23 Haziran 2021 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Sen Çal Kapımı | FOX

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Camtavanlar'ı iddialı olarak ilk başta görmüştüm ama gerek başrollerinin uyumsuzluğu gerek senaryosunu pek sevemedim. Bence başroldeki erkek yerine başka biri ile denenseydi daha iyi olurdu. :)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Çukur'da yan rol, Vatanım Sensin'de yan rol, Arif v 216'da yan rol.. Aşk 101'de başrol sayılır ama orada eşit ağırlıklı toplam 5-6 başrol var. :A Tek gerçek başrolü Afra Saraçoğlu'yla çektiği filmdi ama o da patlamıştı yani halkımız sevmiyorsa zorlamanın anlamı yok. :A
Aşk 101'i kastetmiştim, diğerlerinde yan rol olduğunu biliyorum kendini boşuna yırtmışsın. :F

Kaç tane olursa olsun yine de başrol bu yüzden kudurmaya devamke. :Z Talihsizlik oldu bu iş nazarlık olsun. :Z

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Aşk 101'i kastetmiştim, diğerlerinde yan rol olduğunu biliyorum kendini boşuna yırtmışsın. :F

Kaç tane olursa olsun yine de başrol bu yüzden kudurmaya devamke. :Z Talihsizlik oldu bu iş nazarlık olsun. :Z
Aşk 101'de o değil başkası olsa da o dizi başarılı olacaktı çünkü Netflix etkisi. :A Neyse Bağcılar kekosu tiplileri ekrana jön yaparlarsa böyle batarlar işte geçmiş olsun. :A

• Güldürdün

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Aşk 101'de o değil başkası olsa da o dizi başarılı olacaktı çünkü Netflix etkisi. :A Neyse Bağcılar kekosu tiplileri ekrana jön yaparlarsa böyle batarlar işte geçmiş olsun. :A
Çingene mahallesinden fırlamış Burcu hayranı mı söylüyor bunu. :F

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Çingene mahallesinden fırlamış Burcu hayranı mı söylüyor bunu. :F
Çingene bu oluyorsa ben de o mahalleye taşınmak isterim. :bhr: :Z

0

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Osman iyi 5'lere düşmeden sezon finali yaptı. :A

Cam Tavanlar yükseleceğine düşmüş, en azından AB'de SÇK rezaletini geçiyor ve reytingleri iyi ama diğer gruplar için söylemeyeceğim. Hazır Baht Oyunu'na devam kararı alıp Baş Belası'na başlamışken sallantıda.

SÇK fazla bile alıyor. :(