Cuma akşamı ne İzlediniz?

• Payitaht: Abdülhamid | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Çocukluk’un gerçekten yeri göğü inleteceğini hangi mantıkla düşündün? :F Buradan bayağı komik duruyor, yok sezonun en büyük hayal kırıklığı, yok ıkına sıkıla 4 almış falan demek bayağı saçma. :A Bir tek sen düşündün herhalde çünkü senin dışında kimse uğraşmıyor bu diziyle kendi yağında kavruluyor. :A @Aserat

Bence sezonun en büyük hayal kırıklığı 15 üstü alan MD’nin 8’de takılı kalması ama sen bilirsin. :A
Hangi mantıkla mı düşündüm? Başrolde Beren Gökyıldız gibi her dizisi tutmuş bir çocuk oyuncu var, hikaye iddialı ve Türk izleyicisine uygun, kadroda yine Erdal Beşikçioğlu gibi önemli bir isim var, yapımcılar da özellikle son birkaç yılda pek çok başarılı işe imza attı yani yüksek reytinglere ulaşması için pek çok neden var ama buna rağmen sonuç anca 4 küsür oluyorsa bir şeyler yolunda değil demektir. :A O yüzden durum ortadayken Kırmızı Oda'ya bir haftalık düşüşü üzerinden vurulması hoş olmuyor. :A

MD ne alaka ya gerçekten bana diyorsun ama sen saçmaladın şu an. :A 28 hafta aşırı yüksek reytingler aldı ve 30. küsür bölüme gelmesine rağmen hala çok iyi gidiyor bunu sen de biliyorsun. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Hadi diyelim sonraki haftalarda yükselmedi ama bu haliyle bile çok iyi gidiyor. :Z Bu diziye laf atanların çoğu dizisi bu kadarını bile alamadan ezik ezik takılıyor maalesef. :A
Meliha karakterinden sonra bir düşüş olacağı biliniyordu zaten, ama bomba konuklarla ve yeni hikayelerle yine artar paniğe gerek yok. :Z

Bu diziye laf atanların kaliteden anlamadığı ortada olduğu için daha fazla konuşmamıza da gerek yok. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Çocukluk’un gerçekten yeri göğü inleteceğini hangi mantıkla düşündün? :F Buradan bayağı komik duruyor, yok sezonun en büyük hayal kırıklığı, yok ıkına sıkıla 4 almış falan demek bayağı saçma. :A Bir tek sen düşündün herhalde çünkü senin dışında kimse uğraşmıyor bu diziyle kendi yağında kavruluyor. :A @Aserat

Bence sezonun en büyük hayal kırıklığı 15 üstü alan MD’nin 8’de takılı kalması ama sen bilirsin. :A
@Aserat haklı Çocukluk konusunda, gerçekler bunlar. :A :Z

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hangi mantıkla mı düşündüm? Başrolde Beren Gökyıldız gibi her dizisi tutmuş bir çocuk oyuncu var, hikaye iddialı ve Türk izleyicisine uygun, kadroda yine Erdal Beşikçioğlu gibi önemli bir isim var, yapımcı desen son birkaç yılın fenomen dizilerinden bazılarını çıkarmış şirketler yani Anne ve Kadın gibi patlama yapmasını beklemek çok normal. Kısacası yksek reytinglere ulaşması için pek çok neden var ama buna rağmen sonuç anca 4 küsür oluyorsa bir şeyler yolunda değil demektir. :A O yüzden durum ortadayken Kırmızı Oda'ya düşüşü üzerinden vurulması hoş olmuyor. :A

MD ne alaka ya gerçekten bana diyorsun ama sen saçmaladın şu an. :A
Yahu star dediğimiz oyuncuların dizisi bile tutmazken küçücük bir çocuk oyuncunun her dizisinin tutmasını beklemek oldukça saçma. :A Erdal Beşikçioğlu iyi bir isim elbette ama gören de her işi reytingli. :F Valla ben senden başka kimsenin bu dizi için Anne, Kadın, MD gibi yüksek reyting beklentisine girdiğini görmedim. :A Ki bence şu an kötü de değil reytingleri. Kadro yıldızlarla dolu değil, kalabalık bir günde bence gayet de iyi alıyor.

