Cuma akşamı ne İzlediniz?

• Payitaht: Abdülhamid | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
:F:F:F
Babilin oranları neredeyse.

Screenshot_2020-10-24-14-04-41-87.jpg

@Aserat @serhatt @Emre Ozansoy @Hazem @Özgür @Alos @slhttnmtl @Veteran @12.Adam

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,061
Yahu star dediğimiz oyuncuların dizisi bile tutmazken küçücük bir çocuk oyuncunun her dizisinin tutmasını beklemek oldukça saçma. :A Erdal Beşikçioğlu iyi bir isim elbette ama gören de her işi reytingli. :F Valla ben senden başka kimsenin bu dizi için Anne, Kadın, MD gibi yüksek reyting beklentisine girdiğini görmedim. :A Ki bence şu an kötü de değil reytingleri. Kadro yıldızlarla dolu değil, kalabalık bir günde bence gayet de iyi alıyor.

Kırmızı Oda’nın düşüşüyle dalga geçmek de saçma ama sana müstehak diye seviniyorum. Sen sırf izlemediğin için başka dizilerin düşüşlerine seviniyorsun, bunu senin dizilerine yapınca zoruna gitmesin. :A

Yoo hiç de saçma değil, gayet mantıklı. Foruma sorsak sezonun hayal kırıklığı Çocukluk mu diye, kimse evet demez ama MD’nin bu şok düşüşü ve bir türlü 7-8 bandını geçememesi hayal kırıklığı olabilir. :A
Hadi Anne, Kadın, MD seviyesi (ki o potansiyel var aslında) demeyelim ama FOX'un bu diziyi başlatmadan önce ciddi ciddi 4 küsür reyting alsın yeter diye umduğunu düşünmüyorsun herhalde. :A Bu dizinin cuma olma amacı Kırmızı Oda'yı düşürüp zirve yarışına girmekti ama bırak yarışa girmeyi yükselmek yerine hala düşüyor beklenti altında kaldığı fazlasıyla ortada. :A

Reaksiyon puanı
67
Puanı
49
Arka Sokaklar müthiş bir atak yapmış bölüm yorumlarından yükseleceğini tahmin etmistim :X

Kırmızı Oda fena düşmüş. Meliha evet önemli bir karakterdi ama ben düşüşü yalnızca buna bağlamıyorum seanslar bazen uzayınca sıkıyor insanı. Eğer sağlam hikaye ve konuklar gelmezse düşüş devam edecektir

Ramo gecen haftaya göre toparlamış bu oranlarını korursa Show a yeter de artar :A

Hercai bölüm fragmandan izlediğim kadarıyla bayağı dolu dolu ve aksiyonu bol geçecek gibiydi reytinglere cok fazla yansımasa da sevindirici. Yılsonuna kadar devam edebilir bence kanalın elinde cok dizi yok

Çocukluk kışa doğru biraz daha yükselir ama zirveyi alabilur mi bilemem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hadi Anne, Kadın, MD seviyesi (ki o potansiyel var aslında) demeyelim ama FOX'un bu diziyi başlatmadan önce ciddi ciddi 4 küsür reyting alsın yeter diye umduğunu düşünmüyorsun herhalde. :A Bu dizinin cuma olma amacı Kırmızı Oda'yı düşürüp zirve yarışına girmekti ama bırak yarışa girmeyi yükselmek yerine hala düşüyor beklenti altında kaldığı fazlasıyla ortada. :A
Ben FOX’un ne MD gibi 15-16 reyting beklediğini ne de şimdiki gibi 4 beklediğini düşünmüyorum zaten. :A Ama senin gibi uçuk şeyler de düşünmüyordur buna eminim. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
  • Güldürdün
  • İlginç
Reactions: 12.Adam and serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,819
Puanı
1,060
Senin bu yanar dönerliğin ne olacak.ss Daha dün Aserat’a karşı bana hak veriyordun bugün de onun tarafındasın.

Bir de bana diyorsun verecek cevabın yok diye, gitmiş video atmış hahaha belli kimin verecek cevabının olmadığı. :F
Videoyla cevabın kralını veriyorum daha ne. :A

Ne yanar dönerliği, objektif olmak bunu gerektirir, her seferinde senin yanında olacaksam nerede objektiflik. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Özgür

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Özgür