24 Ağustos 2021 Salı Reyting Sonuçları

Dün Akşam Hangi Yapımı İzlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Ben kadın Türkçe bilmiyor sanıyordum. :eek:

Baht Oyunu'nu sevdiğim için yükselse de ayağı sağlamlaşsa diyorum, yoksa kötü falan dediğim yok. :D
Aşko canlı yayına bağlanmadan önce biri soruyor neden bağlandınız diye.Türkçe biliyor yani.Türkçe bildiği halde Türk kanalına çıkıp bile isteye kürtçe konuşmak saçmalık maalesef

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
860
Tamam ama açıkladım zaten Baht Oyunu'nun yerinin sağlamlaşmasını istiyorum :A Ada Masalı gözle görülür bir yükseliş yaşadı işte o ona yeter, banane o diziden :A
Yükseliş yaşada yaşamasa da devam eder Ada Masalı Star'ın durumu ortada 1 reyting de alsa devam eder reyting önemsiz diyebiliriz :A

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,091
Puanı
410
Ada da Baht da başladıklarından beri rezalet sonuçlar alıyorlar. Yazın bile 4 alamıyorsan sezonda ne yapacaksın kardeşim? Lütfen böyle saçmalıklarla prime time ekranını daha fazla meşgul etmeyin.

Dün akşam Masterchefte sinirden deliye döndüm, favorilerimden olan Tunahan ve Tahsin potadalar, Tunahan'ın tatlısı kazanmasına rağmen çok sevildiği ve popüler olduğunu çekemeyen yılanlar potaya gönderdi, rezalet bir konseydi, resmen şer ittifakı kurup kimi yazalım planı yapan "Hasan-Hamza-Burcu-Görkem" şer ittifakının acilen elendiğini görmek istiyorum yazıklar olsun.