Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Maria ile Mustafa | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Menajerimi Ara gün değiştirse dahi düşüşlerden kurtulamıyor, Medyapım olsa şimdi diziyi Pazar'ın lideri haline getirtmişti. Ay Yapım dizi yapmayı beceremiyor artık, böyle bir yapımın 2-3 sezonda çökmesi gerçekten üzdü. Eskiden Medyapım'la karşılaştırırdık, şimdi yanından bile geçemiyor maalesef.
Yoo valla senden başka hiç kimsenin Medyapım ve Ay Yapım'ı karşılaştırdığı falan yok. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Eskiden Medyapım'la karşılaştırırdık, şimdi yanından bile geçemiyor maalesef.
Eskiden ay yapım rakipsizdi. Medyapımla kıyaslanamaz bile. Her ne kadar şu an medyapımın bariz bir üstünlüğü olsa da 2006-2012 arasındaki ay yapımın başarısına, sektöre ambargo koyuşuna bir daha hiçbir yapımın ulaşabileceğini sanmıyorum. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Eskiden ay yapım rakipsizdi. Medyapımla kıyaslanamaz bile. Her ne kadar şu an medyapımın bariz bir üstünlüğü olsa da 2006-2012 arasındaki ay yapımın başarısına, sektöre ambargo koyuşuna bir daha hiçbir yapımın ulaşabileceğini sanmıyorum. :A
Biri daha eski ama diğeri de kısa zamanda büyük çıkış yapıp ekranlara damga vuran bir şirket yani ikisi de kendince başarılı. :A
Ben şimdiki zamandan bahsediyorum zaten. Ay Yapım eski Ay Yapım değil, bir daha da olamayacak gibi. :A

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay