koyar. Salı günü tutmama ihtimali yüksek (zaten Baraj da iyi kötü günü kurtarıyor) ama cumartesi dram isteyen kitleye hitap edebilir. Nasılsa artık Z**rüdüanka'dan bir şey olmayacak fazla uzatmasınlar. :A
Sanmıyorum Nurgül Yeşilçay li diziyi hafta sonu yapmazlar..

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
Songül Öden de ünlü bir isim ama mesela son dizisi hafta sonuydu. Kıvanç, Beren, Kenan gibi aşırı star bir isim değilse oyuncuya göre gün seçimi yapılmaz.
Haklisin aslında ama bakınca barajın ve zümrüduankanın reytingi kanalın idare edeceği reytingler değil.Bence ıkiside kısa zamanda final yaparlar... İki günde aynı zamanda boşalırsa kanal Kefareti Salıya koyar diye düşünüyorüm.

• Beğendim
Reactions: Aserat