23 Temmuz 2021 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kubat ile Müzik Sahnesi | Star TV

Oy: 0 0.0%
  • Alaaddin (TV'de İlk) | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bir Hazal fanı daha.:eek:
Daha rolü bitmeden yeni diziyle anlaşması normal değil. Fazla para vermişler işte.:A
------

Ne çok seveni varmış Feriha'nın. Herkes ayrı ayrı beni düzeltmiş.:A Dizisi bitmeden yeni diziyle anlaşmak? Bilemedim yaa. Neyse sizin dediğiniz olsun:D @slhttnmtl
------

Ben doğru hatırlıyormuşum. Niye demiyorsun doğru diye:A
Feriha'nın seveni değilim Hazal'ı seviyorum sadece. :A Dizinin biteceği kesinleştiği için anlaşmıştı Adam Film'le ama sonradan bitmiyor denildi. Asıl para yapımcı ve kanala tatlı geldiği için devam ettiler. :A

• Güldürdün
Reactions: cehennet

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Feriha'nın seveni değilim Hazal'ı seviyorum sadece. :A Dizinin biteceği kesinleştiği için anlaşmıştı Adam Film'le ama sonradan bitmiyor denildi. Asıl para yapımcı ve kanala tatlı geldiği için devam ettiler. :A

Bir insanı tanımadan neyini seviyorsunuz anlamadım. Hazal dışarıdan bakınca çok sıkıcı duruyor.:( Tanışıyor olabilirsin bu arada. Belki de tanışıyorsundur.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
İnstagram çoğu zaman sahte bulduğum bir yer.:A
Yalnız zamanında bir storysi vardı Bülent Şakrak'la otururken, adam telefona bakarken Hazal çekiyordu yani yapaylık olsa hissedilirdi. Hatta eğlenceli bir story olduğu için ekran kaydını bile almış olmam lazım. :A Görmediysen ve istersen bakarım yani. :A

• Güldürdün

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Yalnız zamanında bir storysi vardı Bülent Şakrak'la otururken, adam telefona bakarken Hazal çekiyordu yani yapaylık olsa hissedilirdi. Hatta eğlenceli bir story olduğu için ekran kaydını bile almış olmam lazım. :A Görmediysen ve istersen bakarım yani. :A

Atarsan sevinirim. Şuan bakımda hiç bir şey yok profilinde.:A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bir insanı tanımadan neyini seviyorsunuz anlamadım. Hazal dışarıdan bakınca çok sıkıcı duruyor.:( Tanışıyor olabilirsin bu arada. Belki de tanışıyorsundur.
Tanışmadım ama açıklamalarıyla, röportajlarıyla, katıldığı programlardaki tavrıyla sevmemin ne kadar doğru olduğunu anladım. :A Duruşu da oyunculuğu da sağlam bana göre. :A

• Güldürdün

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Tanışmadım ama açıklamalarıyla, röportajlarıyla, katıldığı programlardaki tavrıyla sevmemin ne kadar doğru olduğunu anladım. :A Duruşu da oyunculuğu da sağlam bana göre. :A

Kendine yakışan rolleri tercih ediyor. Metflixte yayınlanacak yeni dizisinde belki fikrim değişir. Sınırlı kapasitesini aşar diye umuyorum.:D

Dur halledip özelden atmaya çalışayım, çok yeni değil zaten. :A

Bir de Barış'ın aksiyon sahneleri sözüm var ama onun için biraz araştırma yapmam lazım :A

Bekliyorum. Hırsızlık sahnesini de istiyorum artık.:A