Kırmızı Oda’nın düşüşüyle dalga geçmek de saçma ama sana müstehak diye seviniyorum. Sen sırf izlemediğin için başka dizilerin düşüşlerine seviniyorsun, bunu senin dizilerine yapınca zoruna gitmesin. :A

Yoo hiç de saçma değil, gayet mantıklı. Foruma sorsak sezonun hayal kırıklığı Çocukluk mu diye, kimse evet demez ama MD’nin bu şok düşüşü ve bir türlü 7-8 bandını geçememesi hayal kırıklığı olabilir. :A

• Harika
Reactions: denizz19

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kış geldikçe Arka Sokaklar AB grubu imkansız ama totalde alır demiştim sana @Aserat ama bu kadar çabuk beklemiyordum. :A Çocukluk düşse de Kırmızı Oda ile birbirlerini çok etkiliyor. Geçen haftada da düşebilirdi Kırmızı Oda ama muhteşem bölüm yapmasi reklam düzeni ve bölüm uzunluğu ile yükselmişti. Kış boyu ikisi değişmeli zirvede durur. Yaza doğru Kırmızı Oda bozmazsa zirveyi tek başına taşımaya devam eder. Tabi diğer gruplarda büyük ihtimalle geçen olmayacak Kırmızı Oda'yı bu yüzden kimsenin de Kırmızı Oda'ya bir şey deme hakkı yok. Ama bir gerçek var ki tanıtımı Tv'de bile sadece bölüm sonunda verilen Arka Sokaklar böyle bir günde zirveyi aldı. Yıllar geçer herkes bir gün gider Arka Sokaklar kalır. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Doğan

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,628
Puanı
1,060
Kış geldikçe Arka Sokaklar AB grubu imkansız ama totalde alır demiştim sana @Aserat ama bu kadar çabuk beklemiyordum. :A Çocukluk düşse de Kırmızı Oda ile birbirlerini çok etkiliyor. Geçen haftada da düşebilirdi Kırmızı Oda ama muhteşem bölüm yapmasi reklam düzeni ve bölüm uzunluğu ile yükselmişti. Kış boyu ikisi değişmeli zirvede durur. Yaza doğru Kırmızı Oda bozmazsa zirveyi tek başına taşımaya devam eder. Tabi diğer gruplarda büyük ihtimalle geçen olmayacak Kırmızı Oda'yı bu yüzden kimsenin de Kırmızı Oda'ya bir şey deme hakkı yok. Ama bir gerçek var ki tanıtımı Tv'de bile sadece bölüm sonunda verilen Arka Sokaklar böyle bir günde zirveyi aldı. Yıllar geçer herkes bir gün gider Arka Sokaklar kalır. :A
Kanal 7/24 Arka Sokaklar'ın tanıtımını veriyor. Kanal D açık olunca sürekli onu görüyorum. :D

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kanal 7/24 Arka Sokaklar'ın tanıtımını veriyor. Kanal D açık olunca sürekli onu görüyorum. :D
Valla benim Kanal D açık olduğunda gördüğüm Çatı Katı Yeni Hayat Hekimoğlu hiç görmüyorum Arka Sokaklar'ı tekrarı da haftada bir kere ya var ya yok. Şimdi dizi sayısı azaldığı için belki daha fazla gösterilir.

• Beğendim
Reactions: Doğan

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Sen de çanak tutuyorsun buna yani. :A Bir saçma yorumdan daha kötü bir şey varsa o da iki saçma yorumdur. :A Sen de ikinci saçma yorumu yaptın. :A
Evet Star'ların dizisi bile tutmuyor fakat bu dizi başlamadan kanal da yapımcı da seyirci de gayet büyük bir beklenti içindeydi buna eminim. Şimdi bu oranları görünce herkes hayal kırıklığı yaşadı. 3. bölümüyle düşen dizi hayal kırıklığı yaratmayacak da ne yapacak. :A

• İlginç
  • Harika
Reactions: Aserat and Özgür

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Çocukluk gayet normal Kırmızı Oda'nin olduğu gün ve bu kadar dolu günde. Ama her türlü tutacağı beklenen dizi düşüş devam ederse hayal kırıklığı deriz belki :A
Beklenen oranları alamadı ilk iki bölümüyle, dün akşam da düşüş yaşamış çoktan hayal kırıklığı oldu bile. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Evet Star'ların dizisi bile tutmuyor fakat bu dizi başlamadan kanal da yapımcı da seyirci de gayet büyük bir beklenti içindeydi buna eminim. Şimdi bu oranları görünce herkes hayal kırıklığı yaşadı. 3. bölümüyle düşen dizi hayal kırıklığı yaratmayacak da ne yapacak. :A
Kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz. :A Ne diyeyim ki size. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt