Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Maria ile Mustafa | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Pazar günleri erkek kitleye hitap eden Arıza ve dram-komedi türünde olup her kesime hitap eden Menajerimi Ara vardı ve sağlam bir dram boşluğu vardı Kefaret de iyi değerlendirmiş bu durumu. Özellikle kadın izleyiciyi çekmiştir. Ben bu kadar yüksek başlayacağını düşünmüyordum. Sosyal medyada kötü olduğuna dair yorumlar yazılmıştı ama demek ki karşılığını bulmuş. Tebrikler. :A

Arıza yeni rakibine rağmen yükselmiş sonunda 6’yı görmüş. Tebrikler. :D

Menajerimi Ara beklediğim gibi düşüş yaşamış. Hem sıkıcı senaryo, hem covidden dolayı verilen ara izleyici kaybına sebep olmuş. Oranları hala kötü değil ama bu gidişle düşüşü kaçınılmaz olur.

• Beğendim
Reactions: mesmeso and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Reyting sonuçları eklendi.

İki gündür diskalifiye haberi ile çalkalanan MasterChef Türkiye tüm gruplarda zirvede yer aldı.

FOX'ta dün yayın hayatına giren Kefaret dizisi harika bir başlangıç yaparak AB ve ABC1 grubunda en çok izlenen dizi oldu.

Show TV'nin sevilen dizisi Arıza oranlarını yükselterek başarılı oranlar elde etti. Dizi Total grubunda en çok izlenen dizi oldu.

Bir haftalık aradan sonra ekranlara geri dönen Menajerimi Ara bu hafta düşüş yaşadı. Dizi Totalde ilk 10 dışı kaldı.

@Dosi @Aserat @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @The_Erinch @Emre Ozansoy @Angelica @denizz19 @emreemreu @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @Gerekli24 @STARAN @seyfullXh @xemrexxx @xBUGRAx @Klaus @offensive @soo @haluk792 @Veteran @Ahmed @xdragxx @Hazem @Afet Güçverir @mesmeso61 @serhatt @Zeyno45 @phoebebuffay @MayısKralı @Felon @EmreCan @hayret bi şey @Doğan @Alos @YıldırıM @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey ve ilgili herkes

uyumayanadam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
84
Puanı
49
Kendim TV izlemedim. Kefaret’in bu kadar yüksek oranlarla başlamasına şaşırdım, beklemiyordum. Bunun dışında Menajerimi Ara’nın düşüş yaşamasına üzüldüm umarım tekrar artar.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,050
Puanı
410
Menajerimi Ara internet dizisi olmalıydı, üzgünüm...
Nurgül Yeşilçay tebrikler tutturdu yine.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Bana hitap eden bir dizi olmasa da bu dizinin tutmama ihtimalini çok düşük bence. Çok rahat 6-7 reyting alır. Her ne kadar farklı kitleye hitap ediyormuş gibi gözükse de en çok menajerimi ara etkilenir diye düşünüyorum, şimdiden yeniden reyting stressine girecek fanlarına geçmiş olsun. :A
Boş konuşmuyoruz :A @kerem
Dediğim gibi 6-7 reyting almış ve yine dediğim gibi en çok menajerimi arayı etkilemiş. Haftaya biraz daha yükselir muhtemelen, tebrikler Mert Fırat. :bhr:

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,979
Puanı
610
Kefaretin iyi başlaması çok normal hem yasak vardı hem de Menajerimi Ara koronadan dolayı senaryosu değişmişti.. Haftaya Menajerimi Ara yüksek alır yine...Kefaret düşer haftaya 4 bandına düşer

Son düzenleme:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Menajerimi Ara bir hafta yoktu AB grubunda çok etkilenmiş. Fox yine pazarı bırakmadı ne diyelim tutturdu. Ah almıştı Fox ama @Dosi bin uğurunu aldı :A Aslında tutmasını bekliyordum da Bir Annenin Günahı da tutmayınca bu da düşük başlar biraz dedim reyting tahminde yine sonuncu olurum. Maria İle Mustafa yılbaşına kadar biter

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,631
Puanı
1,060
Menajerimi Ara için işler iyi gitmiyor. Salı günü aldığı oranlara geri dönecek gibi.

Kefaret beklediğimden iyi giriş yaptı. Haftaya 8-9 bandına yükselebilir.

Masterchef ABC1'de 9.77 alarak muhteşem gitmiş.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Ben artık tahmin yapmayacağım hele ki FOX dizileri için. :A Düşük başlar dediklerimiz 7-8 alır, yüksekten uçar dediklerimiz beklenti altında kalır gerçekten sürprizlerle dolu bir kanal. Yine de sonu Kurşun ve Ferhat ile Şirin'inki gibi olabilir diye hissediyorum hala. Ya da artık hissetmesem daha iyi olacak inadına daha da yükselir şimdi. :A

Menajerimi Ara için ne söylesem bilmiyorum. Gün değişikliğiyle her diziye nasip olmayacak bir ikinci şans elde etti ama senarist bunu harcamak üzere. Keşke önce günü sonra senaristi değişseydi ama Ay Yapım salı günkü sonuçları (Masumlar yüzünden düştüğü çok belliydi ama gidip faturayı senaristlere kestiler) çok yanlış okudu. Keşke bu dizi geçen sezon başlasaydı ki salı boşluğunda gümbür gümbür ve eski formatıyla devam edebilirdi o açıdan da aşırı talihsiz bir zamana denk geldi bence. Yine de tüm kusurlarına rağmen devam etmesini istiyorum çünkü çok iyi bir ekip var. Hayırlısı bakalım. :(

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Kefaret'i dün izledim, tam Total işi tutar bu demiştim tutmuş :A Haftaya 2-3 reyting daha yükselirse şaşırmam.

Arıza'nın tutmayacağını düşünüyordum ama bu sezon beni en çok şaşırtan dizi oldu. Bu kadar rakibe karşı Tolga Sarıtaş etkisiyle dizi reytinglerini süpürüyor :D

Kanal ortalamasını da düşününce Menajerimi Ara bence kötü reyting almamış. Kefaret haftaya Total'den 1 reytingden fazlasını çalarsa sıkıntıya girebilir.

Maria ve Mavi'yi gömün gitsin :A

• Güldürdün
Reactions: STAR and Carpe Diem

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
Masterchef o kadar çalkantıdan sonra üstüne fazla koymadan liderliği sürdürmüş.

A.Rıza yeni diziden etkilenmemiş gibi duruyor. Kendi kitlesiyle kaldığı yerden devam ediyor.

Bu günün açığını iyi değerlendiren Kefaret sağlam bir giriş yapmış. Fox bu sezon ilk kez düzgün bir karar verdi ve başarılı olmuş gibi duruyor.

"Kiraz Menajerim" için diyecek bir şeyim yok. Kötü giden bir senaryonun üstüne ara da verince bu son kaçınılmaz oldu. Bu oranlar yeni yıla her türlü taşır onları ama ondan sonrasında neler olur bilemiyorum. Efsane olabilecek bir yapım son sürat kestane olmaya devam ediyor.

Bence yasağın en büyük kazananı ÇGH 2 olmuş. Ortalamasının üstüne çıkmış oranlarda. Eğer bu yasaklar devam ederse yukarı yönlü bir ivme kazanacaklardır.

Sonunda pazar günü de zevklendi. Hafta sonundaki kıran kırana olan mücadeleler ayrı bir zevkli oluyor.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Boş konuşmuyoruz :A @kerem
Dediğim gibi 6-7 reyting almış ve yine dediğim gibi en çok menajerimi arayı etkilemiş. Haftaya biraz daha yükselir muhtemelen, tebrikler Mert Fırat. :bhr:
Demiştik deriz. Bekliyordum açıkçası, hiç şaşırmadım. Bundan sonrası senaryoya kalmış ama Mert Fırat'ın gözü aydın. Reytingi varmış demek ki. :A

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Menajerimi Ara gün değiştirse dahi düşüşlerden kurtulamıyor, Medyapım olsa şimdi diziyi Pazar'ın lideri haline getirtmişti. Ay Yapım dizi yapmayı beceremiyor artık, böyle bir yapımın 2-3 sezonda çökmesi gerçekten üzdü. Eskiden Medyapım'la karşılaştırırdık, şimdi yanından bile geçemiyor maalesef.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy