22 Temmuz 2014 Salı Reyting Sonuçları

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Ben senin kadar fanatik kanal fanı değilim başka kanalları da seyrediyorum. ;) Hatta Star Kanal D ile birlikte en çok izlediğim kanal. :)
Ben de fox u izliyorum Kiraz Mevsimi ve Karagülü:( Star dizilerini hem izle hem de forumda alay et:bağır:Maliyle dalga geçiyorsun hep:(

star harcar onu güçlü bir dizi gelirse sihirli annemi harcadı muhteşem yüzyılı alınca @Bully
2 reyting bile alamayan diziyi tabiki de bitirir senin kanalın olsa 13 reyting alan diziyi mi yayınlarsın yoksa 2 reytinglik diziyi mi:D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,516
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ben de fox u izliyorum Kiraz Mevsimi ve Karagülü:( Star dizilerini hem izle hem de forumda alay et:bağır:Maliyle dalga geçiyorsun hep:(

2 reyting bile alamayan diziyi tabiki de bitirir senin kanalın olsa 13 reyting alan diziyi mi yayınlarsın yoksa 2 reytinglik diziyi mi:D
Cumartesi saat 15 te okadar reyting alması bile mucize

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Nihat Hatipoğlu zirvede yer almış tebrikler.

Eyvah Düşüyorum muhteşem gitmiş iki grupta da 2. :):)

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

İzlediğim Star dizisine niye takılayım. Ama izlemediklerime takılırım. :A Mali'nin kendisini de pek sevmem zaten. :)

star harcar onu güçlü bir dizi gelirse sihirli annemi harcadı muhteşem yüzyılı alınca @Bully
O zaman iyice gıcık kaparım o kanala. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Güllerin Savaşı süper gitmiş izleyemedim tatil dönüşü izlerim bölüm beģenilmiş :)
Kanal D kombo yapmış :D
Akasya Durağı tekrarları ile dikkatinizi çekerim.

kvp-medya

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,227
Puanı
700
Güllerin Savaşı yükseltmiş oranlarını,tebrikler
Çarkıfelek ve Ulan İstanbul'un tekrarı iyi gitmişler
Ruhumun Aynası düşük gitmiş yine